Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.11.2019.
Poruka: 408
06. studenog 2019. u 12:01

Basketas, da je to tako lako kao sto si ti opisao za Kobijev fadaway... malo igraca se uopce moze izboriti za takvu poziciju a jos jos manje iz takvog disbalansa pogadati u pristojnom postotku.

 

 

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.717
06. studenog 2019. u 13:46

Sotonin sluga je napisao/la:

Basketas, da je to tako lako kao sto si ti opisao za Kobijev fadaway... malo igraca se uopce moze izboriti za takvu poziciju a jos jos manje iz takvog disbalansa pogadati u pristojnom postotku.

 

 

Vidi cijeli citat


"Za prvo svakako treba izrazita vještina i kontrola lopte i malo igrača to može radit tako, a za drugo treba samo biti brz + ima kakav-takav skok šut jer kad se bacaš unazad već imaš određenu prednost (naravno ako izuzemo da u svakom slučaju treba bit pošten šuter) - naravno da ne može svako bit efikasan ili da to bude njegova igra, ali kad govorimo o samoj mehanici poteza."

 

To sam i napisao 4

 

Mislio sam da ne treba posebna vještina da iz izolacije ili jednog spuštanja se baciš unazad i šutiraš, ubiti sam se nadovezao na raspravu ranije.

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.048
06. studenog 2019. u 14:32

...jel bi mogo trener priznat da Tolliver nije starter-materijal.....treba Hezonju  u petorku sutra....

aaaa..... ne igraju oni sutra..ok, onda preksutra

[uredio replicant - 06. studenog 2019. u 14:33]
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
06. studenog 2019. u 15:28

replicant je napisao/la:

...jel bi mogo trener priznat da Tolliver nije starter-materijal.....treba Hezonju  u petorku sutra....

aaaa..... ne igraju oni sutra..ok, onda preksutra

Vidi cijeli citat


Veći je problem što trenutno druga petorka stvarno je i bez forme i bez dubine pogotovo defanzivne, tako da je trenerova dilema generalno držati Heza da drži defanzivno druku petorku ili ga gurnuti u prvu i ostati bez njega u tim minutama. Toliver zaista nije nikakvo rješenje no evo pokriva nekih 15 - 20 minuta 

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Mallie
Mallie
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.03.2010.
Poruka: 3.935
06. studenog 2019. u 16:03

Tolliver je sasvim solidan rotacijski ko mu upada trica. Može biti i u prvoj ekipi prolazan obrambeni, ali ne može toliko zakrpat iza koliko može zaciglat naprijed ove sezone. Doveden je kao peti visoki/peto krilo i za tu ulogu je super. Veliki plus je imati tako solidnog i iskusnog igrača toliko duboko u rotaciji. Problem nastaje kad mora startati ili biti prvi visoki s klupe (i još je u fazi di ne može pogodit bazen, a šut mu je forte).

j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
trailer trash
trailer trash
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.01.2011.
Poruka: 1.009
06. studenog 2019. u 16:50

Mali je uzorak, ali Hezonja legenda ove sezone ima lošiji šut za dva nego za tri - 41% za tri na doduše 2.4 pokušaja, ali ipak odlično, dok za 2 samo 40% na 2.9 pokušaja. Nikad Hez na zelenu granu :/

Sam Hinkie - heroj, a ne zločinac!
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.065
06. studenog 2019. u 17:01

basketas je napisao/la:

Sotonin sluga je napisao/la:

Basketas, da je to tako lako kao sto si ti opisao za Kobijev fadaway... malo igraca se uopce moze izboriti za takvu poziciju a jos jos manje iz takvog disbalansa pogadati u pristojnom postotku.

 

 

Vidi cijeli citat


"Za prvo svakako treba izrazita vještina i kontrola lopte i malo igrača to može radit tako, a za drugo treba samo biti brz + ima kakav-takav skok šut jer kad se bacaš unazad već imaš određenu prednost (naravno ako izuzemo da u svakom slučaju treba bit pošten šuter) - naravno da ne može svako bit efikasan ili da to bude njegova igra, ali kad govorimo o samoj mehanici poteza."

 

To sam i napisao 4

 

Mislio sam da ne treba posebna vještina da iz izolacije ili jednog spuštanja se baciš unazad i šutiraš, ubiti sam se nadovezao na raspravu ranije.

Vidi cijeli citat

Al valjda treba za pogoditi  :) 

obećao sam adminu da ću biti dobar
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.065
06. studenog 2019. u 17:02

Vidi cijeli citat

Gledam na malom ekranu (doslovno) pa ne kontam - jesu mu ovo bezveze sudili par faulova, ili ih je zaslužio?

obećao sam adminu da ću biti dobar
j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
06. studenog 2019. u 17:28

trailer trash je napisao/la:

Mali je uzorak, ali Hezonja legenda ove sezone ima lošiji šut za dva nego za tri - 41% za tri na doduše 2.4 pokušaja, ali ipak odlično, dok za 2 samo 40% na 2.9 pokušaja. Nikad Hez na zelenu granu :/

Vidi cijeli citat


  • Najnovije
  • Najčitanije