CurvaNord69 je napisao/la:
kemp3 je napisao/la:
Vidi cijeli citat
... a s obzirom da je ovo istodbno i provokacija...
Mi kao navijači Cibone metemo prvo pred svojim vratima, a ne ulazimo u HDZ-ovo financiranje KK Splita i Zadra. Mogli bi i mi o tome... Kada ne bi bilo posljedica za mene napisao bih ti npr. i tko točno postavlja direktore u KK Splitu...
... pa sramotna suđenja u utakmicama protiv KK Split prošle sezone na štetu Cibone (što ne amnestira dugo razdoblje povijesti u kojoj je bilo u interesu Cibone), a Dino Rađa na vlasti u HKS-u, a HDZ vodi košarku
... i tako, možemo i mi svašta otvoriti, ali ne bavimo se drugima.
P.S. Navodno je Sesar užasan trener. Kaj se sada bojite "užasnog" trenera i zbrda zdola skupljenih igrača?
Vidi cijeli citat
Nažalost otkad je imenovan zadnji nadzorni odbor u KK Split sam prestao se javljati na toj temi sto sam i javno iznio u svojim postovima. Financiranje KK Zadra je predmet revizije dok se o financiranju Cibone i dalje ništa nezna. Možda u Indiji.
Medutim i u magli zvanoj savez se neke stvari jasno vide. Cinjenica je da ni Zadar kojim vise ne upravlja HDZ (nego osoba koju vjerujem 70 posto navijaca zeli smijenit) nebi mogao imati trenera na utakmicama. Takoder dok je tim istim klubom upravljao HDZ zadru se utakmice ( a ni splitu) nisu odgadale.
Sada kada sve znas mi reci tko je iz saveza zvao cedevitu da odgode utakmicu ciboni ? Nakon sto je cedevita isto prvotno odbila napraviti ? Jeli to ta ravnopravnost o kojoj pricamo ?
Nazalost umjesto da nesto naucite iz primjera zadra koji ipak tezi promjenama vi i dalje se tjesite time da su drugi zasrani. Ne, naucite nesto iz primjera zadra koji se odlucio na promjene pa makar ucinio i neke pogresne korake.
Ja nikad nisam zazivao stecaj cibone niti cu. Dovoljno stvari u nasoj zemlji je otislo u povijest. Ono stu cu zazivati je da na utakmici barem izrazite revolt, a ne da vas jedna dobra utakmica "kupi" i da izlika za nepostivanje procedura je ta sto su i drugi "lopovi".
Nasa kosarka nece naprijed jer je dosao Aco ili jer ce doci pero. Napredovati cemo kad se pocnemo medusobno podrzavati a ne optuzivati. I kad pocnemo priznavati vlastite greske...
Ja sam ti odgovorio kako sam odgovorio zato jer želite diskutirati "samo" o nepravilnostima u Ciboni, a znamo da ih ima i u drugim klubovima.
Mi smo ih apsolutno svjesni. Ja sam aposlutno svjestan cijele prošlosti, jer sam u bojkotu od početka 2000-tih, kao što sam u bojkotu Dinama od kraja 90-tih.
Udruga Mi smo Cibona (koje nisam član) se otvoreno suprotstavila nepravilnostima. Tako da nije da nitko nije digao glas.
Problem je što KK Cibona nije u vlasništvu grada i/ili navijača i mi ne možemo više na ništa utjecati dok se nešto ne promijeni.
Ja sam poslao kriminalce Cibone u "kurac" i izrazio svoj stav da podržavam igrače. Tako da se veselim zbog igrača i neće me kupiti niti jedna utakmica da odustanem od želje za transparentnosti kluba i poštenjem prema svima.