Cibona 2022/23
agricola je napisao/la:
ZagrebC je napisao/la:
Bananeros je napisao/la:
agricola je napisao/la:
Hvala ti što si potvrdio moju tezu da većina igrača nikad nije igrala u ovom ritmu utakmica i na ovom nivou natjecanja 👍
Vidi cijeli citat
Ovo je činjenica, ne teza, brate mili.
Vuković s druge dtrane i ne može vratiti ako ne dobije vremena na terenu da se vrati🤷🏽♂️
Vidi cijeli citat
Da, nikad nisu igrali a siguran sam da ni nece.Mislim da ih premijerka ceka rasirenih ruku.Vukovic se vraca kazes pa dobio si odgovor ovako nikad ni nece.Svakako igrac koji je vec trebao imati minutazu jer ozljeda je iza njega. Ali ne ne moze moraju igrati tetetabisi kojima je ovaj obecao minute a rezultata nema.Prethodno sam ti objasnio kako smo dosli do ovih pobjeda.To su cinjenice a ti pisi i misli sto hoces.
Brzi oporavak Perasu i nadam se da nije nista opasno.
Vidi cijeli citat
Da Vuković dobije minute onda bi Bunda imao još manje.
Iako u Abi Bunda ima više minuta nego i u jednoj sezoni prije u karijeri.
Bez obzira na laži koje se ovdje plasiraju.
Vidi cijeli citat
Hahahy, na cem si ti ili si Sesarov pomocnik, virtualni. Da Vukovic dobije ....tko si ti da dijelis .minute, koje kompetencije izuzev kaj si drug Sese u ovom sramocenju.
BUNDA BI TFEBAO IMATI 20-25 min
Ljubicic ak ga ide 10 a onda Vukovic .
BAKOVIC eventualno u premijerci da kao centar u abi ni minute, jer nije niti ce to biti, cetvorka da.Ali ako postavis po tebi da je bakovic centar pa mu treba .minuta onda ne trebaju ni Ljubicic, ni Vukovic.🤣🤣🤣
Ajde nemoj se sramotiti ova tvoja prica , pa kaj nismo dobili Split, ti si rekao da su bili dobri,Bakovica punili kak su htjeli, halo razbijanje 1/1
[uredio cibonaci - 12. veljače 2023. u 16:35]
agricola je napisao/la:
Daj se nemoj sramotiti.
To što je većina tih igrača igrala u ABA ligi je više nego mizerno da bi se moglo smatrati ikakvim iskustvom
Uostalom, napisao sam u kojem ritmu utakmica su igrali prošle sezone, a to je duplo manje nego ove.
Vidi cijeli citat
Izjaviti kako su samo trojica prije igrala ABA je laž i ti to sam potvrđuješ. A broj utakmica ne bi trebao biti problem, osim onima sa dogovorenom zagarantiranom minutažom, a tih mi nije nimalo žao. Posebno je pitanje fizičke pripreme za taj broj utakmica, ali kad naš trener voli malo pretile igrače.....
I u Zadru i u Splitu je dosta mlađih i neiskusnijih pa se ne brukaju kao mi...
[uredio Stalak za bicikle - 12. veljače 2023. u 15:32]
cibonaci je napisao/la:
agricola je napisao/la:
ZagrebC je napisao/la:
Bananeros je napisao/la:
agricola je napisao/la:
Hvala ti što si potvrdio moju tezu da većina igrača nikad nije igrala u ovom ritmu utakmica i na ovom nivou natjecanja 👍
Vidi cijeli citat
Ovo je činjenica, ne teza, brate mili.
Vuković s druge dtrane i ne može vratiti ako ne dobije vremena na terenu da se vrati🤷🏽♂️
Vidi cijeli citat
Da, nikad nisu igrali a siguran sam da ni nece.Mislim da ih premijerka ceka rasirenih ruku.Vukovic se vraca kazes pa dobio si odgovor ovako nikad ni nece.Svakako igrac koji je vec trebao imati minutazu jer ozljeda je iza njega. Ali ne ne moze moraju igrati tetetabisi kojima je ovaj obecao minute a rezultata nema.Prethodno sam ti objasnio kako smo dosli do ovih pobjeda.To su cinjenice a ti pisi i misli sto hoces.
Brzi oporavak Perasu i nadam se da nije nista opasno.
Vidi cijeli citat
Da Vuković dobije minute onda bi Bunda imao još manje.
Iako u Abi Bunda ima više minuta nego i u jednoj sezoni prije u karijeri.
Bez obzira na laži koje se ovdje plasiraju.
Vidi cijeli citat
Hahahy, na cem si ti ili si Sesarov pomocnik, virtualni. Da Vukovic dobije ....tko si ti da dijelis .inute, koje kompetencije izuzev kaj si drug Sese u ovom sramocenju.
BUNDA BI TFEBAO IMATI 20-25 min
Ljubicic ak ga ide 10 a onda Vukovic .
BAKOVIC eventualno u premijerci da kao centar u abi ni minute, jer nije niti ce to biti, cetvorka da.Ali ako pstavis po tebi da je bakovic centar pa mu tfeba .inuta onda ne trebaju ni Ljubicic, ni Vukovic.🤣🤣🤣
Ajde nemoj se sramotiti ova tvoja prica , pa kaj nismo dobili Split, ti si rekao da su bili dobri,Bakovica punili kak su htjeli, halo razbijanje 1/1
Vidi cijeli citat
Daj se ne sramoti više. Pa pogledaj si kolko je Bunda imao minuta ranijih sezona u Abi.
Di si onda bio da prigovaraš treneru?
A s Bakovićem i Mazalinom na unutarnjim pozicijama je Cibona zaigrala kako treba i za čas napravila +7.
Na žalost nećemo nikada saznati šta bi bilo da Bakovića nisu nokautirali, a Mazu izbacili.
[uredio agricola - 12. veljače 2023. u 15:44]
“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”
Stalak za bicikle je napisao/la:
agricola je napisao/la:
Daj se nemoj sramotiti.
To što je većina tih igrača igrala u ABA ligi je više nego mizerno da bi se moglo smatrati ikakvim iskustvom
Uostalom, napisao sam u kojem ritmu utakmica su igrali prošle sezone, a to je duplo manje nego ove.
Vidi cijeli citat
Izjaviti kako su samo trojica prije igrala ABA je laž i ti to sam potvrđuješ. A broj utakmica ne bi trebao biti problem, osim onima sa dogovorenom zagarantiranom minutažom, a tih mi nije nimalo žao. Posebno je pitanje fizičke pripreme za taj broj utakmica, ali kad naš trener voli malo pretile igrače.....
I u Zadru i u Splitu je dosta mlađih i neiskusnijih pa se ne brukaju kao mi...
Vidi cijeli citat
Ti jednostavno nemaš sreće u razmišljanju da bi mogao shvatiti smisao onog što sam napisao, a to je da su igrači iscrpljeni jer nisu navikli igrati u ovakvom ritmu utakmica na ovom nivou.
“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”
agricola je napisao/la:
Stalak za bicikle je napisao/la:
agricola je napisao/la:
Daj se nemoj sramotiti.
To što je većina tih igrača igrala u ABA ligi je više nego mizerno da bi se moglo smatrati ikakvim iskustvom
Uostalom, napisao sam u kojem ritmu utakmica su igrali prošle sezone, a to je duplo manje nego ove.
Vidi cijeli citat
Izjaviti kako su samo trojica prije igrala ABA je laž i ti to sam potvrđuješ. A broj utakmica ne bi trebao biti problem, osim onima sa dogovorenom zagarantiranom minutažom, a tih mi nije nimalo žao. Posebno je pitanje fizičke pripreme za taj broj utakmica, ali kad naš trener voli malo pretile igrače.....
I u Zadru i u Splitu je dosta mlađih i neiskusnijih pa se ne brukaju kao mi...
Vidi cijeli citat
Ti jednostavno nemaš sreće u razmišljanju da bi mogao shvatiti smisao onog što sam napisao, a to je da su igrači iscrpljeni jer nisu navikli igrati u ovakvom ritmu utakmica na ovom nivou.
Vidi cijeli citat
Od čega su iscrpljeni ? Jednog rekreativnog treninga dnevno ?
Stalak za bicikle je napisao/la:
agricola je napisao/la:
Daj se nemoj sramotiti.
To što je većina tih igrača igrala u ABA ligi je više nego mizerno da bi se moglo smatrati ikakvim iskustvom
Uostalom, napisao sam u kojem ritmu utakmica su igrali prošle sezone, a to je duplo manje nego ove.
Vidi cijeli citat
Izjaviti kako su samo trojica prije igrala ABA je laž i ti to sam potvrđuješ. A broj utakmica ne bi trebao biti problem, osim onima sa dogovorenom zagarantiranom minutažom, a tih mi nije nimalo žao. Posebno je pitanje fizičke pripreme za taj broj utakmica, ali kad naš trener voli malo pretile igrače.....
I u Zadru i u Splitu je dosta mlađih i neiskusnijih pa se ne brukaju kao mi...
Vidi cijeli citat
Vidim da si editirao pa da odgovorim.
Velika je bruka igrati bez ijednog Amera i biti prvi na tablici 🤭
“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”
agricola je napisao/la:
cibonaci je napisao/la:
agricola je napisao/la:
ZagrebC je napisao/la:
Bananeros je napisao/la:
agricola je napisao/la:
Hvala ti što si potvrdio moju tezu da većina igrača nikad nije igrala u ovom ritmu utakmica i na ovom nivou natjecanja 👍
Vidi cijeli citat
Ovo je činjenica, ne teza, brate mili.
Vuković s druge dtrane i ne može vratiti ako ne dobije vremena na terenu da se vrati🤷🏽♂️
Vidi cijeli citat
Da, nikad nisu igrali a siguran sam da ni nece.Mislim da ih premijerka ceka rasirenih ruku.Vukovic se vraca kazes pa dobio si odgovor ovako nikad ni nece.Svakako igrac koji je vec trebao imati minutazu jer ozljeda je iza njega. Ali ne ne moze moraju igrati tetetabisi kojima je ovaj obecao minute a rezultata nema.Prethodno sam ti objasnio kako smo dosli do ovih pobjeda.To su cinjenice a ti pisi i misli sto hoces.
Brzi oporavak Perasu i nadam se da nije nista opasno.
Vidi cijeli citat
Da Vuković dobije minute onda bi Bunda imao još manje.
Iako u Abi Bunda ima više minuta nego i u jednoj sezoni prije u karijeri.
Bez obzira na laži koje se ovdje plasiraju.
Vidi cijeli citat
Hahahy, na cem si ti ili si Sesarov pomocnik, virtualni. Da Vukovic dobije ....tko si ti da dijelis .inute, koje kompetencije izuzev kaj si drug Sese u ovom sramocenju.
BUNDA BI TFEBAO IMATI 20-25 min
Ljubicic ak ga ide 10 a onda Vukovic .
BAKOVIC eventualno u premijerci da kao centar u abi ni minute, jer nije niti ce to biti, cetvorka da.Ali ako pstavis po tebi da je bakovic centar pa mu tfeba .inuta onda ne trebaju ni Ljubicic, ni Vukovic.🤣🤣🤣
Ajde nemoj se sramotiti ova tvoja prica , pa kaj nismo dobili Split, ti si rekao da su bili dobri,Bakovica punili kak su htjeli, halo razbijanje 1/1
Vidi cijeli citat
Daj se ne sramoti više. Pa pogledaj si kolko je Bunda imao minuta ranijih sezona u Abi.
Di si onda bio da prigovaraš treneru?
A s Bakovićem i Mazalinom na unutarnjim pozicijama je Cibona zaigrala kako treba i za čas napravila +7.
Na žalost nećemo nikada saznati šta bi bilo da Bakovića nisu nokautirali, a Mazu izbacili.
Vidi cijeli citat
Da mi vodili 20 razlike pa svi krivi.Tebi ni malo neugodno pisati gluposti.Eto i ja predlazem da do kraja igramo s njih dva i nebumo dobili ni jednu kao ni do sad.Pogubio si se totalno.Javi Kapusti kak veli jedan navijac na tekmi koji primitivizam i seljacija, sa srednjim prstom.Stvarno se osramotio.
cibonaci je napisao/la:
agricola je napisao/la:
cibonaci je napisao/la:
agricola je napisao/la:
ZagrebC je napisao/la:
Bananeros je napisao/la:
agricola je napisao/la:
Hvala ti što si potvrdio moju tezu da većina igrača nikad nije igrala u ovom ritmu utakmica i na ovom nivou natjecanja 👍
Vidi cijeli citat
Ovo je činjenica, ne teza, brate mili.
Vuković s druge dtrane i ne može vratiti ako ne dobije vremena na terenu da se vrati🤷🏽♂️
Vidi cijeli citat
Da, nikad nisu igrali a siguran sam da ni nece.Mislim da ih premijerka ceka rasirenih ruku.Vukovic se vraca kazes pa dobio si odgovor ovako nikad ni nece.Svakako igrac koji je vec trebao imati minutazu jer ozljeda je iza njega. Ali ne ne moze moraju igrati tetetabisi kojima je ovaj obecao minute a rezultata nema.Prethodno sam ti objasnio kako smo dosli do ovih pobjeda.To su cinjenice a ti pisi i misli sto hoces.
Brzi oporavak Perasu i nadam se da nije nista opasno.
Vidi cijeli citat
Da Vuković dobije minute onda bi Bunda imao još manje.
Iako u Abi Bunda ima više minuta nego i u jednoj sezoni prije u karijeri.
Bez obzira na laži koje se ovdje plasiraju.
Vidi cijeli citat
Hahahy, na cem si ti ili si Sesarov pomocnik, virtualni. Da Vukovic dobije ....tko si ti da dijelis .inute, koje kompetencije izuzev kaj si drug Sese u ovom sramocenju.
BUNDA BI TFEBAO IMATI 20-25 min
Ljubicic ak ga ide 10 a onda Vukovic .
BAKOVIC eventualno u premijerci da kao centar u abi ni minute, jer nije niti ce to biti, cetvorka da.Ali ako pstavis po tebi da je bakovic centar pa mu tfeba .inuta onda ne trebaju ni Ljubicic, ni Vukovic.🤣🤣🤣
Ajde nemoj se sramotiti ova tvoja prica , pa kaj nismo dobili Split, ti si rekao da su bili dobri,Bakovica punili kak su htjeli, halo razbijanje 1/1
Vidi cijeli citat
Daj se ne sramoti više. Pa pogledaj si kolko je Bunda imao minuta ranijih sezona u Abi.
Di si onda bio da prigovaraš treneru?
A s Bakovićem i Mazalinom na unutarnjim pozicijama je Cibona zaigrala kako treba i za čas napravila +7.
Na žalost nećemo nikada saznati šta bi bilo da Bakovića nisu nokautirali, a Mazu izbacili.
Vidi cijeli citat
Da mi vodili 20 razlike pa svi krivi.Tebi ni malo neugodno pisati gluposti.Eto i ja predlazem da do kraja igramo s njih dva i nebumo dobili ni jednu kao ni do sad.Pogubio si se totalno.Javi Kapusti kak veli jedan navijac na tekmi koji primitivizam i seljacija, sa srednjim prstom.Stvarno se osramotio.
Vidi cijeli citat
Ja sam se pogubio, a Cibona je ove sezone pobijedila 2 puta Zadar i 2 puta Split dok ti imaš obraza napisati da nije ni jednu.
🤣🤣🤣🤣🤣
De ti meni napiši koliko imaš godina da vidim ima li smisla išta objašnjavati?
“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”
Krunoslav Simon: 'Utakmica s Izraelom ključna je za nas jer oni dolaze u punom sastavu'
Posljednji test uoči kvalifikacija: Košarkaši u kompletnom sastavu protiv Italije traže formu za Cipar i Izrael
Košarkaši kompletirali redove u Opatiji: Reprezentaciji se priključili Hezonja i Zubac
Zadar predstavio novog trenera, u Hrvatsku se vraća Stipe Modrić
Mitch Richmond je napisao/la:
agricola je napisao/la:
Stalak za bicikle je napisao/la:
agricola je napisao/la:
Daj se nemoj sramotiti.
To što je većina tih igrača igrala u ABA ligi je više nego mizerno da bi se moglo smatrati ikakvim iskustvom
Uostalom, napisao sam u kojem ritmu utakmica su igrali prošle sezone, a to je duplo manje nego ove.
Vidi cijeli citat
Izjaviti kako su samo trojica prije igrala ABA je laž i ti to sam potvrđuješ. A broj utakmica ne bi trebao biti problem, osim onima sa dogovorenom zagarantiranom minutažom, a tih mi nije nimalo žao. Posebno je pitanje fizičke pripreme za taj broj utakmica, ali kad naš trener voli malo pretile igrače.....
I u Zadru i u Splitu je dosta mlađih i neiskusnijih pa se ne brukaju kao mi...
Vidi cijeli citat
Ti jednostavno nemaš sreće u razmišljanju da bi mogao shvatiti smisao onog što sam napisao, a to je da su igrači iscrpljeni jer nisu navikli igrati u ovakvom ritmu utakmica na ovom nivou.
Vidi cijeli citat
Od čega su iscrpljeni ? Jednog rekreativnog treninga dnevno ?
Vidi cijeli citat
Od igranja puno većeg broja utakmica, puno jačeg intenziteta nego prošle sezone (napisao samo već ko je igrao koju ligu prošle sezone). I putovanja koja idu uz to.
Ali to je nekima izgleda preteško shvatiti.
“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”
danijel jusup je napisao/la:
Hercules33 je napisao/la:
danijel jusup je napisao/la:
Hercules33 je napisao/la:
danijel jusup je napisao/la:
agricola je napisao/la:
Ne mogu se složiti da su najgori. Ipak su pobjeđivali Megu, Igokeu, Mornara, Zadra, Borca...
Samo su iscrpljeni (vanjska linija starta protiv Borca s 0/10, a protiv Splita 1/11, Ljubičić iz 5 pokušaja ne može položiti u obruč, Bunda pogodi svako treće bacanje...).
Prvo ih je iscrpila gripa, a zatim ritam igranja i nivo igranja na koji većina igrača nije navikla.
Prošle godine Bunda, Kapusta i Baković samo utakmice Premijerke.
Mazalin samo utakmice 3. francuske lige.
Ljubičić samo utakmice 2. francuske lige.
Radovčić - epzodna uloga u Ciboni, Majcunić nikakva uloga u Ciboni.
Aranitović i Peras jako malo igrali.
Smajlagić jedini s nešto više međunarodnog iskustva i 19 utakmica Litvanske lige u prošloj sezoni.
I s takvim igračima i najlošijim trenerom mi se tučemo s puno boljim trenerima i igračima koji godinama igraju ABA ligu ili neke puno jače lige od naše.
K tome ne primaju plaće, pitanje je kakva im je prehrana, izbacuju ih iz stanova...
Ja im svima skidam kapu i vjerujem da će se uskoro podići.
Vidi cijeli citat
To što su pobjedjivali ne mjenja činjenicu o (ne) kvaliteti rostera
I Zadar je npr dobio Zvezdu
Kad pogledam npr danas tekmu SC i Mega pa to je miljama daleko ispred onoga što igra Cibona
Vidi cijeli citat
Zadar ima još nekvalitetniju ekipu pa su napravili u abi sasvim dobar posao,nemaju uopće razigravača ni centra.Zadar ima boljeg trenera,Božić i Drežnjak vrijede nešto dok ostatak je kao i u ciboni i još gore..Doša si se ovdje sprdat i provocirat a pitanje je za sezonu dvije da li će uopće bit cibone i zadra,oba kluba su igrački nikad lošije posložene,jbt koda si otkrio ameriku,budi sretan šta uopće postoje ova dva kluba,i što uopče stoje ovako dobro u abi sa ovakvim rosterima.Mada smatram da je aba svake godine sve slabija i slabija,sve ekipe su slabije i lošije nego proslih sezona osim naravno zvezde i partizana..Mir s tobom.
Vidi cijeli citat
O čemu ti, kakva sprdnja i provociranje ?
Vidi cijeli citat
Ma daj sad si se našo pisat tu kad je cibona u seriji izgubljenih utakmica,i ne nikako drugačije ne mogu tvoj post prihvatit nego kao šprdanje i provokaciju jer si to ti,svi te znaju zašto dolaziš na cibonin topic...baj d vej cibona je dva puta dobila zadar sa kako ti kažeš najjadnijim rosterom u abi.
Vidi cijeli citat
A tvoja teorija je da sam ja navijač Zadra na Ciboninoj temi, jel 😂
Ne znam koliko imas godina al pretpostavljam da si ti bio jos malo dijete kad sam ja pratio i navijao za Cibonu
Živ ti meni bio
Vidi cijeli citat
Bože spasi nas od ovakvih navijača cibone ka šta si ti.Ti si sve samo ne navijač cibono kupuse..Ja dok sam gledao cibonu ti još nisi bio ni u tatinim jajima.
- Najnovije
- Najčitanije


Novi trener u Portlandu: Tvorac napada Wolvesa preuzima Blazerse i dočekuje oporavljenog Lillarda
12 sati•NBA

Posljednji test uoči kvalifikacija: Košarkaši u kompletnom sastavu protiv Italije traže formu za Cipar i Izrael
13 sati•Reprezentacija

NBA Draft: Predviđanja prve runde i detaljan vodič kroz najjaču generaciju posljednjih godina
17 sati•Originalno

Kraj jedne ere u Milwaukeeju: Giannis karijeru nastavlja u Miamiju
22 sata•NBA

Dallas Mavericksi izabrali novog trenera: Aktualni sveučilišni prvak na pragu preuzimanja momčadi
1 dan•NBA

Košarkaši kompletirali redove u Opatiji: Reprezentaciji se priključili Hezonja i Zubac
1 dan•Reprezentacija

Željko Obradović ponovno na klupi Panathinaikosa nakon 14 godina
2 dana•Grčka košarka

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
3 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Portugal - Uzbekistan 5:0 (SP 2026.)
11 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Panama - Hrvatska 0:1 (SP 2026.)
5 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Kolumbija - DR Kongo 1:0 (SP 2026.)
2 sata•Nogomet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
3 dana•Nogomet

Engleska - Gana: Dvije pobjedničke reprezentacije iz prvog kola, čiji dvoboj prati i Hrvatska
11 sati•Nogomet

Engleska - Gana 0:0: Bodom zadovoljni i jedni i drugi, Englezi gotovo bez šanse cijeli susret
6 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Engleska - Gana 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
9 sati•Nogomet





