Sotonin sluga je napisao/la:
Basketas, da je to tako lako kao sto si ti opisao za Kobijev fadaway... malo igraca se uopce moze izboriti za takvu poziciju a jos jos manje iz takvog disbalansa pogadati u pristojnom postotku.
Vidi cijeli citat
"Za prvo svakako treba izrazita vještina i kontrola lopte i malo igrača to može radit tako, a za drugo treba samo biti brz + ima kakav-takav skok šut jer kad se bacaš unazad već imaš određenu prednost (naravno ako izuzemo da u svakom slučaju treba bit pošten šuter) - naravno da ne može svako bit efikasan ili da to bude njegova igra, ali kad govorimo o samoj mehanici poteza."
To sam i napisao 
Mislio sam da ne treba posebna vještina da iz izolacije ili jednog spuštanja se baciš unazad i šutiraš, ubiti sam se nadovezao na raspravu ranije.
Ivo, Mijo, Niko, Mato...