GNK Dinamo Zagreb 2013/14

CUCAK
CUCAK
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.07.2009.
Poruka: 3.054
19. ožujka 2014. u 10:18
mislim da se Prosinecki uopce nece previse gurati u ovo, i njemu je jasno da bi njegov jaci angažman u DInamu sada doveo do novih podjela među navijacima...
Dignuo si klub u nebo, sjever bacao u trans, zauvijek bit ćeš zapamćen, jer jedan si od nas!"nisam ja za mamica, ali..."
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 10:19
Koja glupa spika, em što Žuti teško da je zainteresiran za povratak u Dinamo u bilo kakvom vidu, em što mu se zamjera nekakva kroatofobija- a tu me odmah glava zaboli od ovih velikih patriota a'la Mamić (Juga najljepša zemlja, orgijanje s četničkim vojvodama itd.)
Hala Madrid!
chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
19. ožujka 2014. u 10:19
Ma jel vi to stvarno vjerujete ovom već sto puta viđenom igrokazu radnog naslova 'odlazim'.
Ajde da je prvi put, ali u pravilnim vremenskim razmacima gospodar svemira i okolice najavljuje svoj odlazak, jer ga tjeraju 'jugoslaveni' i 'mrzitelji dinama i svega hrvatskog'...i svaki put po već viđenom scenariju nakon par tjedana bure se sve stiša i opet po starom. 
Preveliki su novci u igri da bi se glavonja tek tako maknuo iz svog brižno građenog carstva, ne budite naivni...
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2009.
Poruka: 6.058
19. ožujka 2014. u 10:19
jel se zna tko sudi u subotu na Poljudu?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.12.2013.
Poruka: 5.465
19. ožujka 2014. u 10:22
selektorZG je napisao/la:
jel se zna tko sudi u subotu na Poljudu?
Vidi cijeli citat


Šimčić
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.998
19. ožujka 2014. u 10:22
nas coek
zwizdan007
zwizdan007
Dokazano ovisan
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 12.095
19. ožujka 2014. u 10:25
ManutdFan je napisao/la:
selektorZG je napisao/la:
jel se zna tko sudi u subotu na Poljudu?
Vidi cijeli citat


Šimčić
Vidi cijeli citat


Domagoj Ljubičić (Osijek)
Tomislav Petrović (Valpovo)
Miro Grgić (Osijek)
Dalibor Conjar (Osijek)
Domagoj Vučkov (Rijeka)
Tihomir Pejin (D. Miholjac)

#JeSuisML10 #DoćuJaGori // Prgava Familija ˃ HNS famiGLia // Dalmacija kuća od tri brata: Vlaha, Duje i Donata❤️💙// 🟧✌️👇
CUCAK
CUCAK
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.07.2009.
Poruka: 3.054
19. ožujka 2014. u 10:27
chule je napisao/la:
Ma jel vi to stvarno vjerujete ovom već sto puta viđenom igrokazu radnog naslova 'odlazim'.
Ajde da je prvi put, ali u pravilnim vremenskim razmacima gospodar svemira i okolice najavljuje svoj odlazak, jer ga tjeraju 'jugoslaveni' i 'mrzitelji dinama i svega hrvatskog'...i svaki put po već viđenom scenariju nakon par tjedana bure se sve stiša i opet po starom. 
Preveliki su novci u igri da bi se glavonja tek tako maknuo iz svog brižno građenog carstva, ne budite naivni...
Vidi cijeli citat

mamicu nitko ne vjeruje to je sigurno... sigurno je da mamic nikad nije bio pod vecim pritiskom ( Dudu, Muric, stolice, jovanovic, istok, inspekcija- izbori i lokomotiva)... i napokon je netko barem za pocetak imenom i prezimenom rekao nesto "protiv" mamica.... nitko ne kaze da je sve to dovoljno, ali cinjenica je da je doslo do nekih pomaka
Dignuo si klub u nebo, sjever bacao u trans, zauvijek bit ćeš zapamćen, jer jedan si od nas!"nisam ja za mamica, ali..."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.10.2010.
Poruka: 2.486
19. ožujka 2014. u 10:29
ma nosite se u kurac.još se nismo riješili aktualnog problema,a već se otvara novi-Robi Prosinečki...
što se mene tiče,Robi se nema kaj kome dokazivat.svi znamo priču,pitanje je jedino da svaki koji sere protiv njega krene od sebe i kaj bi napravil da je na njegovom mjestu.nećemo ovog,nećemo onog,daj ti onda svog taj je bolji ...biti će problema u startu ako nam ovo budu kriteriji

[uredio abidal anebi - 19. ožujka 2014. u 10:32]
whitefox
whitefox
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.04.2013.
Poruka: 2.292
19. ožujka 2014. u 10:33
Cibonaš je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
kad sam vec kod toga: da li se Zvezda jos uvijek mrzi (mislim uglavnom na mladje navijace)? Mislim, zadnja utakmica s njima je odigrana prije 23 godine, rivalstva odavno nema, danasnji klinci nikad nisu vidjeli niti jednu njezinu utakmicu niti znaju niti jednog njezinog igraca (ne znam ni ja), a Zvezda bi im trebala biti nesto daleko an istocnom Balkanu ko Levski ili Steaua... tesko mi je zamislit mrznju prema necemu sto zapravo u realnom zivotu ne postoji ili u najboljem slucaju postoji u pricama generacije koja je starija dvajst godina. Kuzim, mozes ih mrzit onako opcenito kao Srbe ili cetnike, ali tako mrzis i stajaznam, Cukaricki, Radnicki iz Nisa i vaterpolski klub iz Jagodine...[/QUOTE ]


pa te mlađe generacije se ne sjećaju ni uspješnog i uzornog Dinama vođenog od normalne uprave...početkom stvaranja
države ovdje su bili Katičić,Horvatinčić,Šoić,Canjuga,Novosel,kasnije eto Mamić....sigurno se ne sjećaju kakav je Dinamo
bio i kako bi trebao izgledati klub za koji kliču da im se vrati...
Vidi cijeli citat


Mozda malo glupo da rijecanin to komentira ali si stvarno pogodio s tim da puno njih koji su za neki novi/stari dinamo su u biti poceli pratit dinamo sa mamicem ili canjugom... a vjerojatno bi ti isti ako se makne mamic i pocnu losiji rezultati prestali ic na utakmice jer ne bi bili zadovoljni sto sada novi dinamo nije u LP ili prvak 8 puta zaredom
Vidi cijeli citat
  • Najnovije
  • Najčitanije