Cibona 2022/23

Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.011
12. listopada 2022. u 23:10

xxx01 je napisao/la:

Bananeros je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Bananeros je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Bananeros je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Nagy je napisao/la:

Ozljede nažalost nisu čudo kada se uzme u obzir da pripreme nisu odrađene. Igrači su nespremni ušli u sezonu, još je rotacija kratka i ozljede nisu iznenađenje

Vidi cijeli citat


sumnjam da je itko od njih nespreman, svi oni uglavnom itekako treniraju po litu indvidualno i to sa vrhunskim strucnjacima po pitanju kondicijske pripreme

Vidi cijeli citat

Aj uozbilji se..

Vidi cijeli citat


slabo si upucen ocigledno, sto mislis da kurcu svire tokom lita ?

Vidi cijeli citat

Po performancu većine njih - da.

Ja ti čak garantujem da svaki za sebe nešto radi! Na vrhunskom nivou? U to čisto sumnjam. Pa jedan Roko P. ili Luka B., itd. ne uspijevaju usvojiti neki šut s kojim bi nekoga natjerali da ih brani na perimetru. Vjerujem da rade s nekim ali da je to na nivou i sustavno  - ne vjerujem, koliko god mi to teško palo, jer bi se neki pozabavio njihovim najvećim manama

Vidi cijeli citat


Bogami je, imaš u Zagrebu vrhunskih kondicijskih trenrera s kojima rade hezonja, zizic, simon, bogdanovic.... pa tako i pojedini igraci iz hrvatske lige koji nemaju ni priblizno novaca ko ovi međutim ulazu ljudi u sebe 

Vidi cijeli citat

Ima ih i u Splitu,  sve ok.

Moj argument si razumio, je li? I navečer sam primjere. Dakle igrače koji imaju i pare za to, ali očito ne rade s vrhunskim...

Vidi cijeli citat


ja u kupe ti u spade...

Vidi cijeli citat

Gdje god.. da se momci gledaju kao proizvod koji se uvijek dalje optimira ili kao poduzeće koje u sebe ulaže to bi bilo to i ja nebi imao argument.  Ti s druge strane upravo imaš kao argument koji svoju radnu snagu žele dobro naplatiti. I neka ih!

[uredio Bananeros - 12. listopada 2022. u 23:11]
jura74
jura74
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.08.2016.
Poruka: 2.266
13. listopada 2022. u 08:26

Bez Ljubičića dva tjedna. Bundović upala grla, Malešević leđa. Obojica će igrati sutra 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
13. listopada 2022. u 08:42

jura74 je napisao/la:

Bez Ljubičića dva tjedna. Bundović upala grla, Malešević leđa. Obojica će igrati sutra 

Vidi cijeli citat

Nisam imal srca napisat za Ljubicica ali cini se dulje od dva tjedna, za Malesevica nisam znal a Bunda s upalom i temperaturom u Baru i nastavilo se, kak ce igrati.

Ima jos kaj da nam se dogodi, stvarno nas je krenulo. Sve je protiv nas 😉

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.635
13. listopada 2022. u 11:16

Zajebano ak je temperatura, ali ionako bi izgubili nek peticu graju Baković i Mazalin i udri po tricama pa kako ispadne.

[uredio Waiter - 13. listopada 2022. u 11:16]
The Dream
The Dream
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2016.
Poruka: 1.995
13. listopada 2022. u 13:09

cibonaci je napisao/la:

jura74 je napisao/la:

Bez Ljubičića dva tjedna. Bundović upala grla, Malešević leđa. Obojica će igrati sutra 

Vidi cijeli citat

Nisam imal srca napisat za Ljubicica ali cini se dulje od dva tjedna, za Malesevica nisam znal a Bunda s upalom i temperaturom u Baru i nastavilo se, kak ce igrati.

Ima jos kaj da nam se dogodi, stvarno nas je krenulo. Sve je protiv nas 😉

Vidi cijeli citat


Jel u ovakve procjene uključen i povratak u formu (ok, dva tjedna nisu tako puno, ali ako je riječ o mjesecima...) ili samo oporavak od povrede?

[uredio The Dream - 13. listopada 2022. u 13:10]
The Dream
The Dream
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2016.
Poruka: 1.995
13. listopada 2022. u 13:21

Waiter je napisao/la:

Zajebano ak je temperatura, ali ionako bi izgubili nek peticu graju Baković i Mazalin i udri po tricama pa kako ispadne.

Vidi cijeli citat


Jel ikada ispalo dobro? 😅

U teoriji lijepo zvuči... trice, brza košarka, visoki mogu preuzimati, ali u praksi često bude festival cigli i ogromni problemi sa skokom i zaštitom obruča.

A ništa, gledati Sunse iz 2006. i kopirati što su oni radili, Kapusta neka pronađe Nasha u sebi, a Mazalin Mariona... 😄

[uredio The Dream - 13. listopada 2022. u 13:24]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2014.
Poruka: 5.573
13. listopada 2022. u 13:50

Situacija s ozljedama, bolesti je losa i ne moze se tu nesto bitno promijeniti.Ako je Ljubicic na duze, mozda nekog na zeton dovesti.Naravno ako je moguce.

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.635
13. listopada 2022. u 14:32

Kao da imaju neki izbor, igranje s pet malih dok Bunda ne ozdravi, ne misle ga valjda forsirati bolesnog.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
13. listopada 2022. u 18:01

Waiter je napisao/la:

Kao da imaju neki izbor, igranje s pet malih dok Bunda ne ozdravi, ne misle ga valjda forsirati bolesnog.

Vidi cijeli citat

Jura veli da ce oba igrati a kak ne znam.Cudna smo mi publika i nase navijanje. Treba stalno navijati i biti podrska a i onaj kaj najavljuje mogel bi malo biti pokretac navijanja.😉

Evo i godisnje su tu pa idemo u shoping.Ja sam odlucil pojedinacno kupovati kakti neki prilog klubu.

[uredio cibonaci - 13. listopada 2022. u 18:06]
Bruh
Bruh
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.01.2022.
Poruka: 858
13. listopada 2022. u 20:17

Okej nabavljam godišnju al koja je poanta članstva koja se plaća 100kn kad neam nikakvo pravo glasa ni niš... Dinamo barem da popust i 3 besplatne karte

  • Najnovije
  • Najčitanije