NBA 2010/11

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
16. svibnja 2011. u 22:50
zubić vila 1950 je napisao/la:
haha,kako su komentatori svršili u isti glas kad je gibson zakuca ono na kraju

Vidi cijeli citat
Neee, ono prvo zakucavanje Gibsona kada se Miller popeo Kerru na leđa a Kerr se dere skini se, šta radiš 

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
16. svibnja 2011. u 23:00
Mel Gibson je meni zakon 

Sjajna utakmica i biti će sjajna serija, ova je vrijedila kao tekma i po za Bullse jer se pokazalo da će Heat morati iskemijati neku pomoć sa klupe jer je klupa Bullsa igrala ravnopravno sa velikom trojkom Heata dok su Bullsi ubacili u 'cruise mode' i odmarali glavne igrače, a Wade ionako izgleda umorno, znači neko će morati iskočiti, Jones, House, Miller.

Bosh me iznenadio, nisam očekivao da će tako odigrati protiv front court igrača Bullsa, Anthony isto, no mislim da će se Bullsi prilagoditi i da više neće odigrati ovako dobro.

Znači Heat i dalje bez pobjede, Bullsi ove sezone imaju 4-0, jbt možda sam trebao staviti metlu u prognozi 
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
16. svibnja 2011. u 23:21

i would click 'play' but that dunk on wade was so devastating lastnight that each time i watch it i feel like im betraying wade

Stvarno ima svakakvih komentara, za nasmijat se! Bullsi su poletili itekako sad. Iskreno, rekao sam prije da ne vjerujem da mogu LBJ i Wade zadržati ritam ovakav, jednostavno ljudi možda nisu svijesni, ali su odigrali skoro pa perfektno protiv bostona! Kelti nisu uopce igrali lose obranu na njima dvojici, nadalje ne vidim tu drugu utakmicu ko prijelomnu, igrat će se ovdje sigurno 6 utakmica.



Ekipe koje su mlade i poletne, OKC i Bullsi, nevjerovatno kako su sinoć odigrali zrelo. To me je najviše iznenadilo, podredilo se kolektivu, ali tako da kažu da su igrali za ekipu, nego učinkovitost je bila pa skoro na 100 posto! Svaka im čast, svejedno mi je ko će osvojiti, a ako baš moram birati, prve bi izbacio Heat.

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
16. svibnja 2011. u 23:22
Miami Heat Home Miami Heat

Points off turnovers: 16

Fast Break Points: 10

Points in the Paint: 46

Assists: 11

Steals: 7

Blk: 6

TO: 16

Chicago Bulls Home Chicago Bulls

Points off turnovers: 22

Fast Break Points: 9

Points in the Paint: 38

Assists: 23

Steals: 11

Blk: 5

TO: 9

Bodu u oči asistencije čak 12 više Bullsa, real baskteball    7 više turnovera Heata, 4 više ukradene lopte Bullsa, očekivano više koševa u reketu(Lebron i Wade idu na puno ulaza), koševi poslije turnovera nekako sam mislio da Bullsi imaju više ali izgleda da nisu kapitalizirali sve lopte koje su ukrali.

I jako bitna statistika koševi sa klupe, Heat 15 a Bullsi 28, da su postigli i jedni i drugi 15 recimo utakmica bi bila u egalu.
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.05.2011.
Poruka: 9
16. svibnja 2011. u 23:40
Pozdrav,moze li itko preporuciti stranice sa kojih se mogu skidati  NBA utakmice.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
16. svibnja 2011. u 23:48
Piše ti na vrhu stranice! Pođi na www.myp2p.eu, pa na forum, pa na downloads, pa na nba
Stalker
Stalker
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.03.2011.
Poruka: 1.142
16. svibnja 2011. u 23:50
Evo ovdje mozes skidat, relativno dobre kvalitete i brzo uploaduju tekme...
goikoetxea
goikoetxea
Mali dioničar
Pristupio: 02.10.2010.
Poruka: 7.976
16. svibnja 2011. u 23:55
taj riki rubio od petneste nije napredovao ni milimetra. bio i ostao na prosjeku od 4 kosa i 3 asista za 25 minuta igre. to mognem i ja u barci i spanolskoj reprezentaciji.

razvikan je samo zato sto je spanjolac. da je hrvat zvao bi se davor kus
...ladne su mi, ladne ove kiše a na jugu i zime su od zlata...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2010.
Poruka: 858
16. svibnja 2011. u 23:58
Kop_oc je napisao/la:
Pozdrav,moze li itko preporuciti stranice sa kojih se mogu skidati  NBA utakmice.
Vidi cijeli citat

http://bt.davka.info/
http://forums.interbasket.net/f55/
http://www.myp2pforum.eu/threads/55002-NBA-Playoffs-2011-Full-Game-Downloads-No-Spoilers?p=1247661#post1247661
http://ballinhotspot.blogspot.com/
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.05.2011.
Poruka: 9
17. svibnja 2011. u 00:13
Hvala na stranicama
  • Najnovije
  • Najčitanije