Cibona 2022/23

CurvaNord69
CurvaNord69
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.05.2021.
Poruka: 324
15. listopada 2022. u 15:53

kemp3 je napisao/la:

CurvaNord69 je napisao/la:

https://net.hr/sport/kosarka/net-hr-donosi-skandal-o-kojem-se-suti-josip-sesar-i-treneri-cibone-nemaju-licencu-tko-dopusta-prekrsaj-21ae5a38-4a14-11ed-ba23-ce3dc437c9ee

Čestitke na pobjedi a sad se vratimo u realnost. Ovo je priča o onoj ravnopravnosti pred savezom. Namjera mog posta nije provokacija nego izostanak vaših komentara na HKS ovoj temi. Prije 2 mjeseca se na temi zadra zaratilo kako Cibona nema poseban tretman, iz priloženog vidimo kako ima.

 

Vidi cijeli citat

... a s obzirom da je ovo istodbno i provokacija...

Mi kao navijači Cibone metemo prvo pred svojim vratima, a ne ulazimo u HDZ-ovo financiranje KK Splita i Zadra. Mogli bi i mi o tome... Kada ne bi bilo posljedica za mene napisao bih ti npr. i tko točno postavlja direktore u KK Splitu...

... pa sramotna suđenja u utakmicama protiv KK Split prošle sezone na štetu Cibone (što ne amnestira dugo razdoblje povijesti u kojoj je bilo u interesu Cibone), a Dino Rađa na vlasti u HKS-u, a HDZ vodi košarku

... i tako, možemo i mi svašta otvoriti, ali ne bavimo se drugima. 

P.S. Navodno je Sesar užasan trener. Kaj se sada bojite "užasnog" trenera i zbrda zdola skupljenih igrača?

Vidi cijeli citat


Nažalost otkad je imenovan zadnji nadzorni odbor u KK Split sam prestao se javljati na toj temi sto sam i javno iznio u svojim postovima.  Financiranje KK Zadra je predmet revizije dok se o financiranju Cibone i dalje ništa nezna. Možda u Indiji. 

Medutim i u magli zvanoj savez se neke stvari jasno vide. Cinjenica je da ni Zadar kojim vise ne upravlja HDZ (nego osoba koju vjerujem 70 posto navijaca zeli smijenit) nebi mogao imati trenera na utakmicama. Takoder dok je tim istim klubom upravljao HDZ zadru se utakmice ( a ni splitu) nisu odgadale.

Sada kada sve znas mi reci tko je iz saveza zvao cedevitu da odgode utakmicu ciboni ? Nakon sto je cedevita isto prvotno odbila napraviti ? Jeli to ta ravnopravnost o kojoj pricamo ?

Nazalost umjesto da nesto naucite iz primjera zadra koji ipak tezi promjenama vi i dalje se tjesite time da su drugi zasrani. Ne, naucite nesto iz primjera zadra koji se odlucio na promjene pa makar ucinio i neke pogresne korake. 

Ja nikad nisam zazivao stecaj cibone niti cu. Dovoljno stvari u nasoj zemlji je otislo u povijest. Ono stu cu zazivati je da na utakmici barem izrazite revolt, a ne da vas jedna dobra utakmica "kupi" i da izlika za nepostivanje procedura je ta sto su i drugi "lopovi". 

Nasa kosarka nece naprijed jer je dosao Aco ili jer ce doci pero. Napredovati cemo kad se pocnemo medusobno podrzavati a ne optuzivati. I kad pocnemo priznavati vlastite greske...

kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.597
15. listopada 2022. u 16:03

CurvaNord69 je napisao/la:

kemp3 je napisao/la:

CurvaNord69 je napisao/la:

https://net.hr/sport/kosarka/net-hr-donosi-skandal-o-kojem-se-suti-josip-sesar-i-treneri-cibone-nemaju-licencu-tko-dopusta-prekrsaj-21ae5a38-4a14-11ed-ba23-ce3dc437c9ee

Čestitke na pobjedi a sad se vratimo u realnost. Ovo je priča o onoj ravnopravnosti pred savezom. Namjera mog posta nije provokacija nego izostanak vaših komentara na HKS ovoj temi. Prije 2 mjeseca se na temi zadra zaratilo kako Cibona nema poseban tretman, iz priloženog vidimo kako ima.

 

Vidi cijeli citat

... a s obzirom da je ovo istodbno i provokacija...

Mi kao navijači Cibone metemo prvo pred svojim vratima, a ne ulazimo u HDZ-ovo financiranje KK Splita i Zadra. Mogli bi i mi o tome... Kada ne bi bilo posljedica za mene napisao bih ti npr. i tko točno postavlja direktore u KK Splitu...

... pa sramotna suđenja u utakmicama protiv KK Split prošle sezone na štetu Cibone (što ne amnestira dugo razdoblje povijesti u kojoj je bilo u interesu Cibone), a Dino Rađa na vlasti u HKS-u, a HDZ vodi košarku

... i tako, možemo i mi svašta otvoriti, ali ne bavimo se drugima. 

P.S. Navodno je Sesar užasan trener. Kaj se sada bojite "užasnog" trenera i zbrda zdola skupljenih igrača?

Vidi cijeli citat


Nažalost otkad je imenovan zadnji nadzorni odbor u KK Split sam prestao se javljati na toj temi sto sam i javno iznio u svojim postovima.  Financiranje KK Zadra je predmet revizije dok se o financiranju Cibone i dalje ništa nezna. Možda u Indiji. 

Medutim i u magli zvanoj savez se neke stvari jasno vide. Cinjenica je da ni Zadar kojim vise ne upravlja HDZ (nego osoba koju vjerujem 70 posto navijaca zeli smijenit) nebi mogao imati trenera na utakmicama. Takoder dok je tim istim klubom upravljao HDZ zadru se utakmice ( a ni splitu) nisu odgadale.

Sada kada sve znas mi reci tko je iz saveza zvao cedevitu da odgode utakmicu ciboni ? Nakon sto je cedevita isto prvotno odbila napraviti ? Jeli to ta ravnopravnost o kojoj pricamo ?

Nazalost umjesto da nesto naucite iz primjera zadra koji ipak tezi promjenama vi i dalje se tjesite time da su drugi zasrani. Ne, naucite nesto iz primjera zadra koji se odlucio na promjene pa makar ucinio i neke pogresne korake. 

Ja nikad nisam zazivao stecaj cibone niti cu. Dovoljno stvari u nasoj zemlji je otislo u povijest. Ono stu cu zazivati je da na utakmici barem izrazite revolt, a ne da vas jedna dobra utakmica "kupi" i da izlika za nepostivanje procedura je ta sto su i drugi "lopovi". 

Nasa kosarka nece naprijed jer je dosao Aco ili jer ce doci pero. Napredovati cemo kad se pocnemo medusobno podrzavati a ne optuzivati. I kad pocnemo priznavati vlastite greske...

Vidi cijeli citat

Ja sam ti odgovorio kako sam odgovorio zato jer želite diskutirati "samo" o nepravilnostima u Ciboni, a znamo da ih ima i u drugim klubovima.

Mi smo ih apsolutno svjesni. Ja sam aposlutno svjestan cijele prošlosti, jer sam u bojkotu od početka 2000-tih, kao što sam u bojkotu Dinama od kraja 90-tih. 

Udruga Mi smo Cibona (koje nisam član) se otvoreno suprotstavila nepravilnostima. Tako da nije da nitko nije digao glas.

Problem je što KK Cibona nije u vlasništvu grada i/ili navijača i mi ne možemo više na ništa utjecati dok se nešto ne promijeni.

Ja sam poslao kriminalce Cibone u "kurac" i izrazio svoj stav da podržavam igrače. Tako da se veselim zbog igrača i neće me kupiti niti jedna utakmica da odustanem od želje za transparentnosti kluba i poštenjem prema svima.

CurvaNord69
CurvaNord69
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.05.2021.
Poruka: 324
15. listopada 2022. u 16:25

kemp3 je napisao/la:

 

Ja sam ti odgovorio kako sam odgovorio zato jer želite diskutirati "samo" o nepravilnostima u Ciboni, a znamo da ih ima i u drugim klubovima.

Mi smo ih apsolutno svjesni. Ja sam aposlutno svjestan cijele prošlosti, jer sam u bojkotu od početka 2000-tih, kao što sam u bojkotu Dinama od kraja 90-tih. 

Udruga Mi smo Cibona (koje nisam član) se otvoreno suprotstavila nepravilnostima. Tako da nije da nitko nije digao glas.

Problem je što KK Cibona nije u vlasništvu grada i/ili navijača i mi ne možemo više na ništa utjecati dok se nešto ne promijeni.

Ja sam poslao kriminalce Cibone u "kurac" i izrazio svoj stav da podržavam igrače. Tako da se veselim zbog igrača i neće me kupiti niti jedna utakmica da odustanem od želje za transparentnosti kluba i poštenjem prema svima.

Vidi cijeli citat


Lijepo sročeno. Mišljenja nam se ipak ne razlikuje u bitnim stvarima

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2014.
Poruka: 5.573
15. listopada 2022. u 17:26

Da si malo pratio forum onda bi procitao stavove svih nas i kritiziranje uprava i ne samo ove.Kako je klub radio tako je ostao bez svih potpora i financija i sad se sam financira, kako ne znam.

Zadar i Split jos uvijek financira grad i dizu kredite.Uzeti za primjer Zadar nije bas pohvalno jer ni oni nemaju neke sponzore i financira ih grad, koji ce im odobriti kredit, pa tako vise puta jer kako  i tko ce to vratiti, opet gradSvi nasi klubovi imaju slicne probleme i moze biti samo gore.Mozda zakon o sportu nesto promijeni i najvaznije da se sponzori ne oprezuju.Sto se tice problema s Sesarom i licence i ne placanja bivsih trenera, naravno da nije u redu.

Zato ti smeta i pitas se tko je zvao za odgodu s CJ valjda nije normalno da se igra dan za danom ili mislis kad je Cibona u pitanju to je u redu.Tko je zvao da odgodi CJ i Sibenku.

Podrska igracima i to je to i da zasto se ne bi radovali pobjedi, naravno da hocemo.

[uredio kosarka171 - 15. listopada 2022. u 17:34]
makina
makina
Mali dioničar
Pristupio: 29.11.2013.
Poruka: 5.720
15. listopada 2022. u 17:38

U državi dij mažnjavanje 100 milijun kuni normalan obitejski posal, velik je grij ne jemat trenersku licencu. I to trener kojij dokazano bija jema istu samoj pitanje nike forme. 

Šta se mene tiče po nji sa licencon nis za ovce čuvat a kamol za radit sa mladin sviton.

Rabljan
Rabljan
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.09.2014.
Poruka: 1.957
15. listopada 2022. u 17:48

Da možda pojasnimo nešto jako bitno. Tu svi želimo da Cibona krene ponovno kao transparentan klub. Isto tako osobno sam više puta pisao kao "legalist" gdje pravila vrijede za svih. Isto tako svi mo tu svjesni da današnji roster Cibone (okolo ga zovu Gorica 2 i nije daleko od istine) igraju gracinkoji su na zalah karijere ili željni se dokazivati pa najvjerovatnije imaju otvoreni ugovor u koliko uleti bolja opcija. Ali ako je Cibona ostala dužna trenerima i igračima kako to da je krenula u prvenstvo a to nije bilo dopušteno drugima? Ne vijerujem da je Aco se upetljao u tome niti NETKO iz udruge "Mi smo Cibona", nego vijerujem da sadašnja Uprava (do dan danas nezna se vise tko je ta uprava kada pola od njih dali su otkaz ili sastali ) do zadnjeg dana obećavala da rijesavaju financije i kako se kaže 5 do 12 samo ponudila nekakva jamstva da bi krenuli u sezoni. Moje pitanje danas je: kakva jamstva (HKS mora odgovoriti kao Državna krovna institucija) i sto ako poslije roka otplate oni ne izvrše ništa obećano sto onda? Tko zna odgovoriti? Dali HKS riskira da FIBA izbaci iz svoje članstvo samo zbog dogovora ispod stola? I ako je istina da Sesar ne moze voditi ekipu pa neka delegat upozori pa na drugu izbaci. Pravil tu se trebaju poštivati. 

A coach is someone who can give correction without causing resentment.
Bruh
Bruh
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.01.2022.
Poruka: 858
15. listopada 2022. u 18:28

Pogodio sam za maxsport prijenos :)

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.10.2020.
Poruka: 1.849
15. listopada 2022. u 19:06

Ja sam već očekivao da će se kk cibona oglasit oko te teme licenca trenera,ali pošto im je odnos s javnošću ravan nuli,nšta od toga..U ovoj državi nitko se ne drži zakona zašto bi i kk cibona 😁

Ne vrijedi ulazit u polemike oko toga kad mi obični smrtnici ne možemo apsolutno ništa promijenit.

Mene više brine Radovčić koji je u nekakvom problemu,on definitivno izgleda koda tu ne želi bit,čak mu i ova statistika protiv mornara nije loša,ali sam govor tjela je zabrinjavajuć.Ali tko zna,možd se nešto promijeni kad sjedne prva plaća ove sezone za koji mjesec. 😬

[uredio Hercules33 - 15. listopada 2022. u 19:08]
kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.597
15. listopada 2022. u 19:51

... a da mi Sesara registriramo kao igrača i onda kao igrač/trener vodi🤣.

Ako Radovčić ima žute minute, sebe stavi u igru i pukne par trica i odigra par pick-ova...

CurvaNord69
CurvaNord69
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.05.2021.
Poruka: 324
15. listopada 2022. u 21:37

Rabljan je napisao/la:

Da možda pojasnimo nešto jako bitno. Tu svi želimo da Cibona krene ponovno kao transparentan klub. Isto tako osobno sam više puta pisao kao "legalist" gdje pravila vrijede za svih. Isto tako svi mo tu svjesni da današnji roster Cibone (okolo ga zovu Gorica 2 i nije daleko od istine) igraju gracinkoji su na zalah karijere ili željni se dokazivati pa najvjerovatnije imaju otvoreni ugovor u koliko uleti bolja opcija. Ali ako je Cibona ostala dužna trenerima i igračima kako to da je krenula u prvenstvo a to nije bilo dopušteno drugima? Ne vijerujem da je Aco se upetljao u tome niti NETKO iz udruge "Mi smo Cibona", nego vijerujem da sadašnja Uprava (do dan danas nezna se vise tko je ta uprava kada pola od njih dali su otkaz ili sastali ) do zadnjeg dana obećavala da rijesavaju financije i kako se kaže 5 do 12 samo ponudila nekakva jamstva da bi krenuli u sezoni. Moje pitanje danas je: kakva jamstva (HKS mora odgovoriti kao Državna krovna institucija) i sto ako poslije roka otplate oni ne izvrše ništa obećano sto onda? Tko zna odgovoriti? Dali HKS riskira da FIBA izbaci iz svoje članstvo samo zbog dogovora ispod stola? I ako je istina da Sesar ne moze voditi ekipu pa neka delegat upozori pa na drugu izbaci. Pravil tu se trebaju poštivati. 

Vidi cijeli citat


Imas zdravo razmisljanje a i veseli me da ste nekolicina Vas razbila moje predrasude. Medutim ciljas preniske pozicije. Ni Aco ni "mi smo cibona" nemaju tu snagu da se zbog njih gleda kroz prste. Kad otkrijete tko je cedevitu zvao za odgodu utakmice nakon sto su odbili, doci cemo do odgovora tko je glavni i odgovorni. Nemoramo imenovati, ali lako je zakljuciti tko nam ostaje.

  • Najnovije
  • Najčitanije