PetarKružić je napisao/la:
Turneja po zapadu je vec sad uspjesna iako jos slijede Denver i Sacramento. U planinama cemo tesko, ali protiv Kingsa se nadam jednoj dobroj partiji i pobjedi te povratku kuci u debelom plusu i iznad svih ocekivanja!!! go Bulls
Vidi cijeli citat
baš im sad gledam raspored.i nakon te dvije preostale tekme na zapadnoj turneji imaju još par težih kod kuće i na istoku.ali nakon 10.12 i Lakersa kod kuće slijede extra raspored gdje bi se mogao zabilježiti i nekakav veći niz pobjeda-a tada bi i Boozer trebao početi trenirati i polagano igrati
3-2 su zasad na zapadnoj turneji,i to 2 poraza od trenutno 2 najbolje NBA ekipe.al ova protiv Sunsa je posebno sltka jer je ostvarena nakon 2 produžetka i bez Gibsona.
Rose opet maestralan.odličan koš za 111-111 samo 0,1 do kraja.mogao bi Durantu puhati za vratom na ljestvici strijelaca
...ništa ja nisam vidio,ja sammmmm pio vodu...