narada108 je napisao/la:
@kisni...sa tom odlukom neigranja drugog playa..Velic je po meni pravio haos u sustavu igre...Bilinovac je bio od pocetka u foul trouble-u..gledavsi njegov ucinak kroz sezonu u ABA ligi...pitas se sta on tu radi..al dobro...jos ima HT liga...tu je valjda prava zvjer 
Vidi cijeli citat
Nravno da je napravija kaos, nerazumin na -5,6 on uvodi Prku, crni trpa li ga trpa, Prka ca petica, e Velicu, cinio san te, al si veceras ti kriv za poraz.
Misto na -5, 6 da stavis Katica ili Rebeca, pa i Bundu, bez obzira na bolest i probas to vratit, ti lipo nisku petorku i Bilinovac
ti plej, pa covice ca uradi. a onaj Gibson umisto da ne izlazi vanka, ti ga 5 in, pa van, pa jope tako vise puta, nerazumin
i ovo si ti izgubija.