NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 664
19. svibnja 2011. u 19:38
Marcus Halbestram je napisao/la:
. Petorka Wade-Miller-James-Bosh-Haslem (kada svi budu max zdravi) će biti nešto najopasnije što je ikad koračalo košarkašim terenima. I
Vidi cijeli citat
očito da si zaboravia bullse devesesteih.kada je jordan igra u 8 godina 6 naslova.tako da misli što pišeš.

markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
19. svibnja 2011. u 19:46
sisilo5 je napisao/la:
Marcus Halbestram je napisao/la:
. Petorka Wade-Miller-James-Bosh-Haslem (kada svi budu max zdravi) će biti nešto najopasnije što je ikad koračalo košarkašim terenima. I
Vidi cijeli citat
očito da si zaboravia bullse devesesteih.kada je jordan igra u 8 godina 6 naslova.tako da misli što pišeš.

Vidi cijeli citat


 s tim da je pauzirao i otišao u baseball... a ovi nisu zasada ništa osvojili...
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.10.2010.
Poruka: 1.279
19. svibnja 2011. u 20:19
papigene! je napisao/la:
imaju li u sportklub komentatori neke supervizore mene zanima, jer ovaj bog več počinje pretjerivat. nikakav vokabular, svaka druga rijeć mu je fenomenalno ili elegantno, smješni zaključci, miami vodi 1 razlike on kaže da im se igra u potpunosti raspala ili na +9 za miami sredinom treće četvrtine kaže da se sada već sigurno igra peta utakmica oO, nema dara uopće za komentiranje nba, lebron zabije s 8-9m 1sec prije kraja napada ovaj iskomentira kao da je polaganje napravia itd itd
moran priznat da se malo pripremia za playoff pa mu se nedogađaju gafovi kao u regularnoj sezoni da kenion martina zove cilu utakmicu martin kenion i vidi se da počinje učit neka manje poznata pravila pa mu nije šok kad momčad ne prenese loptu u 8 sec preko centra, pa se on čudi zašto su suci dodjelili protivniku loptu, ali i dalje mislim da u nas ima zaljubljenika u nba koji bi ovo puuuno bolje odrađivali
Vidi cijeli citat


da bar postoji mute samo za komentatora. lik je toliko dizao do nebesa chicago da mi se počelo srat. mislim, barem probaj biti objektivan.

mene je šokirao u trenutku kad je Haslem unakazio Bogansa, a on nastavio pričat o chicagovim prosjecima u sezoni. stari moj pa da su tu bili kraljevi s obn-a srušili bi čitav studio i prekinuli prijenos.
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
19. svibnja 2011. u 20:21
brzopotezni je napisao/la:
papigene! je napisao/la:
imaju li u sportklub komentatori neke supervizore mene zanima, jer ovaj bog več počinje pretjerivat. nikakav vokabular, svaka druga rijeć mu je fenomenalno ili elegantno, smješni zaključci, miami vodi 1 razlike on kaže da im se igra u potpunosti raspala ili na +9 za miami sredinom treće četvrtine kaže da se sada već sigurno igra peta utakmica oO, nema dara uopće za komentiranje nba, lebron zabije s 8-9m 1sec prije kraja napada ovaj iskomentira kao da je polaganje napravia itd itd
moran priznat da se malo pripremia za playoff pa mu se nedogađaju gafovi kao u regularnoj sezoni da kenion martina zove cilu utakmicu martin kenion i vidi se da počinje učit neka manje poznata pravila pa mu nije šok kad momčad ne prenese loptu u 8 sec preko centra, pa se on čudi zašto su suci dodjelili protivniku loptu, ali i dalje mislim da u nas ima zaljubljenika u nba koji bi ovo puuuno bolje odrađivali
Vidi cijeli citat


da bar postoji mute samo za komentatora. lik je toliko dizao do nebesa chicago da mi se počelo srat. mislim, barem probaj biti objektivan.

mene je šokirao u trenutku kad je Haslem unakazio Bogansa, a on nastavio pričat o chicagovim prosjecima u sezoni. stari moj pa da su tu bili kraljevi s obn-a srušili bi čitav studio i prekinuli prijenos.
Vidi cijeli citat


ma trebali ste vidit kako je komentirao natjecanje u zakucavanju...

meni još podnošljivo bude kada su dvojica, al kada je ovaj sam zaspeš (makar se igra nedjeljom u 7 popodne)
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
19. svibnja 2011. u 20:24

Treba pisati peticiju SportKlubu da dok ne neđu nekog kvalitetnog i interesantnog komentatora puštaju audio od američkih tv stanica koje rade prenos (TNT, ESPN), ko što rade kanađani.


Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.04.2011.
Poruka: 842
19. svibnja 2011. u 20:32
brzopotezni je napisao/la:
papigene! je napisao/la:
imaju li u sportklub komentatori neke supervizore mene zanima, jer ovaj bog več počinje pretjerivat. nikakav vokabular, svaka druga rijeć mu je fenomenalno ili elegantno, smješni zaključci, miami vodi 1 razlike on kaže da im se igra u potpunosti raspala ili na +9 za miami sredinom treće četvrtine kaže da se sada već sigurno igra peta utakmica oO, nema dara uopće za komentiranje nba, lebron zabije s 8-9m 1sec prije kraja napada ovaj iskomentira kao da je polaganje napravia itd itd
moran priznat da se malo pripremia za playoff pa mu se nedogađaju gafovi kao u regularnoj sezoni da kenion martina zove cilu utakmicu martin kenion i vidi se da počinje učit neka manje poznata pravila pa mu nije šok kad momčad ne prenese loptu u 8 sec preko centra, pa se on čudi zašto su suci dodjelili protivniku loptu, ali i dalje mislim da u nas ima zaljubljenika u nba koji bi ovo puuuno bolje odrađivali
Vidi cijeli citat


da bar postoji mute samo za komentatora. lik je toliko dizao do nebesa chicago da mi se počelo srat. mislim, barem probaj biti objektivan.

mene je šokirao u trenutku kad je Haslem unakazio Bogansa, a on nastavio pričat o chicagovim prosjecima u sezoni. stari moj pa da su tu bili kraljevi s obn-a srušili bi čitav studio i prekinuli prijenos.
Vidi cijeli citat


ahahahahahahahah, oni sa Obn-a bi od utakmice Zabok-Dubrava napravili spektakl, jbte koji kraljevi



Ovo je za plakanje...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.10.2010.
Poruka: 1.279
19. svibnja 2011. u 20:34
bože ne podsjećaj me na onog fazana na all star vikendu... DŽAVAL MEKDŽI i ray allenova supruga (a staru prikazuju).


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.10.2010.
Poruka: 1.279
19. svibnja 2011. u 20:41
iggy pop je napisao/la:
brzopotezni je napisao/la:
papigene! je napisao/la:
imaju li u sportklub komentatori neke supervizore mene zanima, jer ovaj bog več počinje pretjerivat. nikakav vokabular, svaka druga rijeć mu je fenomenalno ili elegantno, smješni zaključci, miami vodi 1 razlike on kaže da im se igra u potpunosti raspala ili na +9 za miami sredinom treće četvrtine kaže da se sada već sigurno igra peta utakmica oO, nema dara uopće za komentiranje nba, lebron zabije s 8-9m 1sec prije kraja napada ovaj iskomentira kao da je polaganje napravia itd itd
moran priznat da se malo pripremia za playoff pa mu se nedogađaju gafovi kao u regularnoj sezoni da kenion martina zove cilu utakmicu martin kenion i vidi se da počinje učit neka manje poznata pravila pa mu nije šok kad momčad ne prenese loptu u 8 sec preko centra, pa se on čudi zašto su suci dodjelili protivniku loptu, ali i dalje mislim da u nas ima zaljubljenika u nba koji bi ovo puuuno bolje odrađivali
Vidi cijeli citat


da bar postoji mute samo za komentatora. lik je toliko dizao do nebesa chicago da mi se počelo srat. mislim, barem probaj biti objektivan.

mene je šokirao u trenutku kad je Haslem unakazio Bogansa, a on nastavio pričat o chicagovim prosjecima u sezoni. stari moj pa da su tu bili kraljevi s obn-a srušili bi čitav studio i prekinuli prijenos.
Vidi cijeli citat


ahahahahahahahah, oni sa Obn-a bi od utakmice Zabok-Dubrava napravili spektakl, jbte koji kraljevi



Ovo je za plakanje...

Vidi cijeli citat


i to i kompletna serija... luda kuća. reko je avdić da su završili na stolovima... zabrij koji fanatici
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
19. svibnja 2011. u 20:47

Idemo do devet ujutro
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.04.2011.
Poruka: 842
19. svibnja 2011. u 20:52
Što je sa tim čovjekom i trojkama u posljednjim sekundama. ili ovo KJU areni, ma ovo su kraljevi situacije, steta sta vise nema prijenosa na OBN-u.
  • Najnovije
  • Najčitanije