NBA 2010/11

sickofitall
sickofitall
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.10.2008.
Poruka: 926
22. svibnja 2011. u 20:25
[uredio sickofitall - 22. svibnja 2011. u 20:47]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 412
22. svibnja 2011. u 20:33
Pa npr kako "domaći" krivo dodaju zbog toga, zar se onda ne bi trebali i gosti zbuniti jer eto ima iluziju da je  posvuda oko njega protivnički igrač. Mislim, ako je vama logično da se svi navijači obuku u gostujuće boje, onda stvarno nemamo o čemu raspravljat.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.04.2011.
Poruka: 657
22. svibnja 2011. u 20:43
hrvojeZ je napisao/la:
zubić vila 1950 je napisao/la:
gorc je napisao/la:
kakav fail su napravili sa ovim majicama gledatelja u bojama protivničke ekipe 

jbt dallas domaćin,a ono cijela dvorana u bojama okc-a,ili jučer sasvim obrnuto.ono,wtf???
Vidi cijeli citat


takve idiote kakvi su nba klubovi majka još nije rodila
Vidi cijeli citat

Idiote ?! Ako su oni idioti, šta si tek onda ti...

Pa neće domaći igrači nosit dresove iste boje kao i navijači. Zamisli da je tvoj tim u bijelom i da želiš dodat suigraču koji je isto u bijelom, a iza njega pozadina bijela... Ovaj Westbook ionako muku muči s dodavanjima. Šta bi tek bilo da mu se suigrači kamufliraju s navijačima ? Tako željan asistirati, od muke bi poludio...

Zato domaći organizatori nastoje otežati gostujućim igračima, a opet se stvori fenomenalni ugođaj...

Jasnije ???
Vidi cijeli citat


ovo je primjer logičnog razmišljanja
gorc
gorc
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.01.2008.
Poruka: 13.756
22. svibnja 2011. u 20:45
a i odkud su sad odjednom došli na tu ideju.dosad nisam vidio da je dvorana bila 'obojana' u protivničke boje,tek evo u ovoj seriji mavsa i thundera

mislim,ako je do toga,di je bio mozak organizatorima prije ove serije???
[uredio gorc - 22. svibnja 2011. u 20:46]
...ništa ja nisam vidio,ja sammmmm pio vodu...
sickofitall
sickofitall
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.10.2008.
Poruka: 926
22. svibnja 2011. u 20:48
a više logike ima da su domaći obučeni u domaće boje, ali onaj post o naopakim bojama mi je poljuljao mišljenje 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
22. svibnja 2011. u 21:15
Meni malo blesavo izgleda dvorana Miamia, mislim da bi im crvena boja bolje izgledala (bar do ove serije s Bikovima)
Ovako mi liči na skup KKK-a
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
22. svibnja 2011. u 21:33
Navodno je Peja pogodio 48 trica zaredom na treningu Dallasa
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
22. svibnja 2011. u 22:35
I ne trebam ni reć, Bičine večeras za vodstvo u seriji...svi skupa

PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.089
22. svibnja 2011. u 22:43
Steph Curry je napisao/la:
I ne trebam ni reć, Bičine večeras za vodstvo u seriji...svi skupa

Vidi cijeli citat


Bit ce izuzetno tesko ali dok ima nade, nema predaje. 2,30h treca tekma

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
22. svibnja 2011. u 23:06
ubija me što su tekme ovak kasno, imam faks ujutro, tj kolokvij i nea šanse da ostanem budan, mogli su se jenkiji bar nedjeljom smilovat europljanima
  • Najnovije
  • Najčitanije