cibonaci je napisao/la:
Stalak za bicikle je napisao/la:
Kak su uzeli amera? Pitali su: Jel može koji na revers? Može, Re(u)vers!
Vidi cijeli citat
Dobra 😃
Nego gledam ove decke i trenera, on pogotovo, to smo htjeli, doveli, gledati cemo, kao da ni sam ne vjeruje u ono kaj prica.
Igraci, bez poleta, elana, kao da su izubljeni u prevodu, Prka nesto ali isto, da li je to kaj nije proslo oko NBA ili drugi razlozi... nadodaj Gnjidica, koji je javno izjavio da zeli otici, ocigledno silom prilika ostao.Ne znamo tocno kaj se tu dogadalo, roster,iskreno slabasan i kako da netko bude optimisican kad sami akteri nisu.
Kaj su ovi uradili od kluba samo da si svoje pozicije sacuvaju????
Treneru Vladi je umro otac par dana prije pocetka priprema tak da ne seri, kak bi trebo zgledat