NBA 2010/11

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.159
25. svibnja 2011. u 05:20
Bosh dobro igra,jedino ga KG može uništiti.
Bolje heat ušo u OT
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.02.2009.
Poruka: 2.731
25. svibnja 2011. u 05:27
VELIKO FINALE
Miami Dallas.. GAME ONE in Miami...coming soon...
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.089
25. svibnja 2011. u 05:35
Ovo je najgori MVP u povijesti lige. Gore moze bit jedino da su wesbrooku dali nagradu. Znali smo da je napad bullsa los, ali ovoliko los... Blizi nam se dinastija Heat
Pearl Jam
Pearl Jam
Mali dioničar
Pristupio: 10.11.2007.
Poruka: 5.546
25. svibnja 2011. u 07:38
Jel netko primijetio korake LeBrona kad je zabio za 97 - 91?...ne mislim da to umanjuje pobjedu, Chicago je svoje prilike propustio, ali netko od sudaca je to trebao primijetiti
a kad se stisnem uz tvoje toplo dupe, meni je super
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
25. svibnja 2011. u 08:00
Jebemu.
Gogeta
Gogeta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2007.
Poruka: 4.890
25. svibnja 2011. u 08:25
Opet se pokazuje da je sezona jedno, a Playoff nešto drugo.
Imam osjećaj da je Rose izgorio u Playoffu jer su svi sad očekivali da potvrdi MVP status i nabili mu pritisak.
Ako se Chicago ne uspije izvući iz 1-3, ovo mu je velika škola za ubuduće.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2011.
Poruka: 299
25. svibnja 2011. u 08:45
Gogeta je napisao/la:
Opet se pokazuje da je sezona jedno, a Playoff nešto drugo.
Imam osjećaj da je Rose izgorio u Playoffu jer su svi sad očekivali da potvrdi MVP status i nabili mu pritisak.
Ako se Chicago ne uspije izvući iz 1-3, ovo mu je velika škola za ubuduće.
Vidi cijeli citat

No, meni se tiće da nije samo bilo do Rose-a. Nije još završila serija, ali Boozer je do sad igrao katastrofalno u obrani. Asik je bio ozljeđen pa je bilo još i teže zaustaviti Bosh, a Noah se totalno ispuhao. Ogromnu minutažu, al ipak je još mogao najviše skokova za momčad uhvatit.

U prvom četvrtinu Bullsi su imali dosta otvorenih šuteva a promašili i da su tada bili precizniji, po mome imali bi prednost blizu +20. Mislim da su u jedno vrime bili 1-8 za tricu.
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.159
25. svibnja 2011. u 08:58
afhx je napisao/la:
Gogeta je napisao/la:
Opet se pokazuje da je sezona jedno, a Playoff nešto drugo.
Imam osjećaj da je Rose izgorio u Playoffu jer su svi sad očekivali da potvrdi MVP status i nabili mu pritisak.
Ako se Chicago ne uspije izvući iz 1-3, ovo mu je velika škola za ubuduće.
Vidi cijeli citat

No, meni se tiće da nije samo bilo do Rose-a. Nije još završila serija, ali Boozer je do sad igrao katastrofalno u obrani. Asik je bio ozljeđen pa je bilo još i teže zaustaviti Bosh, a Noah se totalno ispuhao. Ogromnu minutažu, al ipak je još mogao najviše skokova za momčad uhvatit.

U prvom četvrtinu Bullsi su imali dosta otvorenih šuteva a promašili i da su tada bili precizniji, po mome imali bi prednost blizu +20. Mislim da su u jedno vrime bili 1-8 za tricu.
Vidi cijeli citat
Čisti nedostatak beka šutera ne mogu oni očekivati od Bogansa i Brewera da sve to ispogađaju,dok Korver kad udje ubije ga Lebron u  napadu

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2011.
Poruka: 299
25. svibnja 2011. u 09:09
zrinkec je napisao/la:
afhx je napisao/la:
Gogeta je napisao/la:
Opet se pokazuje da je sezona jedno, a Playoff nešto drugo.
Imam osjećaj da je Rose izgorio u Playoffu jer su svi sad očekivali da potvrdi MVP status i nabili mu pritisak.
Ako se Chicago ne uspije izvući iz 1-3, ovo mu je velika škola za ubuduće.
Vidi cijeli citat

No, meni se tiće da nije samo bilo do Rose-a. Nije još završila serija, ali Boozer je do sad igrao katastrofalno u obrani. Asik je bio ozljeđen pa je bilo još i teže zaustaviti Bosh, a Noah se totalno ispuhao. Ogromnu minutažu, al ipak je još mogao najviše skokova za momčad uhvatit.

U prvom četvrtinu Bullsi su imali dosta otvorenih šuteva a promašili i da su tada bili precizniji, po mome imali bi prednost blizu +20. Mislim da su u jedno vrime bili 1-8 za tricu.
Vidi cijeli citat
Čisti nedostatak beka šutera ne mogu oni očekivati od Bogansa i Brewera da sve to ispogađaju,dok Korver kad udje ubije ga Lebron u  napadu

Vidi cijeli citat

Zato je Brewer igrao na LBJ kad Deng nije, al u obzir playoff utakmice, nemožeš tako promašiti tako kad su većina tih šuteva bili otvoreni.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
25. svibnja 2011. u 09:26
Atomska obrana Miamija je zatvorila Roseu ulaz. Plus što Rose ima 1 na 1 Wadea i Jamesa koje ne može probiti. Nije mu lako. Hrabar je, bori se, ali ne može sam svaki napad individualnom igrom otvoriti mjesta za suigrače. Dečko ima 22 godine i praktički igra sam u ključnim napadima.

Još je problem Chicaga koji je protivnike uništavao atomskom, a sad su naletili na nuklearnu obranu. Miami je sinoć uz napadački dobrog Jamesa, solidnog Bosha i kriminalnog Wadea dobio utakmicu. To dovoljno govori kavu su obranu igrali.

Rose je vanserijski igrač i zasluženi MVP sezone. A godine će pokazati da li će biti ,,samo'' vrhunski play ili legenda.

James je monstrum. Nije mi po stilu igre drag, ali dominira- kao nekoć Shaq. Nezaustavljiv je. I mislim da je podređen kolektivu u potpunosti.

  • Najnovije
  • Najčitanije