Gogeta je napisao/la:
Opet se pokazuje da je sezona jedno, a Playoff nešto drugo.
Imam osjećaj da je Rose izgorio u Playoffu jer su svi sad očekivali da potvrdi MVP status i nabili mu pritisak.
Ako se Chicago ne uspije izvući iz 1-3, ovo mu je velika škola za ubuduće.
Vidi cijeli citat
No, meni se tiće da nije samo bilo do Rose-a. Nije još završila serija, ali Boozer je do sad igrao katastrofalno u obrani. Asik je bio ozljeđen pa je bilo još i teže zaustaviti Bosh, a Noah se totalno ispuhao. Ogromnu minutažu, al ipak je još mogao najviše skokova za momčad uhvatit.
U prvom četvrtinu Bullsi su imali dosta otvorenih šuteva a promašili i da su tada bili precizniji, po mome imali bi prednost blizu +20. Mislim da su u jedno vrime bili 1-8 za tricu.