Cibona 2022/23

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.628
23. listopada 2022. u 19:00

zelenabanana je napisao/la:

Valjda će se sad počet punit Draženov dom

Vidi cijeli citat


Aha hoće.

agricola
agricola
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.09.2021.
Poruka: 928
23. listopada 2022. u 20:35

Kad proradi osovina Bundović-Kapusta (a to bi trebalo biti vrlo, vrlo brzo jer riječ je o dva igrača s visokim košarkaškim IQ) Cibonina napadačka igra će biti rapsodija. 

“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.10.2020.
Poruka: 1.849
23. listopada 2022. u 20:55

Po meni zadar ima lošiji roster od cibone pa svejedno ima 2 pobjede u abi.Majcunić je proigrao,nekad je on bio svjetla točka na poziciji bek šuter u hr,Radovčić je ponajbolji play u nas,koliko god to zvučalo jadno ali tako je,mada je on neki combo zapravo,mazalin nekada velika nada hr košarke,aranitović nekad veliki talent,Kapusta napokon na mjestu gdje može pokazat da je igrač za reprezentaciju,Perasović momak pred kojim je tek vrijeme za radit na sebi koji obećava,pa onda valjda 3 najpodcjenjenija igrača u hr,baković,smajlagić,i bunda koji je realno najpodcjenjeniji igrač na balkanu i šire,mesiček koji je već dokazan igrač,kad pogledamo realnije ovo uopće nije loš skup igrača.Tako da ove 2 pobjede u abi nisu samo slučajne,dobro dat će mo nekakvo priznanje i sesaru da radi solidan posao.Da sam ovo napisao prije početka sezone oborio bi rekorde s minusima.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
23. listopada 2022. u 23:42

agricola je napisao/la:

Kad proradi osovina Bundović-Kapusta (a to bi trebalo biti vrlo, vrlo brzo jer riječ je o dva igrača s visokim košarkaškim IQ) Cibonina napadačka igra će biti rapsodija. 

Vidi cijeli citat

Slazem se i nadam se da ce to kaj prije profunkcionirati i da ce Kapusta poceti davati lopte Bundi  pravovremeno za sad i nije bas.

hhc
hhc
Mali dioničar
Pristupio: 30.04.2017.
Poruka: 6.991
23. listopada 2022. u 23:50

Waiter je napisao/la:

zelenabanana je napisao/la:

Valjda će se sad počet punit Draženov dom

Vidi cijeli citat


 

 

 

Aha hoće.

Vidi cijeli citat


Klub spoji 4 pobjede u nizu i to 2 u aba ligii i umjesto da širiš neku pozitivnu energiju napišeš ovakvu glupost...ako ne znaš kaj napisati rađe šuti 

U petak je ekipa zaslužila i više nego solidno popunjenu dvoranu ..HHC 

[uredio hhc - 23. listopada 2022. u 23:52]
Dražen Petrović uno di noi !!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
24. listopada 2022. u 09:46

U petak svi u dvoranu i navijanje na najjace.Zasluzili su decki.

Zalosno je da na HRT- u rezultati kosarke dodu nakon svih sportova pa i ragbija 😃 i to u jednoj recenici, sramota nase drzavne televizije.

Ovo kaj su makli kosarku s HRT-a je isto sramota.

blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
24. listopada 2022. u 10:44

Jos puno rada ce trebati da se publika vrati bar u nekom broju. Previse je tu unistavanja ugleda i zanemarivanja navijaca da bi par pobjeda nesto promijenilo. Proslogodisnja titula je bila sjajan zalog da to medjutim opet su sve usrali. Klub je cijelo ljeto zanemarivao navijace i nije komunicirao.

Ja isto mislim da nas treba sto vise doci, jedva cekam utakmicu protiv Borca, ali nazalost to nije realno ocekivati. Ljudi niti zele doci niti znaju da Cibona uopce igra. Klub se napokon pokrenuo u toj komunikaciji ali sve je to na niskim granama i tu treba puno kopati i raditi za neki pomak. Ali ako nista termin nije los, petak u 18h je ok vrijeme. Svi koji zele mogu doci jer ionako svi sa posla pobjegnu petkom u 15h ili 16h.

Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.628
24. listopada 2022. u 11:30

hhc je napisao/la:

Waiter je napisao/la:

zelenabanana je napisao/la:

Valjda će se sad počet punit Draženov dom

Vidi cijeli citat


 

 

 

Aha hoće.

Vidi cijeli citat


Klub spoji 4 pobjede u nizu i to 2 u aba ligii i umjesto da širiš neku pozitivnu energiju napišeš ovakvu glupost...ako ne znaš kaj napisati rađe šuti 

U petak je ekipa zaslužila i više nego solidno popunjenu dvoranu ..HHC 

Vidi cijeli citat


Napišem istinu tj sumnju da će publika doći, čemu širiti euforiju kad je sve na staklenim nogama.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
24. listopada 2022. u 12:13

Dobro, nema razloga za tenzije.Kaj doci ce tko zeli ali i malo reklame i najave ne bi bilo lose.Znamo kakva je situacija u klubu i nasih navijaca i od prije.

Da bi ovi mogli bolje i vise je istina.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2014.
Poruka: 5.573
24. listopada 2022. u 13:21

Sve to stoji ali trenutno je najvaznije da imaju novce za platiti igrace.Kako se cuje dobili su jednu placu.

  • Najnovije
  • Najčitanije