hezonia je napisao/la:
Aktivno lupaju minuse dok svi misle kako su dno dna ahaha
Vidi cijeli citat
Kaj je tebi, prvo si popljuval ove nove, sad pljujes crosarku, imas iste izvore, kao steph,point... ili koliko vec, smiri se ako si u pravu i u zizi dogadaja, pa znas smiri se i nemojte ekipo lupat minuse u roku 3 secunde i za vas je previse. Opet se radi prekovremeno.....
Na kaj je sve ekipa oko lopova spremna, samo novi forumasi da obrane lik i djelo ovi lopova i njihovih pomocnika.Nisam primjetio da vas brine situacija u Ciboni, moguci stecaj, dugovi ....
I da, ovi lopovi bi prodali i mamu i tatu i drzavu samo da opstanu, bit problema su oni, jer Prka ne moze nigdje ici bez njihovog blagosova, kao ni Gnjidic.
[uredio cibonaci - 03. kolovoza 2021. u 18:32]