Cibona 2016/2017

lari_bird
lari_bird
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2013.
Poruka: 3.158
08. prosinca 2016. u 07:58
anetisi je napisao/la:
NBACorleone je napisao/la:
Imam dojam da u košarkaškom svijetu Cibona imaj najodvratniju fan-bazu. Govnar do govnara. Prestao sam pratiti forum jer mi se povraća od gluposti koje čitam. Da svi koji ovdje seru dolaze na utakmice Draženov dom bi bio pun do vrha na svakoj tekmi.
Vidi cijeli citat


Ja sam prvi koji serem po nekim elementima kluba, tip trenerske struke, odabir igrača, ponašanje Ace Petrovića itd itd...

Al ne serem bez pokrića. Serem jer sam svaki vikend na utakmici, isto kao što sam i svaki utorak/srijedu na utakmici kad se igra Liga Prvaka. Također dođem i pogledat A1 ligu, kao recimo protiv Hermesa ili Šibenika, kad imam vremena. Također, serem i zato jer imam neke informacije koje nisu na prvu vidljive, ali nisu ni neočekivane s obzirom na stanje u klubu.

Tako da me ni ne zamara previše neki random lik poput tebe. Kisi-kisi
Vidi cijeli citat

koje bi ti igrače 'odabrao' s tom lovom koju ima cibona?
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.078
08. prosinca 2016. u 08:17
lari_bird je napisao/la:
anetisi je napisao/la:
NBACorleone je napisao/la:
Imam dojam da u košarkaškom svijetu Cibona imaj najodvratniju fan-bazu. Govnar do govnara. Prestao sam pratiti forum jer mi se povraća od gluposti koje čitam. Da svi koji ovdje seru dolaze na utakmice Draženov dom bi bio pun do vrha na svakoj tekmi.
Vidi cijeli citat


Ja sam prvi koji serem po nekim elementima kluba, tip trenerske struke, odabir igrača, ponašanje Ace Petrovića itd itd...

Al ne serem bez pokrića. Serem jer sam svaki vikend na utakmici, isto kao što sam i svaki utorak/srijedu na utakmici kad se igra Liga Prvaka. Također dođem i pogledat A1 ligu, kao recimo protiv Hermesa ili Šibenika, kad imam vremena. Također, serem i zato jer imam neke informacije koje nisu na prvu vidljive, ali nisu ni neočekivane s obzirom na stanje u klubu.

Tako da me ni ne zamara previše neki random lik poput tebe. Kisi-kisi
Vidi cijeli citat

koje bi ti igrače 'odabrao' s tom lovom koju ima cibona?
Vidi cijeli citat


Da se razumijemo, Cibona nema lovu. Da je ima, plače ne bi kasnile. Nadalje, Cibonin je roster vrijedan 1 mil eura (u plačama), što nije mala stvar.

Iskreno, meni nijedan od igrača nije problematičan. Svi zaslužuju priliku. Problematično je nepostojanje definirane vizije i uloga za pojedine igrače. Tu su mi najkritičniji Gospić i Marić, koji nisu, i neće biti razina ABA lige, ali ih se i dalje forsira. Imaš tu primjer mladih Mandića i Uljarevića, koji sjede i čekaju svoju priliku u A1 ligi, ali je neće dobiti tako skoro...

Al kao što smo to sve već barem 10 puta izvrtili, sve kreće od uprave i dovođenja igrača (u ovom slučaju Ace) i trenera, čija je zadaća dobiveno uskladiti na najbolji mogući način, da se zna tko jebe mame, a tko nosi vodu.

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
litleben
litleben
Dokazano ovisan
Pristupio: 23.11.2012.
Poruka: 11.422
08. prosinca 2016. u 08:26
lari_bird je napisao/la:
anetisi je napisao/la:
NBACorleone je napisao/la:
Imam dojam da u košarkaškom svijetu Cibona imaj najodvratniju fan-bazu. Govnar do govnara. Prestao sam pratiti forum jer mi se povraća od gluposti koje čitam. Da svi koji ovdje seru dolaze na utakmice Draženov dom bi bio pun do vrha na svakoj tekmi.
Vidi cijeli citat


Ja sam prvi koji serem po nekim elementima kluba, tip trenerske struke, odabir igrača, ponašanje Ace Petrovića itd itd...

Al ne serem bez pokrića. Serem jer sam svaki vikend na utakmici, isto kao što sam i svaki utorak/srijedu na utakmici kad se igra Liga Prvaka. Također dođem i pogledat A1 ligu, kao recimo protiv Hermesa ili Šibenika, kad imam vremena. Također, serem i zato jer imam neke informacije koje nisu na prvu vidljive, ali nisu ni neočekivane s obzirom na stanje u klubu.

Tako da me ni ne zamara previše neki random lik poput tebe. Kisi-kisi
Vidi cijeli citat

koje bi ti igrače 'odabrao' s tom lovom koju ima cibona?
Vidi cijeli citat


Po ovom tvom pitanju ispada kako su samo igrači važni? Trener i struka, ne trebaju. Nađi lovu, kupi igrače, pa nek oni sami igraju. Još ako netko od njih ima liderska obilježja i malo mozga u glavi, možda se nešto i osvoji.
Oh dear look what they've done to the blues, blues, blues.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2015.
Poruka: 983
08. prosinca 2016. u 08:47
NBACorleone je napisao/la:
Imam dojam da u košarkaškom svijetu Cibona imaj najodvratniju fan-bazu. Govnar do govnara. Prestao sam pratiti forum jer mi se povraća od gluposti koje čitam. Da svi koji ovdje seru dolaze na utakmice Draženov dom bi bio pun do vrha na svakoj tekmi.
Vidi cijeli citat



Kad si ga već prestao pratiti ne znam šta ti je trebao i ovaj upis.Pusti ljudi neka kažu što misle jer nekima je onda vjerovatno lakše nastaviti pratiti sve ovo što se događa oko kluba.
Propustio sam 2 utakmice ove sezone, čak koliko toliko redovito pogledam i mlađe uzraste i svašta se vidi i čuje i dio toga što vidim i čujem stavim ovdje.Ako to znači da serem onda ok. Ali to je malo sranja da bi napunilo Draženov dom do vrha, prije će biti da su ga sranja onih koji ga vode tako kako vidimo  napunilo. Ili bolje rečeno dvorana je već  napola puna sveg tog sranja  pa ljudi više od smrada ne ulaze unutra.
lari_bird
lari_bird
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2013.
Poruka: 3.158
08. prosinca 2016. u 08:53
litleben je napisao/la:
lari_bird je napisao/la:
anetisi je napisao/la:
NBACorleone je napisao/la:
Imam dojam da u košarkaškom svijetu Cibona imaj najodvratniju fan-bazu. Govnar do govnara. Prestao sam pratiti forum jer mi se povraća od gluposti koje čitam. Da svi koji ovdje seru dolaze na utakmice Draženov dom bi bio pun do vrha na svakoj tekmi.
Vidi cijeli citat


Ja sam prvi koji serem po nekim elementima kluba, tip trenerske struke, odabir igrača, ponašanje Ace Petrovića itd itd...

Al ne serem bez pokrića. Serem jer sam svaki vikend na utakmici, isto kao što sam i svaki utorak/srijedu na utakmici kad se igra Liga Prvaka. Također dođem i pogledat A1 ligu, kao recimo protiv Hermesa ili Šibenika, kad imam vremena. Također, serem i zato jer imam neke informacije koje nisu na prvu vidljive, ali nisu ni neočekivane s obzirom na stanje u klubu.

Tako da me ni ne zamara previše neki random lik poput tebe. Kisi-kisi
Vidi cijeli citat

koje bi ti igrače 'odabrao' s tom lovom koju ima cibona?
Vidi cijeli citat


Po ovom tvom pitanju ispada kako su samo igrači važni? Trener i struka, ne trebaju. Nađi lovu, kupi igrače, pa nek oni sami igraju. Još ako netko od njih ima liderska obilježja i malo mozga u glavi, možda se nešto i osvoji.
Vidi cijeli citat

malo si uletio ko muha bez glave ... cijenjeni kolega je spomenuo 'odabir igrača' pa ga ja pitam koga bi on odabrao s lovom koju ima cibona a pitam i tebe kojeg bi ti 'stručnjaka' s tom lovom (rimac/golemac su vrlo brzo 'postali' bezveznjaci, spahija je uteko ...)
litleben
litleben
Dokazano ovisan
Pristupio: 23.11.2012.
Poruka: 11.422
08. prosinca 2016. u 09:25
Nekoga tko zna i želi raditi s onim što je zatekao u klubu.

Za mene nije trener onaj koji kaže, ja ću ti za 300.000 (ili više - nebitna je cifra) osvojiti prvenstvo, a možda i ABA ligu, samo mi trebaš kupiti 10 igrača. A predsjednici klubova koji na to pristaju su ili debili ili zajednički djele lovu.
Oh dear look what they've done to the blues, blues, blues.
Gh0C
Gh0C
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2006.
Poruka: 4.513
08. prosinca 2016. u 10:04


Jedini su u 8 utakmica uspjeli primit preko 700 poena (!!!) od svih 30 "prvaka" u Ljigi

A i dalje bi ih 2 pobjede mogle trasirati prema košarkaškim klasicima FIBA kupa.
I to u osminu finala. Hvala FIBA!
SEMPER CONTRA BARCA !!!Čekam još samo Debu, Drlu, Bilog, Žileta, Cigu, Čokija i ekipu. Ako ni to ne upali - onda sam OUT!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.07.2011.
Poruka: 4.341
08. prosinca 2016. u 10:32
lari_bird je napisao/la:
naravno atž, slavica, šiško ... najviše napreduju igrajući protiv 'zvijeri' iz zaboka, gorice, sinja ....
Vidi cijeli citat



Slavica i Šiško su 'stvarno' napredovali u šABAn ligi u zadnje 2 godine.
Prvi još uvijek ne zna voditi loptu i šut mu je na razini alihodžića, a drugi kao play još nikada nije imao 5 asista na 1 utakmici. 'Strašno' su napredovali
ATŽ pak protiv mege, mornara, fmp-a, zadra, karpoša i ostalih 'močnih' ekipa igra po 35 minuta kako bi nabio statistiku.
Bolje da igra po 25 minuta ali u momčadi koja želi osvajati trofeje i koja na gostovanja kod jačih protivnika NE ide spuštenih gaća.
U luzerskoj momčadi kao što je cibona zadnjih 5-6 godina se NE napreduje.

P.S. Čak su se sinoć dobro držali u 1.poluvremenu ali naravno da je onda uslijedio raspad sistema. Jbg...
[uredio pleniglacial - 08. prosinca 2016. u 10:36]
lari_bird
lari_bird
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2013.
Poruka: 3.158
08. prosinca 2016. u 11:01
anetisi

Nisi od onih koji ko zadnje p.... samo dijeliš minuse nego i pokušavaš obrazložiti svoje stavove što cijenim

Koliko je vrijedan roster cibone ne znamo aco veli 550 a ovaj milijun s kojim barataš ste izračunali vi tu na forumu

Veliš da ti ni jedan igrač nije sporan a onda spominješ gospića i marića za koje se slažem da nisu kvaliteta za cibonu ali tu se vraćamo na početak 'koliko para toliko muzike'

A1 liga je idealna za razigravanje mladih ali jedino tu imaš imperativ rezultata pa nakon kaj ti se desi osijek ideš na slijedeće utakmice sa šakićem, žižićem .... i onda naletiš na šibenik koji ti pokaže da niti to nije dovoljno nego treba i ozbiljan pristupa sad ti uđi u iduću utakmicu s poletarcima ako se usudiš, da su gospoda iz hks imala 'poštene namjere' mogli su recimo podijeliti ligu na dva dijela u kojoj bi se prvi dio igrao bez nekog velikog imperativa da se odigra pa onda tu možeš kombinirati svašta a drugi dio liga za prvaka 8 ekipa kao i do sada za ozbiljno za plasman ...

Osim toga (to vam je već i baton davno napisao pa ste ga spljuvali) cibona ove godine je dovela hrpu novih igraća(suljo, čorić, marineli, bošnjak...) pa i njih treba uigravati i dobili su prednost pred domaćim mladićima da li s pravom ili ne je nova tema za raspravu

Kaj znači definirana vizija i uloga za pojedine igrače, nemam pojma to moraš objasniti po čemu ti vidiš da ne postoji vizija?

Koliko se ja nešto malo razumijem ekipa je posložena po PSu i igraju najbolji, naravno trebala bi još jedna npr. četvorka  za koju na sreću nema para jer bi onda slavica igrao još manje, žižu ne možeš zadržati, slavicu ako ovako nastavi isto bude teško zadržati, moraš paziti da ti netko od iskusnijih ako ga ne platiš 3 mjeseca ne pobjegne ko kuridža...  

heis3nberg
heis3nberg
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.11.2014.
Poruka: 491
08. prosinca 2016. u 11:25
pleniglacial je napisao/la:



Slavica i Šiško su 'stvarno' napredovali u šABAn ligi u zadnje 2 godine.
Prvi još uvijek ne zna voditi loptu i šut mu je na razini alihodžića, a drugi kao play još nikada nije imao 5 asista na 1 utakmici. 'Strašno' su napredovali
ATŽ pak protiv mege, mornara, fmp-a, zadra, karpoša i ostalih 'močnih' ekipa igra po 35 minuta kako bi nabio statistiku.
Bolje da igra po 25 minuta ali u momčadi koja želi osvajati trofeje i koja na gostovanja kod jačih protivnika NE ide spuštenih gaća.
U luzerskoj momčadi kao što je cibona zadnjih 5-6 godina se NE napreduje.

P.S. Čak su se sinoć dobro držali u 1.poluvremenu ali naravno da je onda uslijedio raspad sistema. Jbg...
Vidi cijeli citat


Svaka cast, za ovakvu dozu gluposti stvarno treba biti sposoban. Mogu rec da sam impresioniran

''Oni koji egzistencijalna pitanja riješe prije nego li bilo što postignu u životu, na kraju redovito loše prođu.'' - D.P.
  • Najnovije
  • Najčitanije