ian wright je napisao/la:
kad sam vec kod toga: da li se Zvezda jos uvijek mrzi (mislim uglavnom na mladje navijace)? Mislim, zadnja utakmica s njima je odigrana prije 23 godine, rivalstva odavno nema, danasnji klinci nikad nisu vidjeli niti jednu njezinu utakmicu niti znaju niti jednog njezinog igraca (ne znam ni ja), a Zvezda bi im trebala biti nesto daleko an istocnom Balkanu ko Levski ili Steaua... tesko mi je zamislit mrznju prema necemu sto zapravo u realnom zivotu ne postoji ili u najboljem slucaju postoji u pricama generacije koja je starija dvajst godina. Kuzim, mozes ih mrzit onako opcenito kao Srbe ili cetnike, ali tako mrzis i stajaznam, Cukaricki, Radnicki iz Nisa i vaterpolski klub iz Jagodine...[/QUOTE ]
pa te mlađe generacije se ne sjećaju ni uspješnog i uzornog Dinama vođenog od normalne uprave...početkom stvaranja
države ovdje su bili Katičić,Horvatinčić,Šoić,Canjuga,Novosel,kasnije eto Mamić....sigurno se ne sjećaju kakav je Dinamo
bio i kako bi trebao izgledati klub za koji kliču da im se vrati...
Mozda malo glupo da rijecanin to komentira ali si stvarno pogodio s tim da puno njih koji su za neki novi/stari dinamo su u biti poceli pratit dinamo sa mamicem ili canjugom... a vjerojatno bi ti isti ako se makne mamic i pocnu losiji rezultati prestali ic na utakmice jer ne bi bili zadovoljni sto sada novi dinamo nije u LP ili prvak 8 puta zaredom