NBA 2010/11

PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.090
19. svibnja 2011. u 05:12
zrinkec je napisao/la:
Prije prve svi očekivali prolaz Heata,poslije druge svi očekivali lagani prolaz Bullsa.
Sad se vidi da ovo ide minimalno u 6 utakmica
Vidi cijeli citat


Sta ovaj prica...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.525
19. svibnja 2011. u 05:13

Kuly lupa minuse

ajde ekipa,laku noć

PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.090
19. svibnja 2011. u 05:15
Jednom davno dok je pokojni Krešo Cosic rekao da je gotovo nemoguce dobit pravu playoff utakmicu ako promasujes "penale". Bullsi su ih danas promasili 11 ja mislim...mislim da ce im to odnest seriju kvragu jer nikad  vise zvjezdice nece propustit prednost domaceg terena
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2011.
Poruka: 299
19. svibnja 2011. u 06:08
iggy pop je napisao/la:
James odigra brutalnu završnicu, sve ide priko njega, svaka akcija ista, blok, James udesno i koš... pokaza je da je velik igrač
Vidi cijeli citat

Razumim da je bio ključan u finišu ali jedna utakmica, a nije ni to u finale, pokazuje da je velik igrač.

Ako je ova utakmica išta pokazalo, bilo je vrijednosti Haslema momčadu. Haslemova inercija na obe strane parketa, poslije dugo dugo vrime na DL-u, je totalno promijenilo utakmicu. Spoelstra je ga dao dobru minutažu, a njegov performans ne bih mogao biti više pravovremeno.
[uredio afhx - 19. svibnja 2011. u 06:09]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
19. svibnja 2011. u 10:06

4 i pol minute prije kraja bilo je 73-73, i onda je LBJ uključio u višu brzinu, a D-Rose i Chicago to nisu popratili, plus što su Bullsi imali katastrofalan šut ispod 35%, za trice oko 15%, za to se nadam da neće biti ponavljanja.

Uglavnom, sada je bitno uzeti jednu u Miamiju, i to po mogućnosti prvu, ovaj period od 3 dana odmora je definitivno bio kontraproduktivan za Chicago.

[uredio Papa Bear - 19. svibnja 2011. u 10:06]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2010.
Poruka: 858
19. svibnja 2011. u 11:45
heat_vz je napisao/la:

Kuly lupa minuse

ajde ekipa,laku noć

Vidi cijeli citat

odi samo tebi lupam
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.04.2011.
Poruka: 842
19. svibnja 2011. u 12:25
afhx je napisao/la:
iggy pop je napisao/la:
James odigra brutalnu završnicu, sve ide priko njega, svaka akcija ista, blok, James udesno i koš... pokaza je da je velik igrač
Vidi cijeli citat

Razumim da je bio ključan u finišu ali jedna utakmica, a nije ni to u finale, pokazuje da je velik igrač.

Ako je ova utakmica išta pokazalo, bilo je vrijednosti Haslema momčadu. Haslemova inercija na obe strane parketa, poslije dugo dugo vrime na DL-u, je totalno promijenilo utakmicu. Spoelstra je ga dao dobru minutažu, a njegov performans ne bih mogao biti više pravovremeno.
Vidi cijeli citat


A šta je bilo ono protiv Bostona i 10 koševa u 90 sekundi? Ne možeš reći da je samo jednu dobru utakmicu odigrao LeBron. Slažem se za Haslema, on inače ima i dobar šut kad stane u blok pa ostane na skok šutu kod slobodnog bacanja. Onu jendu utakmicu je briljirao Jones, ovu sad Haslem, ne može Heat dobit utakmicu ako samo Wade i James igraju, a očekujem i dosta veći doprinos od Bosha, barem 20 koševa u sljedećoj utakmici..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.525
19. svibnja 2011. u 12:43
E moj Kuly,neam ja ništ protiv tebe ali daj gledaj realno stanje stvari..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.08.2008.
Poruka: 741
19. svibnja 2011. u 13:05
imaju li u sportklub komentatori neke supervizore mene zanima, jer ovaj bog več počinje pretjerivat. nikakav vokabular, svaka druga rijeć mu je fenomenalno ili elegantno, smješni zaključci, miami vodi 1 razlike on kaže da im se igra u potpunosti raspala ili na +9 za miami sredinom treće četvrtine kaže da se sada već sigurno igra peta utakmica oO, nema dara uopće za komentiranje nba, lebron zabije s 8-9m 1sec prije kraja napada ovaj iskomentira kao da je polaganje napravia itd itd
moran priznat da se malo pripremia za playoff pa mu se nedogađaju gafovi kao u regularnoj sezoni da kenion martina zove cilu utakmicu martin kenion i vidi se da počinje učit neka manje poznata pravila pa mu nije šok kad momčad ne prenese loptu u 8 sec preko centra, pa se on čudi zašto su suci dodjelili protivniku loptu, ali i dalje mislim da u nas ima zaljubljenika u nba koji bi ovo puuuno bolje odrađivali
žajo
žajo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.08.2007.
Poruka: 2.617
19. svibnja 2011. u 13:14

...slažem se da, neki gledaju utakmice na sportklubu, ali dosta teško je stvarno ne primjetiti dosta grešaka, ali šta ćeš...

..ja osobno ne gledam od situacije:

 "..i da James (misleći na Lebrona) za tri, to je to..."    -šutnja 20-ak sekundi-     pa nastavlja.."da, da James Jones..."    
  • Najnovije
  • Najčitanije