blackmamba24 je napisao/la:
Nisam ogromni fan Sesara ali pogresno je njega kriviti za nesto tu. Igraci jednostavno nisu na toj razini kvalitetom ali i fizicki isto. Nemoze on tu puno napraviti. Trica nam je 1/11. Mislim sta Sesar tu moze.
Vidi cijeli citat
Naravno da ne moze Sesar zabijati ali moze uigrati prvu petorku i da Kapusta da loptu kad mu se naprvi blok i otvori igrac, moze ne forsirati igru i igrace Gorice, jer nije u Premijerci nego u Abi, moze mu ne sjediti na klupi Perasovic i neki drugi, moze postaviti hijerahiju u momcadi, jer ovako to lici na igru Gorice, moze disciplinirati svih pa i Kapustu, moze uigrati akcije, svasta moze ako zna i ima volje.
Kapustu se hvali u redu ali on je veceras jedva prenosio loptu i samo se bojim kako ce biti s Mornarovim playom, mozete ga vi hvaliti i pisati bajke ali ja ne mogu shvatiti da imas slobodno u reketu a ti dodajes u stranu na tricu a trice nema.Da se razumijemo nije on los ali jos uvijek mi je to manje vise premijerski stil igre, mora napraviti iskorak u nekim segmentima.
I ja bih se rijesio Radovcica jer to sto on moze je nista, samo svojim ulaskom i silom unisti ekipu na terenu.
[uredio ZagrebC - 09. listopada 2022. u 20:08]