Mario Hezonja

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
28. listopada 2019. u 02:51

Najbolja situacija je gdje ga je Porzingis napao pod košem jedan na jedan leđno,  a Hez ga izgurao i ovaj iz nekog šuta promašio obruč, nevjerovatna fizika. Njegova šansa u napadu je tranzicija , par puta ga nisu potvrdili ali u ključnim momentima jesu, falio je 2 zicera to je šteta. Ali defanzivno je čista zvjer sve je danas branio svih 5 pozicija. Collins je ozlijedio rame napustio dvoranu tako da vjerojatno će pauzirati što bi Heza moglo dovesti u prvu petorku. 

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
WHC9
WHC9
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.02.2017.
Poruka: 1.600
28. listopada 2019. u 03:06

Stotts nakon utakmice rekao da je Collinsu dislocirano rame. Radi toga se obicno propusta oko 30ak utakmica.

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.052
28. listopada 2019. u 03:28

30?

da nije to malo previse?

...al ovo definitivno pruza Hezu jos vecu priliku...mozda se konacno opusti pri sutu za tri...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.01.2017.
Poruka: 116
28. listopada 2019. u 07:29

I tako vise nema pozicije na kojoj ga treneri nisu koristili. Došao sa reputacijom beka sutera, pa glumio playa, da bi veceras zavrsio i na petici. S obzirom da ozljedom Collinsa Stotts i nema boljih opcija protiv five out ekipa, kao sto je Dallas,  mogli bi gledati jos neko vrijeme Hezonju na centru.

muggsy1
muggsy1
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.05.2019.
Poruka: 1.554
28. listopada 2019. u 09:35

Evo pogledao sam sada zadnje dvije utakmice, nevjerovatno da se toliko slavi i debatira kad se covjek jednom-dvaput postavi dobro u obrani. I ne bi nikad igrao centra da Collins i Whiteside nisu bili van igre. 

 

Ako cemo iskreno, za sada totalno neprimjetan, neaktivan i nebitan rezultatski.

Sto i nije lose, bar nije nista zeznuo, dakle imat ce prilike da se jos pokaze i napreduje, ali da ovo dosad zasluzuje 10+ stranica debate, ne zasluzuje... ali ajmo, guraj do 2000+

60

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
28. listopada 2019. u 09:39

Gle, s obzirom da su naši NBA igrači redom...

- 4. igrač po važnosti u Playoffs momčadi (Bogdanović)

- igrač uže rotacije (Šarić)

- šira rotacija (Zubac, Hezonja)

- rubna rotacija (Žižić kada se vrati nakon ozlijede)

- grijači stolica u odjelima (Bender, Šamanić)

 

Onda naravno da se svaki dobar potez slavi, kod nekih možda i mrvicu previše  2

[uredio Papa Bear - 28. listopada 2019. u 09:39]
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
28. listopada 2019. u 10:27

Papa Bear je napisao/la:

Gle, s obzirom da su naši NBA igrači redom...

- 4. igrač po važnosti u Playoffs momčadi (Bogdanović)

- igrač uže rotacije (Šarić)

- šira rotacija (Zubac, Hezonja)

- rubna rotacija (Žižić kada se vrati nakon ozlijede)

- grijači stolica u odjelima (Bender, Šamanić)

 

Onda naravno da se svaki dobar potez slavi, kod nekih možda i mrvicu previše  2

Vidi cijeli citat

Ovo je jako dobar opis trenutne situacije. Dakle u njegovom slučaju situacija je ovakva

1. U Portland je došao na čistom minimalcu što znači da ti baš ništa nije zagarantirano

2. Odradio je sjajnu fizičku pripremu i individualnu sezone,pokazao u predsezoni da može ozbiljno i napadati u odsustvu prvog dvojca i to mu je donijelo kakav takav status

3. Suludo je očekivati da će pored Lilarda i CJ uopće biti taj koji uzima 15-ak šuteva, uostalom suludo je očekivati od bilo kojeg igrača to. Sistem portlanda je poznat, napad se završava u roku od 10-14 sekundi, sve ovlastisu apsolutno kod ovog dvojca. Ljudi su finalisti Zapada, ekipa sjajno funkcionira na tom principu i nema razloga to mjenjati, tako da ne treba imati iluziju da će to Hez promjeniti, njegovo je da se nametne kroz obranu, što i radi, kroz tranziciju, isto to radi, fali samo još malo komunikacije sa ekipom, izborio se za 20-ak minuta kroz sezonu i naravno da pogađa ulaze i šuteve koje sinoć nije pogodio no morati će ako želi zadržati minute. To je u najboljoj varijanti 10-ak šuteva po utakmici vjerojatno i manje.

4. Portland ide evidentno na napad na naslov i njegova uloga je jasna zbog togai raduje sjajna defanzivna predstava sinoć

5.Njemu je prebitno da postane ozbiljan dio play off ekipe, za sada mu ide dobro ne zabravimo kako mu se predviđala klupa jer ipak se radio jebeno izbalansiranoj ekipi. Samo nek on nastavi kao sinoć.

Defanzivno je stvarno odigrao sjajnu utakmicu zbog toga i jeste dobio toliko minuta

[uredio joke1505 - 28. listopada 2019. u 10:29]
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
baloncesto
baloncesto
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.02.2016.
Poruka: 1.135
28. listopada 2019. u 11:19

U redu je, postaje Marin Rozic nba lige. Mozda je to realnost i njegov maksimum. Ukratko, jos jedan atleticar i rukometas hr kosarke, samo na nba razini. 

 

Inace, nitko ti ne brani da se izboris kao treca opcija u ekipi, sad kad nema Nurkica, a igra onaj smecar Whiteside. Isto tako nitko ti ne brani da se izboris kao prva opcija druge petorke, jer ne igra cijelo vrijeme s Lillardom i CJ-em. Ali za to treba imati malo vise muda i samopouzdanja u realnom zivotu, a ne samo na internetu.

 

Od momka koji je bio potencijal za stavljati trice u serijama uz brutalne fizikalije, dosli smo do toga da se slave dva ulaza i jedna obrana po utakmici, u petoj sezoni u ligi.

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
28. listopada 2019. u 11:32

baloncesto je napisao/la:

U redu je, postaje Marin Rozic nba lige. Mozda je to realnost i njegov maksimum. Ukratko, jos jedan atleticar i rukometas hr kosarke, samo na nba razini. 

 

Inace, nitko ti ne brani da se izboris kao treca opcija u ekipi, sad kad nema Nurkica, a igra onaj smecar Whiteside. Isto tako nitko ti ne brani da se izboris kao prva opcija druge petorke, jer ne igra cijelo vrijeme s Lillardom i CJ-em. Ali za to treba imati malo vise muda i samopouzdanja u realnom zivotu, a ne samo na internetu.

 

Od momka koji je bio potencijal za stavljati trice u serijama uz brutalne fizikalije, dosli smo do toga da se slave dva ulaza i jedna obrana po utakmici, u petoj sezoni u ligi.

Vidi cijeli citat


Portland ima malo drugačiji sistem, dovoljno ih pogledati pa shvatiš da trener ima malo sluha tijekom utakmice i ne radi planske izmjene.U suštini Whiteside je treća opcija iz razloga što je jeli centar i što često vrte pick s njim gdje je to moguće, tako da besmisleno je tražiti da zamijeni ulogu centra, svaki ozbiljan centar koristio bi nevjerojatne lateralne kretnje prvog dvojca. Prva opcija druge petorke što to uopće znači, meni je puno bitnije da sudjeluje u aktivnim situacijama jer ovo nije NYK gdje je čitava utakmica garbige time, i još nešto sezona tek počela, evo veći prva ozljeda, vjerojatno će sada opet na poziciju 4 jer tu im fali Collins, tako da sezona će za Portland trajati vrlo dugo, vidjet ćemo gdje će ga to dovesti, a ovo za muda ne kontam za onakvu obranu sinoć moraš imati i fiziku i muda. Rano jej oš za bilo kakvu ocijenu ja sam se plašio da u startu ne izbori šansu,a to bi za njega bili pogubno.

Nevjerojatno ali on trenutno rotira svih 5 igrača prve petorke nije to lagano, sinoć jepored Lassire koji je bio logičan izbor za rotaciju na centru uđe Hezonja braniti porzingisa,zadnje 3 minute u egal utakmici, i to nešto govori o njegovoj obrani sinoć

[uredio joke1505 - 28. listopada 2019. u 11:34]
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
La La Land
La La Land
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.10.2019.
Poruka: 142
28. listopada 2019. u 11:35

svaka cast baloncesto na opisu Hezonjove igre,lik nosi broj Drazena  a igra u stilu TRAGIC BRONSONA60

  • Najnovije
  • Najčitanije