NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.01.2011.
Poruka: 120
11. veljače 2011. u 12:18
Kakva utakmica Denver -  Dallas. Buzzer Beater Afflala.
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.789
11. veljače 2011. u 14:45
madmax17 je napisao/la:
Ne može bolje, oboren rekord protiv Lakersa u Bostonu, zagrljaj sa Millerom 

http://www.youtube.com/watch?v=zwZF3pOqfic

Meni je nevjerojatno da je Kidd treći, to je pokazatelj da fale oni pravi šuteri u nba-u, svaka čast Kiddu na dugoj karijeri ali on je play koji se mučio sa šutom kroz karijeru i mukotrpno je radio na njemu da ga digne na nba nivo.
Vidi cijeli citat



i meni također
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.469
11. veljače 2011. u 16:17
jel ko zna kad se noah vrača
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.206
11. veljače 2011. u 16:19
xxx01 je napisao/la:
jel ko zna kad se noah vrača
Vidi cijeli citat

Vjerojatno malo poslije all-stara
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.469
11. veljače 2011. u 16:25
chicago s njime i može do finala konferencije a možda i dalje
samo da rose i boozer ostanu zdravi
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
11. veljače 2011. u 16:58
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2011.
Poruka: 84
11. veljače 2011. u 18:07
haha pre jaka stranica
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2011.
Poruka: 84
11. veljače 2011. u 18:08
xxx01 je napisao/la:
chicago s njime i može do finala konferencije a možda i dalje
samo da rose i boozer ostanu zdravi
Vidi cijeli citat


Mislim isto da je chicago ozbiljni konkurent ako nebudu imali pehova s ozljedama kao do sad.

Ekipa su i igraju jako dobro ,tu i tam okiks im se moze oprostit.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.01.2011.
Poruka: 598
11. veljače 2011. u 18:22
Daj se uozbiljite.

Chicago Bullsi nemaju nikakve šanse za naslovom ove godine. Protiv zdravih Kelta nemaju apsolutne nikakve šanse. O Heatu ili Magicu možemo raspravljati kao konkurentima Celticsima jer posjeduju količinu talenta koja može dominirati u pravom trenutku dok Bullsi to nemaju. Zapad ne moram ni spominjati, tamo bi se borili za playoff...

Evo 'mojih' ekipa koje su jače od Bullsa i imaju veće šanse za naslovom: Boston, San Antonio, LA Lakers, Miami, Dallas, Orlando.
  • Najnovije
  • Najčitanije