Cibona 2022/23

handy1
handy1
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.08.2015.
Poruka: 751
14. listopada 2022. u 22:10

Kapusta, doktoreeeeee 😀😀😀

 

 

Bruh
Bruh
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.01.2022.
Poruka: 858
14. listopada 2022. u 22:31

Jaka tekma... A i vidim da se napokon radi na instagramu fala bogu možda se lijepa priča slaže za budućnost

kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.597
14. listopada 2022. u 22:35

Na kraju i 1 skok više od Mornara!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.08.2021.
Poruka: 635
14. listopada 2022. u 22:39

Čini mi se da niti mi navijači, niti sami igrači nemamo pojma kaj očekivat od Cibone. 

Čudo tekma..

Bruh
Bruh
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.01.2022.
Poruka: 858
14. listopada 2022. u 22:54

Btw... Skužio sam dok sam ulazio da po onome fan shopu više nisu sam razbacane stvari nego se i malo spremilo možda ćemo i to dočekat

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
14. listopada 2022. u 22:55

Pooooooooooooobjedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, bravo svima a posebno Bundi, bolestan i ostavio i srce i dusu na parketu.

Bravo za Kapustu u pocetku samozatajan a onda eksplodirao.Svima, svima a i Sesaru. Strasna utakmica strgal sam zivce ali isplatilo se.💪 HHC

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.09.2021.
Poruka: 1.086
14. listopada 2022. u 23:17

Teska utakmica i za gledati a i igrati. Moram priznati da je Sesar to dobro odradio a onda i igraci.

Uz sve probleme ovo je bilo iznenadujuce dobro.Nema predaje go, go Cibona.

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.635
14. listopada 2022. u 23:48

Jedna loša pa dobra utakmica.

m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.369
15. listopada 2022. u 09:22

Da nam je dobit i cedevitu sutra, realno smo puno bolja ekipa, ali malo nas je bas, 9 igrača samo, s tim da je Malesevica ustaklo kako kaže Sesar na pressici. Znaci 8 nas ima i vjerujem da su umorni. Nekako se skupit i prelomit ovaj vikend s 2 pobjede, kako bi to bilo dobrooo

The Dream
The Dream
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2016.
Poruka: 1.995
15. listopada 2022. u 09:27

Hercules je napisao/la:

Ste me čuli iz Pule u Zagreb kako se derem i treskam po stolu, koliko sam navijao!? Ovako ginuti na terenu i nema straha za opstanak! I Bunda - bolestan, onako maestralno odigrati! Znači - Russela svesti na ispod 40 - Mornar gubi! Realno gledano, Mornar bi bez Russela glatko izgubio sve tri utakmice.

Kapusta standardno dobar. Samo da se igrači oporave i još nekoga dovesti (1-2 igrača) i Cibona će opstati i u ABA ligi i uzeti hrvatsko prvenstvo.

I meni je jako drago zbog Sesara.

Vidi cijeli citat


Kad ovako napišeš, zvuči kao da se radi o MJ-u osobno. 😄

Ali ova pobjeda je zbilja ugodno iznenađenje. :)

[uredio The Dream - 15. listopada 2022. u 09:32]
  • Najnovije
  • Najčitanije