NBA 2010/11

markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.368
25. svibnja 2011. u 00:27
iggy pop je napisao/la:
Cleveland daje 4. pick za Rudy Gaya, ako Memphis na to pristane, onda stvarno nisu normalni.
Vidi cijeli citat


nadobudni ovi cavsi... da su dali 1. pick ajde, ovako nema šanse..
[uredio markoli - 25. svibnja 2011. u 00:28]
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.368
25. svibnja 2011. u 00:29
madmax17 je napisao/la:
Zašto kada igraju bolje bez njega.

Četvrti mogu 'potrošiti' na visokog Turčina koji je sve impresionariao na draft combineu, Kemba Walker, Vesely bi pomgao biti veliki promašaj ili pogodak.
Vidi cijeli citat


pa ako će ga tradeat, tradeat će ga za nešto pametnije i manje riskantno..
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.04.2011.
Poruka: 842
25. svibnja 2011. u 00:52
madmax17 je napisao/la:
Zašto kada igraju bolje bez njega.

Četvrti mogu 'potrošiti' na visokog Turčina koji je sve impresionirao na draft combineu, Kemba Walker, Vesely bi mogao biti veliki promašaj ili pogodak.
Vidi cijeli citat

Za Gaya mogu dobiti odličnog igrača u tradeu sa nekom ekipom, a ne uzeti mačka u vreći sa 4. pickom u ovako losom draftu.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 1.979
25. svibnja 2011. u 00:54
ma nek im daju baron davisa. izgleda da vlasnik zeli slozit sto prije ekipu za borbu za naslov,jel je obecao da ce osvojit naslov prije jamesa. veceras ce gristi nokte  mozda i ruku.. hahhaah. aj bar nest zanimljivo i u vezi cavsa.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2010.
Poruka: 858
25. svibnja 2011. u 00:58
na draftexpressu je pisalo da je Memphis to odma odbio
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 1.979
25. svibnja 2011. u 01:00
iggy pop je napisao/la:
madmax17 je napisao/la:
Zašto kada igraju bolje bez njega.

Četvrti mogu 'potrošiti' na visokog Turčina koji je sve impresionirao na draft combineu, Kemba Walker, Vesely bi mogao biti veliki promašaj ili pogodak.
Vidi cijeli citat

Za Gaya mogu dobiti odličnog igrača u tradeu sa nekom ekipom, a ne uzeti mačka u vreći sa 4. pickom u ovako losom draftu.

Vidi cijeli citat


ako se stvarno zeel rjesit rudija. pa za tog igraca mogu dobit puno vise, dapace bolje da pokusaju trejd sa cp3 ili howardom naravno uz neke dodatke jel tim igracima istjece ugovori i nisu bas sretni(za howarda nisam siguran kolko je sretan na floridi)a smijesno je rec da su bolja ekipa bez njega, jel je imao jako dobru sezonu rudy gay i dosli do 8 mjesta na teksom zapadu. ak bi slucajno ovo prihvatili onda nek se upucaju,al bi ja bio malo sretan zbog cavsa.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.02.2009.
Poruka: 2.731
25. svibnja 2011. u 02:57
ajmo bikovi... now or...now!!
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.159
25. svibnja 2011. u 03:06
Dobar početak Bullsa,tek je sad malo Lebron odlučio smanjiti vodstvo -3 na kraju prve
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
25. svibnja 2011. u 03:28
izgleda da je sportklub odlucio prenosit sve utakmice, kad cak dvije zaredom prenose... jos da ovaj ne prica gluposti...
zeljko204
zeljko204
Mali dioničar
Pristupio: 27.04.2006.
Poruka: 5.324
25. svibnja 2011. u 03:44
Miami Heat - Chicago Bulls-zbroj poena druge četvrtine (49.5) (25.05. 03:12)
više
1,75
TEČAJ: 1,7500
DOBITAK 100,00kn
ULOG: 60,00kn ( 57,14kn + 2,86kn ( 5% MT )
Money Never $l€€p$
  • Najnovije
  • Najčitanije