ian wright je napisao/la:
pljoska je napisao/la:
Odlicne vijesti. A za vas koji prizeljkujete da i Prosinecki bude dio te ekipe, ili niste normalni ili niste dinamovci. Pa bar danas postoji youtube i slicne stvari pa slusajte i gledajte koliko puta je popljuvao Dinamo, a velicao svoju Zvezdu. Nije ga dinamo zahebao za novce, nego prolaznici u klubu. Ljudi, ne n.k. dinamo zagreb. A trebam li jos dodati da je tip miljenik delija?!
Za Hr repku je zaigrao punoooo kasnije nego je mogao i trebao, tek kad se vidjelo kako ce se stvari odviti. Ja sam mu sve pomalo oprostio kad se vratio potkraj devedesetih. Ovo zadnje u Zvezdi necu nikada. Vama neka bude legenda, za mene je obican papak. Legende su Lamza, Mlinka, Cico, Zvone, Zajec.... ovaj je zvezdina zvezda, meni najogavnijeg kluba s najogavnijim navijacima. Fuj!
Vidi cijeli citat
ajde ne seri. U normalni Dinamo bi se Prosinecki vratio sutra
ovo podebljano je isto pizdarija: kad je trebao poceti igrati? Jel tebi poznato da on godinu dana oko 92/93 nije pipnuo loptu zbog ozljede? A nije bas ni da je program repke bio nakrcan: ´92 smo igrali tri utakmice s Australijom koje je odigrala reprezentacija lige i s Meksikom na koju nije doslo 70 posto pozvanih, pa su igrali Biskup i Istvanic, a ´93 je odigrana jedna jedina utakmica protiv Ukrajine, na kojoj je debitirao Boksic. I tek onda slijedi tekma u Sevilli. Jel i Boksic onda za repku zaigrao puno kasnije nego sto je trebao?
Kad se ´94 pocelo igrati utakmice redovito, Prosinecki se odazvao
Ovo što se repke tiče se slažem ali to nema veze s temom. Čovjek je zvezda meni valjda najogvnijeg kluba što nebi bio toliki problem da nemam dojam da njemu taj klub znači i puno više.Kad ga slušam čini mi se kao da nikad nije niti otišao iz Bg. No mislim da se niti on sam nikad nebi gurao oko dinama.