NBA 2010/11

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.171
09. veljače 2011. u 15:21
PetarKružić je napisao/la:
gorc je napisao/la:
ma meni je lebron zasad prvi favorit.kolko god ljudima to bilo teško priznati ili ga mrzili (eto ja prvi priznajem)

lik je došo u heat,bit će prvi na istoku sigurno,jer će prije boston kiksati nego oni,pošto će boston malo i kalkulirati kasnije,a pogotovo ako budu vidjeli da heat gazi

preuzeo je od wadea palicu (nije vođa al je prva violina statistički gledano),brojke mu se nisu smanjile skoro ništa.a uza sebe ima jednog wadea ili bosha,likove koji također vole uzimati šuteve ali i popunjavati druge statističke rubrike

znam da su ga na početku sezone svi otpisali i već unaprijed htjeli uručiti Durantu tu nagradu ali lik je doslovno svima začepio usta i igra sjajno.
Vidi cijeli citat


MA njegove brojke u regularnom djelu nisu nikad bile upitne. On je to uvijek imao daleko bolje od svih, pa tako ove godine. Definitivno zasluzuje nagradu trenutno. Njegovi problemi krecu onda kada se blizi zavrsnica sezone tj u polufinalima konferencija, gdje je dokazao vise puta da nije pravi i da mu se ruka malo skrati. Jedva cekam da vidim dali ce to ove sezone bit tako kada pored sebe ima jos dvojicu igraca koji mogu rjesit tekmi, mada ja vjerujem da ce Boshu bit pune gace u doigravanju.

Vidi cijeli citat

Slažem se glede Bosha mislim da će u zadnjim trenutcima lopta na Wade-a ili House na tricu na Bosha sigurno ne vjerojatno ni na Lebrona iako je recimo jučer bio dobar u zadnja dva napada
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
09. veljače 2011. u 15:56

Iskreno, ovaj Bosh im je ogromna pogreška, bolje da su uzeli solidnog playa i solidnog obrambenog tipa PF/C-a, nego sada imaju Bosha koji je u biti offense only tip PF, a pošto je lopta cijelo vrijeme u rukama Wadea i LBJ-a, Boshova najbolja i zapravo jedina vrhunska strana je neiskorištena.

U svakom slučaju Miami sa npr. Perkinsom i Hinrichom (dva ugovora čiji zbroj nije veći od cijelog Boshovog ugovora) bi bio prilično bolja ekipa nego sa Boshom.

[uredio Papa Bear - 09. veljače 2011. u 15:56]
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
09. veljače 2011. u 17:36
PetarKružić je napisao/la:
gorc je napisao/la:
ma meni je lebron zasad prvi favorit.kolko god ljudima to bilo teško priznati ili ga mrzili (eto ja prvi priznajem)

lik je došo u heat,bit će prvi na istoku sigurno,jer će prije boston kiksati nego oni,pošto će boston malo i kalkulirati kasnije,a pogotovo ako budu vidjeli da heat gazi

preuzeo je od wadea palicu (nije vođa al je prva violina statistički gledano),brojke mu se nisu smanjile skoro ništa.a uza sebe ima jednog wadea ili bosha,likove koji također vole uzimati šuteve ali i popunjavati druge statističke rubrike

znam da su ga na početku sezone svi otpisali i već unaprijed htjeli uručiti Durantu tu nagradu ali lik je doslovno svima začepio usta i igra sjajno.
Vidi cijeli citat


MA njegove brojke u regularnom djelu nisu nikad bile upitne. On je to uvijek imao daleko bolje od svih, pa tako ove godine. Definitivno zasluzuje nagradu trenutno. Njegovi problemi krecu onda kada se blizi zavrsnica sezone tj u polufinalima konferencija, gdje je dokazao vise puta da nije pravi i da mu se ruka malo skrati. Jedva cekam da vidim dali ce to ove sezone bit tako kada pored sebe ima jos dvojicu igraca koji mogu rjesit tekmi, mada ja vjerujem da ce Boshu bit pune gace u doigravanju.

Vidi cijeli citat

sve stoji za lebrona i playoff, al sad u wadeu ima čovjeka koji je spreman povući kad zatreba, a tog nije imao u clevelandu....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2010.
Poruka: 858
09. veljače 2011. u 17:48
pa zar on nebi trebao biti taj ?
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
09. veljače 2011. u 18:10
kuly1990 je napisao/la:
pa zar on nebi trebao biti taj ?
Vidi cijeli citat

a je, ali nije to radio kad je trebalo, vidjet ćemo ove godine...
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
09. veljače 2011. u 20:22
Roy bi trebao uskoro krenuti sa treninzima, a i camby bi isto trebao početi s treninzima...dobro je... bit će nešto od njih...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
09. veljače 2011. u 22:06
Čisto sumnjam da će on ikad zaigrati na starom nivou.
Prvi je koji će igrati sa presađenim hrskavicama, pitanje je hoće li to sve skupa izdržati
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.089
10. veljače 2011. u 00:41
Veceras se  Boozer, Korver, Brewer  vracaju u Salt Lake. Zelim im sretan povratak i pobjedu
gorc
gorc
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.01.2008.
Poruka: 13.756
10. veljače 2011. u 00:42
James Johnson, the 16th overall pick by Chicago in the 2009 NBA Draft, is currently on assignment with the Energy in order to receive more playing time than is available with his NBA team. The 6-9 forward from Wake Forest has been a success so far with six starts under his belt. The versatile forward has posted a line of 19.3 points, 8.2 rebounds, and 4.5 assists during his tenure, highlighted by a 31-point, 14-rebound effort against Rio Grande Valley on February 2. Johnson is one of eight first-round picks from the 2009 Draft that has gone on to be assigned to the NBA D-League during his career.


izgleda mu ide dobro u razvojnoj ligi.šteta što tamo čami jer vjerujem da bi u nekom slabije nba klubu bilo mjesta za njega.
...ništa ja nisam vidio,ja sammmmm pio vodu...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.11.2010.
Poruka: 1.862
10. veljače 2011. u 01:16
On u development ligi a Scalabrine sa Bullsima, ništa protiv Scalabrinea al ne znam točno zašto je on zaštičen toliko, bilo je i simpatičnijih igrača u NBA koji su lošije prolazili
  • Najnovije
  • Najčitanije