NBA 2010/11

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.770
23. svibnja 2011. u 12:28
naravno da nije gotovo ako bude 3-1....ali jako malo puta u povijesti se uspjelo to okrenuti
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.385
23. svibnja 2011. u 13:04
Miami ih guši obranom, Chicago će morati nešto mijenjati.

Tražili su nekoga sa klupe i, za mene neočekivano, iskočio je Haslem 

Bosh nastavlja sa sjajnim igrama, opet neočekivano 

Anthony zatvorio reket, 5 blokada jbn 

Chicago sa više koševa u reketu i puno više skokova, zabrinjavajuće da su izgubili utakmicu usprkos tome.
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2010.
Poruka: 858
23. svibnja 2011. u 13:10
iggy pop je napisao/la:
Ljudi ne igra se do 3 nego do 4! Zašto bi bilo gotovo ako Miami ode na 3:1, ili zašto je sljedeća utakmica krucijalna? Ajmo reć da Miami ode na 3:1, i Chicago smanji kući na 3:2, onda ćete reć da je 6. utakmica krucijalna, a ako bude 3:3 da je 7. utakmica krucijalna, meni je to smiješno.

Miami igra jebenu obranu, i to donosi razliku, Chicago je dosad lomija suparnike obrane, sad su oni suočeni sa takvim problemom. Obrana se razbija šutom, a Chicago nema šutere, Korvera ne računam. Jedina mana je Miamiu šta koristi premalo igrača sa klupe, ovo je dosta naporna serija, i ako ode nekim slučajem u 7. utakmicu to bi moglo biti presudno. Dogodine kad se Illgauskas umirovi, te Haslem bude spreman, odnosno Miller, te ako potpišu nekog solidnog free agenta, ova će ekipa bit jako jako teško pobjediva.
Vidi cijeli citat

ja isto mislim da ako Chicago ne dobije slijedecu da je to vjerovatno rijeseno, ja zadovoljan kako god ova godina prode, naravno da bi volio naslov ali cini mi se da su jucer dali sve od sebe i da su ovi jednostavno bili bolji, a ako Noah nemoze braniti Bosha onda i nemogu pobijedit, Chicago stvarno taj suter jako fali, ovako je preveliki pritisak na D.Roseu a i njemu je samo 22 godine, Korver premalo daje u napadu, a Boozer iako je jucer bio dobar u napadu, njegova obrana je katastrofa,a nemislim da ce Miami bit nepobjediv koliko god se oni pojacaju tako i drugi mogu unaprijedit ekipu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 664
23. svibnja 2011. u 14:42
pobjedik istoka če osvojit nba.dallas i oklahoma se nemogu nosit ni se jednima ni s drugima
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
23. svibnja 2011. u 19:24
Ono što je najimpresivnije jest očita činjenica da kad Bosh napravi svoje, potrebno je samo da mu se priključi netko od ostale dvojice s napadačkim učinkom da Miami dobije. Naravno, uz uvjet da i klupa ponešto zabije, te da je obrana na razini. Wade je ispod svoje uobičajene razine, i svejedno pobjeđuju.
Sad mi je jasnije zašto su svi graknuli ovo ljeto, jer njih troje su uz minimalnu pomoć ostalih stvarno kadri otići do kraja.
A ako James nastavi ovako, počet ću ga zvati Magic...zahvaljujući njemu je Bosh imao ovakvu večer. I  recite da sam lud, ali meni je Chris pljunuti Eustahije Brzić

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.01.2011.
Poruka: 120
23. svibnja 2011. u 19:34
Daleko je od gotovog serija Chicaga i Miamia...

Dallas ne igra protiv OKC-a ni blizu na razini kao protiv Lakersa a ipak su u velikoj prednosti. Mislim da je veceras ogroman pritisak na igracima Oklahome te ce teze veceras do pobjede nego u petoj.
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
23. svibnja 2011. u 19:38

Pogledah utakmicu. Prvi dojam mi je da Bullsi nisu bili tako loši, kao što su napisi po forumu, portalima, blogovima i sl. Rose je bio na svom nivou, ako se uzme da je igrao kontra odlične obrane, koja je fokusirala baš njega. Boozer napadački jako dobar, Deng koristan, obrana cijelog tima odlična.

Heat je bio agresivan, obranbeno skoro savršen, uz odličnog all-round LBJ, te raspoloženog Bosha, to je bilo dovoljno. Kad zatvoriš reket, Bullsi imaju problema. Osim Rosea oni nemaju igrala koji sam sebi može kreirati šut, a lopta im i onako ide sporo u napadau, te se šuta vrlo često u zadnjim momentima. Nekad to ulazi, kao u G1, ali obično ne.


Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.01.2011.
Poruka: 598
23. svibnja 2011. u 20:45
Steph Curry je napisao/la:
Jebemu, ovaj momak James stvara probleme.
A ona rasprava o dresovima je smiješna, tko misli da igrač skoncentriran na igru vidi išta van parketa nikad nije igrao basket.
Vidi cijeli citat

Nitko ne kaže da nisu potpuno koncentrirani na parket, ali postoje nijanse koje čine razliku...

Jebote svi sad odjednom postali stručnjaci pa sa sigurnošću zaključuju šta se mota po glavama 20godišnjaka dok vrte akcije u finalu konferencije pred 20 tisuća ljudi, a vjerojatno najbliže što su bili parketu je žuti sektor draženovog doma...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.10.2010.
Poruka: 1.279
23. svibnja 2011. u 21:09
neobična situacija u chicagu. čeka se boozer gotovo čitavu sezonu da pruži pravi double double i napokon to dočekaju i desi se da ga nitko ne prati. 21 poen Rosea je lijep učinak, ali ako misle zakuhat seriju trebaju Rosea na MVP nivou a to je preko 30. Pitanje je koliko je to moguće protiv ovakve obrane Miamia. Natrpali su reket čudovištima i samo ga čekaju, a na šut se može oslonit u svakoj 4. utakmici (malo karikiram)...

Svaka čast Boshu, vjerovatno najbolja njegova partija u dresu Miamia. Lebron nastavlja impresionirati zrelom igrom. Jednostavno all round mašina. O njegovoj obrani ne treba trošit riječi. Wade u ovoj seriji ne blista, ali ima ga posvuda na terenu i naježim se na pomisao koliko ovaj Miami može biti monstruozan naredne sezone kada nadopune igračku križaljku s još pokojim važnim kotačićem.

U svakom slučaju mišljenja sam kao većina da 4. utakmica lomi seriju, isto tako i na divljem zapadu gdje je glavno pitanje mogu li se mladi gromovi nosit s pritiskom. Ja mislim da mogu. Živi bili pa vidjeli.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.06.2007.
Poruka: 5.875
23. svibnja 2011. u 21:12
Zasto pada koeficijent na Oklahomu?! Jeli netko u Dallasu ozlijedjen?
  • Najnovije
  • Najčitanije