Cibona 2022/23

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.635
08. listopada 2022. u 11:41

Radovčić vjerojatno nije zadovoljan statusom drugog pleja.

jura74
jura74
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.08.2016.
Poruka: 2.270
08. listopada 2022. u 11:43

Waiter je napisao/la:

Radovčić vjerojatno nije zadovoljan statusom drugog pleja.

Vidi cijeli citat

Radovčić uvijek kasnije ulazi u formu

m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.375
08. listopada 2022. u 12:54

Waiter je napisao/la:

Radovčić vjerojatno nije zadovoljan statusom drugog pleja.

Vidi cijeli citat

Imao je protiv Splita status prvog playa, ali nije to dobro izgledalo. Prošle godine u ovo vrijeme smo ga isto kritizirali i neki čak spominjali da treba dobit otkaz, a onda proigrao i bio jedan od najvažnijih 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.10.2017.
Poruka: 1.519
08. listopada 2022. u 18:01

Neznan ca je s Radovcicem al moran rec da ovo nije dobro.Nadan se da ce proigrat i dat sve od sebe.Lipo ste igrali protiv Zadra i virujen da ce bit sve bolje.

Srica da se vratija Bunda i nema brige za vas.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2014.
Poruka: 5.573
08. listopada 2022. u 19:24

S Radovcicem se nesto dogada i nije pravi.Meni se cini da ima problem sam s sobom a onda posljedicno i s trenerom a sve rezultira losijom igrom.

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.10.2020.
Poruka: 1.849
08. listopada 2022. u 20:06

Da kiksao je i početkom prošle sezone ali ne baš ovako.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
08. listopada 2022. u 21:04
[uredio cibonaci - 08. listopada 2022. u 21:09]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
08. listopada 2022. u 21:04

Ja sam jos uvijek u pobjedi nad Zadrom i toliko su me usrecili da ne znam kaj bi napisal.Bojim se da se posteno ispraznili i da ce biti s SCD tesko ali mogli bi mi to i dobiti.😊.

Zao mi je zbog Radovcica ali ak mu je problem kaj nije prvi play onda to nema smisla.Kad jedan Bunda nema s tim problem, je usao na startu ili kasnije onda kaj on.

Vljda bu to rijesil sam sa sobom i pruzal partije od prosle sezone.

kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.599
08. listopada 2022. u 21:17

Malo pogledajte prosle godine kad je Radovcic imao valorizaciju preko 10...samo.u utakmicama kad je bilo -20 ili +20...

Nabijac statistike u rijesenim utakmicama...uz 1 od 10 kad unese na 5 minuta neku energiju.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.09.2021.
Poruka: 1.086
08. listopada 2022. u 22:57

kemp3 je napisao/la:

Malo pogledajte prosle godine kad je Radovcic imao valorizaciju preko 10...samo.u utakmicama kad je bilo -20 ili +20...

Nabijac statistike u rijesenim utakmicama...uz 1 od 10 kad unese na 5 minuta neku energiju.

Vidi cijeli citat

Slazem se u potpunosti i ne kuzim cemu silno razumijevanje i tolerancija prema njemu.Kad ude u igru igra neku svoju igru i samo za sebe.Bilo bi mu bolje da se fokusira na ekipu i podredi se ekipi ako moze a ako ne, onda nista od njega.

  • Najnovije
  • Najčitanije