iggy pop je napisao/la:
madmax17 je napisao/la:
Zašto kada igraju bolje bez njega.
Četvrti mogu 'potrošiti' na visokog Turčina koji je sve impresionirao na draft combineu, Kemba Walker, Vesely bi mogao biti veliki promašaj ili pogodak.
Vidi cijeli citat
Za Gaya mogu dobiti odličnog igrača u tradeu sa nekom ekipom, a ne uzeti mačka u vreći sa 4. pickom u ovako losom draftu.
Vidi cijeli citat
ako se stvarno zeel rjesit rudija. pa za tog igraca mogu dobit puno vise, dapace bolje da pokusaju trejd sa cp3 ili howardom naravno uz neke dodatke jel tim igracima istjece ugovori i nisu bas sretni(za howarda nisam siguran kolko je sretan na floridi)a smijesno je rec da su bolja ekipa bez njega, jel je imao jako dobru sezonu rudy gay i dosli do 8 mjesta na teksom zapadu. ak bi slucajno ovo prihvatili onda nek se upucaju,al bi ja bio malo sretan zbog cavsa.