Cibona 2022/23

Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.011
14. listopada 2022. u 21:51

Neznam kad sam vidio toliko ekstra paseva u jednoj Ciboni.. bravo na igri i pobjedi

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
14. listopada 2022. u 21:52

Waiter je napisao/la:

I pljugnuo čovjek 2000 kuna, nikad se ne kladim na Cibonu ni kontra.

Vidi cijeli citat

da ne govorim o tome da se frajer pojavi bas u ovoj grupi

agricola
agricola
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.09.2021.
Poruka: 928
14. listopada 2022. u 21:55

obrisitonetijace je napisao/la:

Ja hladno stavio preko 2k na Mornar, dolazim na utakmicu i ako vidite luđaka koji navija za Mornar ja sam, ništa protiv Cibone samo osobna korist.

Vidi cijeli citat

Više sreće drugi put.

Možda da staviš na Cibonu pa se izvadiš 🤣

“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
14. listopada 2022. u 21:56

agricola je napisao/la:

Bravo Cibosi 👏👏

Posebno mi je drago zbog često omalovažavanih Bundovića i mojih Goričana [...]

Vidi cijeli citat

ma da sam ih mnogo pratio, i prije Sesara, a pog. s njime, nisam bio uvjeren da ce igraci Gorice pridonjet Ciboni kvalitetu koja je njoj potrebna za ABA ligu, a tu pog. mislim na Bakovica i Majcunica, no danas me sigurno Bakovic (koji je nominalno treci centar) demantirao

[uredio narada108 - 14. listopada 2022. u 21:57]
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.460
14. listopada 2022. u 22:00

Cibona igra dobru kosarku, nesto slicno ko sto je Sesar igra s Goricom i naravno sve se vrti oko Kapuste koji ima kosarku u malom prstu samo steta sto nema bolje fizikalije. Uglavnom veoma bitna pobjeda danas jer kljucno je u ovoj ligi dobivati koliko toliko ravnopravne ekipe sebi ako se misli opstati

citamsamo
citamsamo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.05.2021.
Poruka: 3.169
14. listopada 2022. u 22:02

obrisitonetijace je napisao/la:

Ja hladno stavio preko 2k na Mornar, dolazim na utakmicu i ako vidite luđaka koji navija za Mornar ja sam, ništa protiv Cibone samo osobna korist.

Vidi cijeli citat


Dobar brate! 

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.460
14. listopada 2022. u 22:03

Perasovic me obradova danas, bit ce nesto od njega poprilicno sam siguran 

obrisitonetijace
obrisitonetijace
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 67
14. listopada 2022. u 22:09

Ha, negdje prođe negdje ne prođe.

Hercules
Hercules
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 05.07.2022.
Poruka: 64
14. listopada 2022. u 22:09

Ste me čuli iz Pule u Zagreb kako se derem i treskam po stolu, koliko sam navijao!? Ovako ginuti na terenu i nema straha za opstanak! I Bunda - bolestan, onako maestralno odigrati! Znači - Russela svesti na ispod 40 - Mornar gubi! Realno gledano, Mornar bi bez Russela glatko izgubio sve tri utakmice.

Kapusta standardno dobar. Samo da se igrači oporave i još nekoga dovesti (1-2 igrača) i Cibona će opstati i u ABA ligi i uzeti hrvatsko prvenstvo.

I meni je jako drago zbog Sesara.

[uredio Hercules - 14. listopada 2022. u 22:12]
kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.597
14. listopada 2022. u 22:10

Pohvale Sesaru na smirenosti, na raznim varijantama u obrani.

Igrači su glavom bili prisutni cijelo vrijeme i kad su bili umorni, a zadnji time out je pokazao koliko su u utakmici.

Stvarno su odigrali: Nema predaje!

  • Najnovije
  • Najčitanije