Pa posli pobide proti FMP su se pojavljival komentari po kojin je parilo daj Split Lakersi. A pravaj istina da Split prepun skroz prosičnih i nedokazani igrača koji zato i osciliraju u igri.
Split nema ozbijna playa za kojeg bi čovik stavija ruku u vatru da će pod pritiskon sigurno donit balun u fazu napada. Pa jučer ji je Sonik potpuno izrazbija zonskin presingon. Svak je baca balun o sebe.
Da nije bilo suđenje na konto Splita di su suci izbacli skoro cilu petorku vanka bijab to i puno veći poraz. Gledan +/- utakmice i dok je Vručinić bija u igri +23 a Cvitković +19 za Sonika. A oba su suci poslali na klupu zbog prekršaja načinjeni pogledom.
Fali Splitu pri sveg trener al brale i igrača. Sigurno daj prednost ovi klubova šta igradu samo Premierku u većen vrimenu za pripremu utakmice al šta se tražlo to se dobilo.