kit teller je napisao/la:
joke1505 je napisao/la:
Usput kojeg smo mi to Marin Rozića imali na NBA razini..pokušavam se prisjetiti, akoon to može u kontinuitetu skidam kapu
Vidi cijeli citat
Jel ti toliko pises o Hezonji zato sto si od njega ocekivao od njega da bude Marin Rozic na NBA razini? Mozemo mi pricat, ali od njega, Bendera, Sarica smo ocekivali da bar dvojica budu na razini Kukoc, Petrovic, Radja i kao navijaci imamo pravo biti razocarani. Oni mogu biti zadovoljni sa sobom jer su ostvarili dobar zivot, pise se o njima gledaju ih tisuce, al ja sam kao navijac razocaran. Btw, radje bi da bude nivou Perasovica kakav je bio nego da bude neki NBA Rozic. od takvih 12 ne mozes sastaviti repku za medalju.
WHC9 je napisao/la:
Sta se dogodilo s najavljivanim pointforwardiranjem?
Vidi cijeli citat
zapravo je pocetkom druge imao jedan niz gdje je pointforwardao. Dosta mu se toga poklopilo, kao i u zavrsnici pa unatoc tome sto je odigrao vrlo prosjecne i nerizicne poteze, doveo je do dvije trice za redom(Simmons i Collins) i jednu dvicu McColuma. Prije i poslije toga je bio najblizi Curryju koji je promasio dvije trice, a u medjuvremenu je uhvatio dva skoka. Al sve je to kao i ovo na kraju - Doncic sutira standardnu stepback tricu preko njega ipromasi iako je za svoje standarde imao dovoljno prostora. To nije neko posebno zaustavljanje Doncica nego statisticka pojava.
EDIT: zapravo je i na kraju druge imao nekoliko poteza kojim je pozitivno sudjelovao, tako da mozemo biti zadovoljni njegovom drugom cetvrtinom. Vezano uz poredjenje s Giricekom, daleko je on od cold blooded murderera Giriceka.
Od kud tebi da sam ga poredio sa Giričekom...samo konstatacija da "Rožić na,NBA,nivou " znači u kontinuitetu igrati onakvu 9branu kao sinoc pogotovo u play offu , to tvrditi u ovom momentu nema smisla. Totalno nejasno Odkud Giriček u toj priči.
Dio koji se slažemo je činjenica da sam I ja, a i ostali očekivali malo veče,stvari od njega , to uopće nije sporno , on je daleko ispod mojih očekivanja od njega uostalom to i dalje stoji na forumu niti brišem postove niti mjenjam nick. Druga je stvar što stvarno vidim.da dečko radi mukotrpno i što se potajno nadam kako će U sređenoj ekipi, a Portland to jeste i uz šansu koju je zaradio pronaći svoju ulogu i dalje napredovati.