Cibona 2022/23

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.09.2021.
Poruka: 1.086
09. listopada 2022. u 21:48

m5anjak je napisao/la:

neverbored je napisao/la:

Tekma Škrljevo - Split je utakmica državnog prvenstva. 

Vidi cijeli citat

Tako je, da je suradnja saveza i aba lige ne bi se igrala dan nakon već odigrane tekme 

Ne kužim kaj hoćeš reci 

Vidi cijeli citat

U situaciji kad klubovi i inace nemaju novaca zasto se ne dogovoriti i olaksati jer ovaj gusti raspored nema smisla.Svakako nase prvenstvo ima prednost ali treba pomoci klubovima i podrzavam Acinu ideju.

m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.371
09. listopada 2022. u 22:01

ZagrebC je napisao/la:

m5anjak je napisao/la:

neverbored je napisao/la:

Tekma Škrljevo - Split je utakmica državnog prvenstva. 

Vidi cijeli citat

Tako je, da je suradnja saveza i aba lige ne bi se igrala dan nakon već odigrane tekme 

Ne kužim kaj hoćeš reci 

Vidi cijeli citat

U situaciji kad klubovi i inace nemaju novaca zasto se ne dogovoriti i olaksati jer ovaj gusti raspored nema smisla.Svakako nase prvenstvo ima prednost ali treba pomoci klubovima i podrzavam Acinu ideju.

Vidi cijeli citat

Upravo tako, a kljucna stvar je da bez aba lige i naši klubovi bi bili kura*. Zamisli da istupimo iz aba lige i da igramo samo domaće prvenstvo i kvalifikacije europskih liga. Koji igrači bi tek onda dolazili tu? Savez mrzi aba ligu, ali nekak budu morali surađivat jer pored svih problema u kojima su hr klubovi našim igračima i raspored jebe majku

blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
10. listopada 2022. u 08:06

Aco je vec pokazao kako treba djelovati celnik Saveza. U interesu hrvatske kosarke. Super bi bilo da nasi klubovi imaju bar 2 dana izmedju utakmica a idealno bi bilo da se PH igra srijedom a ABA vikendom jer zbog CZ i Partizana i ostalih u euro kupovima nema sanse da se ABA igra preko tjedna. Ovako bi nasi imali cijeli cetvrtak, petak i eventualno subotu ako igraju ABAu u nedjelju sto bi trebao biti dogovor da svi uvijek igraju nedjeljom ili ponedjeljkom. O tom po tom. Nadam se da ce se to brzo realizirati jer je u interesu svih. 

[uredio blackmamba24 - 10. listopada 2022. u 08:16]
Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.371
10. listopada 2022. u 09:10

blackmamba24 je napisao/la:

Aco je vec pokazao kako treba djelovati celnik Saveza. U interesu hrvatske kosarke. Super bi bilo da nasi klubovi imaju bar 2 dana izmedju utakmica a idealno bi bilo da se PH igra srijedom a ABA vikendom jer zbog CZ i Partizana i ostalih u euro kupovima nema sanse da se ABA igra preko tjedna. Ovako bi nasi imali cijeli cetvrtak, petak i eventualno subotu ako igraju ABAu u nedjelju sto bi trebao biti dogovor da svi uvijek igraju nedjeljom ili ponedjeljkom. O tom po tom. Nadam se da ce se to brzo realizirati jer je u interesu svih. 

Vidi cijeli citat

Cedevita junior odgodi prvo kolo zbog kvalifikacija za europe cup, 4. po jačini natjecanje od tih koji obuhvaćaju cijelu Europu, savez im izlazi max ususret. Nemam nikaj protiv da im se olakša, ali trebalo bi se olakšat svima

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2014.
Poruka: 5.573
10. listopada 2022. u 10:30

m5anjak je napisao/la:

blackmamba24 je napisao/la:

Aco je vec pokazao kako treba djelovati celnik Saveza. U interesu hrvatske kosarke. Super bi bilo da nasi klubovi imaju bar 2 dana izmedju utakmica a idealno bi bilo da se PH igra srijedom a ABA vikendom jer zbog CZ i Partizana i ostalih u euro kupovima nema sanse da se ABA igra preko tjedna. Ovako bi nasi imali cijeli cetvrtak, petak i eventualno subotu ako igraju ABAu u nedjelju sto bi trebao biti dogovor da svi uvijek igraju nedjeljom ili ponedjeljkom. O tom po tom. Nadam se da ce se to brzo realizirati jer je u interesu svih. 

Vidi cijeli citat

Cedevita junior odgodi prvo kolo zbog kvalifikacija za europe cup, 4. po jačini natjecanje od tih koji obuhvaćaju cijelu Europu, savez im izlazi max ususret. Nemam nikaj protiv da im se olakša, ali trebalo bi se olakšat svima

Vidi cijeli citat

Naravno da treba max. izaci u susret nasim klubovima, jer to je interes i nase kosarke.Ovo mi se cini dobar prijedlog srijeda jer i tako nitko ne prenosi Premijerku sem HKS-a.

Bruh
Bruh
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.01.2022.
Poruka: 858
10. listopada 2022. u 11:09

kosarka171 je napisao/la:

m5anjak je napisao/la:

blackmamba24 je napisao/la:

Aco je vec pokazao kako treba djelovati celnik Saveza. U interesu hrvatske kosarke. Super bi bilo da nasi klubovi imaju bar 2 dana izmedju utakmica a idealno bi bilo da se PH igra srijedom a ABA vikendom jer zbog CZ i Partizana i ostalih u euro kupovima nema sanse da se ABA igra preko tjedna. Ovako bi nasi imali cijeli cetvrtak, petak i eventualno subotu ako igraju ABAu u nedjelju sto bi trebao biti dogovor da svi uvijek igraju nedjeljom ili ponedjeljkom. O tom po tom. Nadam se da ce se to brzo realizirati jer je u interesu svih. 

Vidi cijeli citat

Cedevita junior odgodi prvo kolo zbog kvalifikacija za europe cup, 4. po jačini natjecanje od tih koji obuhvaćaju cijelu Europu, savez im izlazi max ususret. Nemam nikaj protiv da im se olakša, ali trebalo bi se olakšat svima

Vidi cijeli citat

Naravno da treba max. izaci u susret nasim klubovima, jer to je interes i nase kosarke.Ovo mi se cini dobar prijedlog srijeda jer i tako nitko ne prenosi Premijerku sem HKS-a.

Vidi cijeli citat


Meni stvarno nije jasan HT sad imaju ove maxsport programe a ne prenose na njima... Zašto??

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
10. listopada 2022. u 12:00

A mene vec sad lovi strah od Mornara i ovog cudesnog Russella. Kako covjek igra to je nestvarno. Idemo vi koji ste strucni  i analizirate do u detalj kako to izvesti.

Dobro nije samo on problem imaju i sutere dobre.

[uredio cibonaci - 10. listopada 2022. u 12:04]
tapia
tapia
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.01.2021.
Poruka: 526
10. listopada 2022. u 12:06

m5anjak je napisao/la:

neverbored je napisao/la:

Tekma Škrljevo - Split je utakmica državnog prvenstva. 

Vidi cijeli citat

Tako je, da je suradnja saveza i aba lige ne bi se igrala dan nakon već odigrane tekme 

Ne kužim kaj hoćeš reci 

Vidi cijeli citat

Škrljevu želim ispadanje iz lige nakon ovoga šta su napravili

x&yzd
x&yzd
Mali dioničar
Pristupio: 29.10.2016.
Poruka: 6.025
10. listopada 2022. u 12:45

tapia je napisao/la:

Škrljevu želim ispadanje iz lige nakon ovoga šta su napravili

Vidi cijeli citat


Nije im prvi put. Zadar je prije 2 godine imao utakmicu u Zadru s Partizanom u subotu navečer, a u nedjelju popodne je već igrao u gostima kod Škrljeva. Najgori po pitanju tvrdokornog držanja rasporeda i bez volje da ti odgode utakmicu za dan kasnije su ipak bili iz Vrijednosnica Osijek. Njihov predsjednik je uživao u neizlaženju u susret Aba-ligašima. Zato su i ispali 😀

blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
10. listopada 2022. u 12:47

To je sindrom malog kluba. Umjesto da budes sretan da ti dolazi jedan od trojca Cibona-Split-Zadar ti pokusavas biti neprijatelj. A ionako sanse za pobjedu su ti minimalne.

Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
  • Najnovije
  • Najčitanije