KK Split 2020/21

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.09.2015.
Poruka: 4.693
14. listopada 2020. u 21:46

rossa19 je napisao/la:

A valja i oni 8 u Sonika... Runjić tako nešto

 

Poznat mi, s gripa čini mi se ;)

Vidi cijeli citat

Ma bolji je Campara od toga 😂

Gripe
Gripe
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.06.2020.
Poruka: 4.508
14. listopada 2020. u 22:02

sb1996 je napisao/la:

rossa19 je napisao/la:

A valja i oni 8 u Sonika... Runjić tako nešto

 

Poznat mi, s gripa čini mi se ;)

Vidi cijeli citat

Ma bolji je Campara od toga 😂

Vidi cijeli citat

Kakvu poveznicu ima Campara s Runjicem koji igra skroz drugu poziciju? Mos ga usporedit s Perasom ili Marcinkovicem, Mesicekom, ali stoji da je napravia pravi potez s ovom posudbom.

GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.082
15. listopada 2020. u 00:02

makina je napisao/la:

Cestitke Soniku na apsolutno zasluženoj pobidi. Masakrirali su ji suci cilu utakmicu. Sviral faule vanka ikake pameti. Sramotno sudenje i to nešta š čin se HKS mora obračunat žestoko. 

Vidi cijeli citat

Kako ce se obracunati s tim problemom kad su nam domaci suci teski talibani. Koliko god nam je kosarka na niskim granama, oni su i dalje skoro svaku utakmicu najgori akteri. Da se idu obracunati sa tim problemom, nebi ima ko suditi nakon dva kola. 

Nothing changes nothing
replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.048
15. listopada 2020. u 07:23

...bravo za Runjica...ajme kako im ga je metnuo..... ako decko imo bocu sampanjca doma za posebnu priliku ziher je potrosena jucer navecer....

martinbruce
martinbruce
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.03.2014.
Poruka: 1.394
15. listopada 2020. u 08:21

Runjić vrhunski krade balune. Trenutno je na 18 ukradenih u 5 utamica.

danijel jusup
danijel jusup
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.05.2019.
Poruka: 2.755
15. listopada 2020. u 08:38

i to je taj strašni Split

a dobro

horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.372
15. listopada 2020. u 10:44

Kao sta pobjeda protiv FMP-a ne cini nas Lakersima tako ni ovi poraz nas ne cini Kastelima.

jucer se dogodilo da smo malo slabije usli u utakmicu, a osim toga imali smo premalo raspolozenih, a stav lako cemo ne ptolazi plus to sta nas i sut nas nije isa cilu utakmicu. 

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
makina
makina
Mali dioničar
Pristupio: 29.11.2013.
Poruka: 5.720
15. listopada 2020. u 11:13

Pa posli pobide proti FMP su se pojavljival komentari po kojin je parilo daj Split Lakersi. A pravaj istina da Split prepun skroz prosičnih i nedokazani igrača koji zato i osciliraju u igri. 

Split nema ozbijna playa za kojeg bi čovik stavija ruku u vatru da će pod pritiskon sigurno donit balun u fazu napada. Pa jučer ji je Sonik potpuno izrazbija zonskin presingon. Svak je baca balun o sebe. 

Da nije bilo suđenje na konto Splita di su suci izbacli skoro cilu petorku vanka bijab to i puno veći poraz. Gledan +/- utakmice i dok je Vručinić bija u igri +23 a Cvitković +19 za Sonika. A oba su suci poslali na klupu zbog prekršaja načinjeni pogledom.

Fali Splitu pri sveg trener al brale i igrača. Sigurno daj prednost ovi klubova šta igradu samo Premierku u većen vrimenu za pripremu utakmice al šta se tražlo to se dobilo.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2014.
Poruka: 36.574
15. listopada 2020. u 16:10

Sudjenje u premijerici je mila majka za ono u drugoj, tj prvoj. Onda zamisli kako je tamo sudjenje

Zmago Sagadin
Zmago Sagadin
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.09.2019.
Poruka: 429
15. listopada 2020. u 16:13

Potapenko_09 je napisao/la:

Sudjenje u premijerici je mila majka za ono u drugoj, tj prvoj. Onda zamisli kako je tamo sudjenje

Vidi cijeli citat

Mislin da ti sude tamo više-manje isti suci, tako da isti drek

  • Najnovije
  • Najčitanije