Cibona 2022/23

neverbored
neverbored
Moderator
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 19.591
09. listopada 2022. u 19:39

Znači, zbog toga što KK Cibona ne može profesionalno funkcionirati, tražimo da se podese termini utakmica? 

mate ognjen
mate ognjen
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.10.2019.
Poruka: 944
09. listopada 2022. u 19:42

Nitko nikoga puškom ne tjera igrati dva natjecanja bez dovoljno igrača

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.330
09. listopada 2022. u 19:44

mozda treba jos jedan investitor....mozda ko hoce popularizirat kosarku u Sjevernoj Koreji?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.09.2021.
Poruka: 1.086
09. listopada 2022. u 20:03

blackmamba24 je napisao/la:

Nisam ogromni fan Sesara ali pogresno je njega kriviti za nesto tu. Igraci jednostavno nisu na toj razini kvalitetom ali i fizicki isto. Nemoze on tu puno napraviti. Trica nam je 1/11. Mislim sta Sesar tu moze. 

Vidi cijeli citat

Naravno da ne moze Sesar zabijati ali moze uigrati prvu petorku i da Kapusta da loptu kad mu se naprvi blok i otvori igrac, moze ne forsirati igru i igrace Gorice, jer nije u  Premijerci nego u Abi, moze mu ne sjediti na klupi Perasovic i neki drugi, moze postaviti hijerahiju u momcadi, jer ovako to lici na igru Gorice, moze disciplinirati svih pa i Kapustu, moze uigrati akcije, svasta moze ako zna i ima volje.

Kapustu se hvali u redu ali on je veceras jedva prenosio loptu i samo se bojim kako ce biti s  Mornarovim playom, mozete ga vi hvaliti i pisati bajke ali ja ne mogu shvatiti da imas slobodno u reketu a ti dodajes u stranu na tricu a trice nema.Da se razumijemo nije on los ali jos uvijek mi je to manje vise premijerski stil igre, mora napraviti iskorak u nekim segmentima.

I ja bih se rijesio Radovcica jer to sto on moze je nista, samo svojim ulaskom i silom unisti ekipu na terenu.

[uredio ZagrebC - 09. listopada 2022. u 20:08]
Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.635
09. listopada 2022. u 20:23

Kad se vrate Mesiček i Smailagić biće bolje, ali trebala bi dva igrača, play obavezno.

m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.371
09. listopada 2022. u 20:23

neverbored je napisao/la:

Znači, zbog toga što KK Cibona ne može profesionalno funkcionirati, tražimo da se podese termini utakmica? 

Vidi cijeli citat

Ne radi se o Ciboni, radi se o svim hrvatskim klubovima u aba ligi koji imaju savez koji ih tretira maćehinski. Ostale ekipe iz aba lige nemaju probleme s rasporedom kao Split Cibona i Zadar. Kome je u interesu recimo tekma Skrljevo Split dan nakon tekme s olimpijom? Osim Skrljevu koji su skoro i dobili tekmu. Doći će Cibona u formu, ali nema potrebe za ovim mučenjem prebijene mačke. Koji su benefiti? Samo se može povrijedit još koji igrač. 

neverbored
neverbored
Moderator
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 19.591
09. listopada 2022. u 20:30

Tekma Škrljevo - Split je utakmica državnog prvenstva. 

kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.597
09. listopada 2022. u 20:52

narada108 je napisao/la:

@kemp eno ti preokreta ...od -9 na -29

Vidi cijeli citat

Odličan sam prognozer😉. Obično kad ne gledam pobjedimo, a znal sam da ne mogu gledat drugo poluvrijeme...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2014.
Poruka: 5.573
09. listopada 2022. u 20:59

kemp3 je napisao/la:

narada108 je napisao/la:

@kemp eno ti preokreta ...od -9 na -29

Vidi cijeli citat

Odličan sam prognozer😉. Obično kad ne gledam pobjedimo, a znal sam da ne mogu gledat drugo poluvrijeme...

Vidi cijeli citat

Nemoj drugi put gledati 😃 pa mozda dobijemo.

[uredio kosarka171 - 09. listopada 2022. u 21:00]
m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.371
09. listopada 2022. u 21:40

neverbored je napisao/la:

Tekma Škrljevo - Split je utakmica državnog prvenstva. 

Vidi cijeli citat

Tako je, da je suradnja saveza i aba lige ne bi se igrala dan nakon već odigrane tekme 

Ne kužim kaj hoćeš reci 

  • Najnovije
  • Najčitanije