Po meni zadar ima lošiji roster od cibone pa svejedno ima 2 pobjede u abi.Majcunić je proigrao,nekad je on bio svjetla točka na poziciji bek šuter u hr,Radovčić je ponajbolji play u nas,koliko god to zvučalo jadno ali tako je,mada je on neki combo zapravo,mazalin nekada velika nada hr košarke,aranitović nekad veliki talent,Kapusta napokon na mjestu gdje može pokazat da je igrač za reprezentaciju,Perasović momak pred kojim je tek vrijeme za radit na sebi koji obećava,pa onda valjda 3 najpodcjenjenija igrača u hr,baković,smajlagić,i bunda koji je realno najpodcjenjeniji igrač na balkanu i šire,mesiček koji je već dokazan igrač,kad pogledamo realnije ovo uopće nije loš skup igrača.Tako da ove 2 pobjede u abi nisu samo slučajne,dobro dat će mo nekakvo priznanje i sesaru da radi solidan posao.Da sam ovo napisao prije početka sezone oborio bi rekorde s minusima.