NBA 2010/11

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.167
22. svibnja 2011. u 23:15
russellosk je napisao/la:
ubija me što su tekme ovak kasno, imam faks ujutro, tj kolokvij i nea šanse da ostanem budan, mogli su se jenkiji bar nedjeljom smilovat europljanima
Vidi cijeli citat

Jedino za vrijeme regularne sezone i 1. kruga playoffa nažalost 
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
22. svibnja 2011. u 23:28
zrinkec je napisao/la:
russellosk je napisao/la:
ubija me što su tekme ovak kasno, imam faks ujutro, tj kolokvij i nea šanse da ostanem budan, mogli su se jenkiji bar nedjeljom smilovat europljanima
Vidi cijeli citat

Jedino za vrijeme regularne sezone i 1. kruga playoffa nažalost 
Vidi cijeli citat


I drugog kruga također
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.01.2011.
Poruka: 598
22. svibnja 2011. u 23:30
Peleus je napisao/la:
Pa npr kako "domaći" krivo dodaju zbog toga, zar se onda ne bi trebali i gosti zbuniti jer eto ima iluziju da je  posvuda oko njega protivnički igrač. Mislim, ako je vama logično da se svi navijači obuku u gostujuće boje, onda stvarno nemamo o čemu raspravljat.
Vidi cijeli citat

U biti se oni ne obuku u protivničke boje. Nego se ne oblače u svoje da ne odmognu svojima. Boje OKC Thundera su bijela i plava. Kada igraju u bijeloj onda su navijačke boje plave. Problem je tebi shvatiti da im onda suparnik (dallas) igra u plavoj.

Ma zapravo, u pravu si. Navijači oblače boje gostujuće ekipe da daju podršku gostima ili vlasnici nemaju love za majice prave boje
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.390
23. svibnja 2011. u 00:30
Kad Dirk igra loše meni to uvijek izgleda užasno loše, visok i trapav, 7 izgubljenih lopti ali ono loše izgubljenih, smiješni šutevi koji ne ulaze, pa ga bananiraju 3 puta za redom, ono ne bi nikad rekao da je ustvari genijalac 

Previše skokova dopušta Dallas, jučer 8 sk više za Thunder, i Ibaka im se šeće pod reketom no imali su 10 asista više nego Thunder, svi glavni igrači su loše šutirali, Westbrook 8-20 i 7 izgubljenih, bilo je i ljepših utakmica uglavnom.
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.390
23. svibnja 2011. u 00:31
Steph Curry je napisao/la:
Navodno je Peja pogodio 48 trica zaredom na treningu Dallasa
Vidi cijeli citat
96/100 ih je pogodio na treningu no trening je drugo, sjećam se nekog Amera iz Cibone koji je redovito gađao trice 90/100.

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.04.2011.
Poruka: 842
23. svibnja 2011. u 00:36
Ako je to stvarno istina da navijači obuku dresove iste boje koje imaju Gosti, da im "odmognu" onda je to vrhunac američke gluposti. Zamisli utakmicu Hajduk-Dinamo i cili Poljud u plavom da odmogne Dinamu, lol.
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.390
23. svibnja 2011. u 00:43


Podsjetilo me na Chandlerove dane u New Orleansu kada mu je Paul bacao alleyopove.
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
23. svibnja 2011. u 00:44

zamisli profesionalnog sportasa kojemu boja pozadine smeta da vidi stanje na terenu. pa raskinuo bi mu ugovor sutradan.

ovdje neki ljudi koda se nisu u zivotu bavili sportom. pa nakon pet minuta igre s ljudima koje vidis prvi put u zivotu znas s kim igras i da svi imate razlicite majice, a kamoli da ste u istim dresovima...

gorc
gorc
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.01.2008.
Poruka: 13.756
23. svibnja 2011. u 00:46
to mi je fora slična onoj kad je petr čeh zabrijao kako će napadači više pucati u njega nego pored njega zato što nosi kričav dres


...ništa ja nisam vidio,ja sammmmm pio vodu...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.01.2011.
Poruka: 598
23. svibnja 2011. u 01:01
Marko Marušić je napisao/la:

zamisli profesionalnog sportasa kojemu boja pozadine smeta da vidi stanje na terenu. pa raskinuo bi mu ugovor sutradan.

ovdje neki ljudi koda se nisu u zivotu bavili sportom. pa nakon pet minuta igre s ljudima koje vidis prvi put u zivotu znas s kim igras i da svi imate razlicite majice, a kamoli da ste u istim dresovima...

Vidi cijeli citat

Kojim si se ti to sportom bavio pa si tako pametan i znaš što u vrhunskom sportu čini razliku?
  • Najnovije
  • Najčitanije