Mario Hezonja

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.371
01. lipnja 2026. u 20:40

A bozicu pokrij se usima, jebala te tvoja statistika kad ti ekipa ispada iz lige i reka bi da je on svoje odradia po pitanju reprezentacije jer hezonja mu nece prici tek tako priko ovoga, nebi ni ja iskreno jer ovo je u rangu one rebiceve objave po rangu gluposti

[uredio xxx01 - 01. lipnja 2026. u 20:42]
Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.300
01. lipnja 2026. u 20:47

Ne misilim da je odradio svoje po pitanju reprezentacije, jer on i Hezonja su dva najbolja krila koja imamo, Tomicu se pita

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.371
01. lipnja 2026. u 20:48

E on je faktor ko i ja... hezonja ce mu u facu sasut sto ga ide a nakon toga ce biti ciao daci tj mozda bozidar eksivira okupljanje, to bi mu bilo najpametnije

[uredio xxx01 - 01. lipnja 2026. u 20:49]
Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.300
01. lipnja 2026. u 20:59

Što se tiče Maria Hezonje, on meni izgled akao da je povjerovo u svoj ego koji je sam kreiro u glavi, a kad mu skineš ego, ne ostane tu skoro ništa, dobar momčić iz Dubrovnika, ne vjerujem ja da će on nešta posebno govorit Božiću, mislim da je Božić pročito njegov karakter dobro, poššto Božić ima poseban karakter, ali uopće nije blesav, zna on dobro šta priča i zašto, a to što ispadne osobenjak to je tako

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.371
01. lipnja 2026. u 21:04

Lose procjenjujes ocigledno, hezonja je sve samo ne lagan lik i nema dlake na jeziku

Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.300
01. lipnja 2026. u 21:14

Hahaha mislim da jako dobro procjenjujem, ja mislim da su on i recimo Džanan musa previše gledali intervjue i clipove nba igrača  i skidali mimike i načine govora , od kobea na dalje, čak se na isiti ili sličan način i obračaju i pokušavaju takav dojam i efekt ostavit, hočeš mi reč da je to čovjek sa velikom onom stvari, da je to neki lider, nebi baš reko, šarić je lider, mavra je lider i tako dalje, ovaj ne baš

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.371
01. lipnja 2026. u 21:17

Nevalja misliti.... 

Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.300
01. lipnja 2026. u 21:18

Ma valja valja, a jel imo dječjih bolesti ranije, imo je, koliko hočeš, ako znaš određene priče

[uredio Iobit - 01. lipnja 2026. u 21:19]
menader22
menader22
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 31.05.2026.
Poruka: 50
01. lipnja 2026. u 21:24

Hezonju uopce nije briga sto Bozic prica nit ce mu to zamjeriti, a kada se sretnu na okupljanju ako Bozic uopce pristane doci , Hezonja ce se rugati na tu temu 

Ušljo
Ušljo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.11.2018.
Poruka: 1.384
01. lipnja 2026. u 21:51

Brat Hez samo treba doći na okupljanje reprezentacije i prije prvog treninga ljubazno zamoliti kolegu Božića na kratku partiju jedan na jedan, do 21. Pa kom obojci, kom opanci.

  • Najnovije
  • Najčitanije