NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
17. svibnja 2011. u 17:14
Jbga, moj grijeh
U nedjelju popodne išao postavit novu mrežicu na koš, nije prošlo pet minuta skupilo se ljudi i igrali smo do 7
Poslije skroz zaboravija...krivim Oklahomu za to, navikao sam da je bar jedan dan razmaka između krugova
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.525
17. svibnja 2011. u 17:18
What will be the outcome of the Western Conference finals?
Mavs in 4 or 5
10426 - 21%

Mavs in 6 or 7
20789 - 41%

Thunder in 4 or 5
4395 - 9%

Thunder in 6 or 7

14849 - 29%

anketa s nba.com

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
17. svibnja 2011. u 17:46
ova serija OKC i DAL mi je puno zanimljivija od istoka, baš se veselim tekmama, da nije faksa svaku bih čekao
tu dajem prednost dallasu, jednostavno mi izgledaju najbolje od svih ekipa, iskustvo, širina, talent, sve je tu
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
17. svibnja 2011. u 17:58
Steph Curry je napisao/la:
Jbga, moj grijeh
U nedjelju popodne išao postavit novu mrežicu na koš, nije prošlo pet minuta skupilo se ljudi i igrali smo do 7
Poslije skroz zaboravija...krivim Oklahomu za to, navikao sam da je bar jedan dan razmaka između krugova
Vidi cijeli citat
Ko nije stavio prognozu jer je igrao košarku mislim da mu možemo oprostiti ipak je najbitnije igrati taj sport a ne ga samo gledati.
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2011.
Poruka: 299
17. svibnja 2011. u 18:28
russellosk je napisao/la:
ova serija OKC i DAL mi je puno zanimljivija od istoka, baš se veselim tekmama, da nije faksa svaku bih čekao
tu dajem prednost dallasu, jednostavno mi izgledaju najbolje od svih ekipa, iskustvo, širina, talent, sve je tu
Vidi cijeli citat

slažem se 100%, a došlo im je vrime isto. bilo bi lijepo vidjeti kidd i dirk nakon destljeća probajući da osvoje jednu. ako caron butler nije bio ozljeđen bilo bi naslov garantiran, ali jako dobro se pojačalo momčad, i na početku sezone i poslije butlerov ozljeda.

skužaj na čudno pitanje, ali zanimljivo je meni u koliko sati su utakmice kod vas u hr otprilike? ovdje je povečinu oko podne pa nije baš neka muka...
[uredio afhx - 17. svibnja 2011. u 18:30]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
17. svibnja 2011. u 19:03
od 1-3 ujutro ;)
Komandant Mark
Komandant Mark
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.772
17. svibnja 2011. u 19:38
jel zna netko kad možemo očekivati novi Avdićev podcast? i gdi ga uopče možemo naći? svaki dan čekam da netko ovdje na forumu postavi link, ali ništa :( .. a baš mi je guš slušati čovjeka.. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
17. svibnja 2011. u 19:46
http://www.tvarenasport.com/

tu je vidljiv podcast. pa ti čekaj da izađe novi
Komandant Mark
Komandant Mark
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.772
17. svibnja 2011. u 19:48
beogradjanka* je napisao/la:
http://www.tvarenasport.com/

tu je vidljiv podcast. pa ti čekaj da izađe novi
Vidi cijeli citat


Zahvaljujem      
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
17. svibnja 2011. u 19:51

tu se fino vidi. http://www.tvarenasport.com/podcast/

s obzirom da je zavrsio cijeli krug u ned, mislim da ce za dan dva maximalno izic novi... tako su i rekli u proslome mislim. kao za polufinala novi podcast...

  • Najnovije
  • Najčitanije