iggy pop je napisao/la:
Ljudi ne igra se do 3 nego do 4! Zašto bi bilo gotovo ako Miami ode na 3:1, ili zašto je sljedeća utakmica krucijalna? Ajmo reć da Miami ode na 3:1, i Chicago smanji kući na 3:2, onda ćete reć da je 6. utakmica krucijalna, a ako bude 3:3 da je 7. utakmica krucijalna, meni je to smiješno.
Miami igra jebenu obranu, i to donosi razliku, Chicago je dosad lomija suparnike obrane, sad su oni suočeni sa takvim problemom. Obrana se razbija šutom, a Chicago nema šutere, Korvera ne računam. Jedina mana je Miamiu šta koristi premalo igrača sa klupe, ovo je dosta naporna serija, i ako ode nekim slučajem u 7. utakmicu to bi moglo biti presudno. Dogodine kad se Illgauskas umirovi, te Haslem bude spreman, odnosno Miller, te ako potpišu nekog solidnog free agenta, ova će ekipa bit jako jako teško pobjediva.
Vidi cijeli citat
ja isto mislim da ako Chicago ne dobije slijedecu da je to vjerovatno rijeseno, ja zadovoljan kako god ova godina prode, naravno da bi volio naslov ali cini mi se da su jucer dali sve od sebe i da su ovi jednostavno bili bolji, a ako Noah nemoze braniti Bosha onda i nemogu pobijedit, Chicago stvarno taj suter jako fali, ovako je preveliki pritisak na D.Roseu a i njemu je samo 22 godine, Korver premalo daje u napadu, a Boozer iako je jucer bio dobar u napadu, njegova obrana je katastrofa,a nemislim da ce Miami bit nepobjediv koliko god se oni pojacaju tako i drugi mogu unaprijedit ekipu.