Suba je u dosadašnjoj karijeri pokaza da mlađarju ni u stanju naučit vodit balun a ako se po zori dan pozniva, neće bi u stanju vodit ni seniore.
Sramotno alibi vođenje utakmice u kojen je mlad igrač loš, a star igrač po defoltu dobar. Samo ima Suba jedan problen u očin svi koji pratu košarku. Runjić je pokaza da more igrat seniorsku košarku i proti Splita i proti Zadra i proti Cibone tako da nikoga pametnog ne more uvirit da ne more igrat proti ovi Švicaraca. Perasović četvrtinu manje od totalno neraspoloženog Perkovića. Valjdaj Suba vizionarski čeka da Perković proradi i dobije utakmicu.
Split jope neće imat kvalitetnu i opasnu organizacju napada. Čampara i Barič su uporni momci kojis bez puno talenta i uz puno truda tu di su. Ai eto i tu se brzo dosegne plafon.