GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.11.2010.
Poruka: 681
19. ožujka 2014. u 09:42
ian wright je napisao/la:
pljoska je napisao/la:
Odlicne vijesti. A za vas koji prizeljkujete da i Prosinecki bude dio te ekipe, ili niste normalni ili niste dinamovci. Pa bar danas postoji youtube i slicne stvari pa slusajte i gledajte koliko puta je popljuvao Dinamo, a velicao svoju Zvezdu. Nije ga dinamo zahebao za novce, nego prolaznici u klubu. Ljudi, ne n.k. dinamo zagreb. A trebam li jos dodati da je tip miljenik delija?! Za Hr repku je zaigrao punoooo kasnije nego je mogao i trebao, tek kad se vidjelo kako ce se stvari odviti. Ja sam mu sve pomalo oprostio kad se vratio potkraj devedesetih. Ovo zadnje u Zvezdi necu nikada. Vama neka bude legenda, za mene je obican papak. Legende su Lamza, Mlinka, Cico, Zvone, Zajec.... ovaj je zvezdina zvezda, meni najogavnijeg kluba s najogavnijim navijacima. Fuj!
Vidi cijeli citat


ajde ne seri. U normalni Dinamo bi se Prosinecki vratio sutra


ovo podebljano je isto pizdarija: kad je trebao poceti igrati? Jel tebi poznato da on godinu dana oko 92/93 nije pipnuo loptu zbog ozljede? A nije bas ni da je program repke bio nakrcan: ´92 smo igrali tri utakmice s Australijom koje je odigrala reprezentacija lige i s Meksikom na koju nije doslo 70 posto pozvanih, pa su igrali Biskup i Istvanic, a ´93 je odigrana jedna jedina utakmica protiv Ukrajine, na kojoj je debitirao Boksic. I tek onda slijedi tekma u Sevilli. Jel i Boksic onda za repku zaigrao puno kasnije nego sto je trebao? 

Kad se ´94 pocelo igrati utakmice redovito, Prosinecki se odazvao 
Vidi cijeli citat


Ovo što se repke tiče se slažem ali to nema veze s temom. Čovjek je zvezda meni valjda najogvnijeg kluba što nebi bio toliki problem da nemam dojam da njemu taj klub znači i puno više.Kad ga slušam čini mi se kao da nikad nije niti otišao iz Bg. No mislim da se niti on sam nikad nebi gurao oko dinama.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2010.
Poruka: 1.616
19. ožujka 2014. u 09:48
ian wright je napisao/la:
laktarit ce se mnogi i nek se laktare jer je sad prioritet izbacit Govno iz kluba
Vidi cijeli citat


Netko je trebao ''omogućiti'' odstupnicu da bi došlo do laktarenja.
Ne sviđa mi se ideja da nabrojani iz birtija uskaću u urede bez ikakvog plana/programa, a vrlo vjerojatno i bez potrebnih znanja.

No u pravu si, prvo pustit vodu, pa tek nakon toga ponovo učiti grimasu koja se zove osmijeh na spomen Dinama.

antema
antema
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.08.2010.
Poruka: 3.040
19. ožujka 2014. u 09:54
luđak je napisao/la:
pljoska je napisao/la:
Odlicne vijesti. A za vas koji prizeljkujete da i Prosinecki bude dio te ekipe, ili niste normalni ili. iste dinamovci. Pa bar danas postoji youtube i slicne stvari pa slusajte i gledajte koliko puta je popljuvao Dinamo, a velicao svoju Zvezdu. Nije ga dinamo zahebao za novce, nego prolaznici u klubu. Ljudi, ne n.k. dinamo zagreb. A trebam li jos dodati da je tip miljenik delija?! Za Hr repku je zaigrao punoooo kasnije nego je mogao i trebao, tek kad se vidjelo kako ce se stvari odviti. Ja sam mu sve pomalo oprostio kad se vratio potkraj devedesetih. Ovo zadnje u Zvezdi necu nikada. Vama neka bude legenda, za mene je obican papak. Legende su Lamza, Mlinka, Cico, Zvone, Zajec.... ovaj je zvezdina zvezda, meni najogavnijeg kluba s najogavnijim navijacima. Fuj!
Vidi cijeli citat



napokon neko shvaća poantu zakaj ne prosinečkog u klubu 

inače čitam sad ovo na indexu sa ostojićem i ne vjerujem kakva smo banana država...dokaz da vladu boli kurac lagano za nogomet i sport i da ne planiraju micati njega...

2. u slučaju mamiću cigane šatro izbacivanje iz europe i te spike i onda navodni odlazak isto ne vjerujem...jer niti jedan diktator ne najavljuje unaprijed svoj odlazak ....

3. sad kad je primirje gotovo treba pripaziti na sukobe navijača...svako sranje njima ide na mlin
Vidi cijeli citat


Isusbog pa nismo se još ni mamića riješili a vi već nekoga nebi htjeli  ma neka sa prosinečkim dođe i dragan džajić, samo da se ovi maknu, a njih budemo ionako mogli birat dok istekne mandat za razliku od sada...
Too drunk to fuck
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.000
19. ožujka 2014. u 10:01
plava bluza je napisao/la:
Ovo što se repke tiče se slažem ali to nema veze s temom. Čovjek je zvezda meni valjda najogvnijeg kluba što nebi bio toliki problem da nemam dojam da njemu taj klub znači i puno više.Kad ga slušam čini mi se kao da nikad nije niti otišao iz Bg. No mislim da se niti on sam nikad nebi gurao oko dinama.
Vidi cijeli citat


ja shvacam da je nama, tj. starijoj generaciji tesko shvatiti ambivalentnost Zutog oko Zvezde i Dinama iz tisucu nasih starih razloga, ali on je ocito covjek koji uspijeva u sebi pomiriti obje te prirode. I ja mu se ne cudim, jer mu je bilo lijepo i u ZG i u BG. Razlika je u tome sto je dva puta otjeran iz Zagreba, tako da se ne treba puno cuditi ako je osjetljiv na to. Iz Beograda nije otjeran ni jednom

on sam se gurao vjerojatno ne bi nikad, ali da mu netko ponudi mjesto u ozbiljnom klubu, mislim da ne bi puno razmisljao. Ipak je on doma (i) u ZG
[uredio ian wright - 19. ožujka 2014. u 10:21]
antema
antema
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.08.2010.
Poruka: 3.040
19. ožujka 2014. u 10:07
Nevjerujem... pa mnogi naši su otišli igrati dole, posebno u partizana ranijih godina a išlo se i u zvezdu, pa kaj?? bili smo ista država pobogu..
Too drunk to fuck
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.000
19. ožujka 2014. u 10:11
kad sam vec kod toga: da li se Zvezda jos uvijek mrzi (mislim na mladje navijace)? Mislim, zadnja utakmica s njima je odigrana prije 23 godine, rivalstva odavno nema, danasnji klinci nikad nisu vidjeli niti jednu njezinu utakmicu niti znaju niti jednog njezinog igraca (ne znam ni ja), a Zvezda bi im trebala biti nesto daleko na istocnom Balkanu ko Levski ili Steaua... tesko mi je zamislit iskrenu mrznju prema necemu sto zapravo u realnom zivotu ne postoji ili u najboljem slucaju postoji u pricama generacije koja je starija dvajst godina. Kuzim, mozes ih mrzit onako opcenito kao Srbe ili cetnike, ali tako mrzis i stajaznam, Cukaricki, Radnicki iz Nisa i vaterpolski klub iz Jagodine...
[uredio ian wright - 19. ožujka 2014. u 10:15]
zwizdan007
zwizdan007
Dokazano ovisan
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 12.095
19. ožujka 2014. u 10:13
plava bluza je napisao/la:


bla bla bla

Ovo što se repke tiče se slažem ali to nema veze s temom. Čovjek je zvezda meni valjda najogvnijeg kluba što nebi bio toliki problem da nemam dojam da njemu taj klub znači i puno više.Kad ga slušam čini mi se kao da nikad nije niti otišao iz Bg. No mislim da se niti on sam nikad nebi gurao oko dinama.
Vidi cijeli citat


Ima još takvih:



[uredio vermithrax007 - 19. ožujka 2014. u 10:15]
#JeSuisML10 #DoćuJaGori // Prgava Familija ˃ HNS famiGLia // Dalmacija kuća od tri brata: Vlaha, Duje i Donata❤️💙// 🟧✌️👇
pljoska
pljoska
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2010.
Poruka: 1.009
19. ožujka 2014. u 10:14
ian wright je napisao/la:
pljoska je napisao/la:
Odlicne vijesti. A za vas koji prizeljkujete da i Prosinecki bude dio te ekipe, ili niste normalni ili niste dinamovci. Pa bar danas postoji youtube i slicne stvari pa slusajte i gledajte koliko puta je popljuvao Dinamo, a velicao svoju Zvezdu. Nije ga dinamo zahebao za novce, nego prolaznici u klubu. Ljudi, ne n.k. dinamo zagreb. A trebam li jos dodati da je tip miljenik delija?! Za Hr repku je zaigrao punoooo kasnije nego je mogao i trebao, tek kad se vidjelo kako ce se stvari odviti. Ja sam mu sve pomalo oprostio kad se vratio potkraj devedesetih. Ovo zadnje u Zvezdi necu nikada. Vama neka bude legenda, za mene je obican papak. Legende su Lamza, Mlinka, Cico, Zvone, Zajec.... ovaj je zvezdina zvezda, meni najogavnijeg kluba s najogavnijim navijacima. Fuj!
Vidi cijeli citat


ajde ne seri. U normalni Dinamo bi se Prosinecki vratio sutra


ovo podebljano je isto pizdarija: kad je trebao poceti igrati? Jel tebi poznato da on godinu dana oko 92/93 nije pipnuo loptu zbog ozljede? A nije bas ni da je program repke bio nakrcan: ´92 smo igrali tri utakmice s Australijom koje je odigrala reprezentacija lige i s Meksikom na koju nije doslo 70 posto pozvanih, pa su igrali Biskup i Istvanic, a ´93 je odigrana jedna jedina utakmica protiv Ukrajine, na kojoj je debitirao Boksic. I tek onda slijedi tekma u Sevilli. Jel i Boksic onda za repku zaigrao puno kasnije nego sto je trebao? 

Kad se ´94 pocelo igrati utakmice redovito, Prosinecki se odazvao 
Vidi cijeli citat


Ne seri ti. Nauči se normalno pričati za početak.Vodi ga kući, ja deliju u klubu ne želim. Ponovit ću opet, nije ga tjerao i zajebao klub nego pojedinci. Da je pravi dinamovac, ne bi pričao stalno protiv kluba. A noviju beogradsku epizodu uopće neću dalje komentirati. Ti si za njega, ja protiv i šta sad. Trebamo se vrijeđati?! Smiri živce malo.
Vitez slavonske ravni... Don't be afraid, it's my turn To chase the monsters away
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.000
19. ožujka 2014. u 10:17
ajde... daj mi primjer kad je to pricao protiv kluba i sto tocno?

imas na ovom topiku jedno 50 ljudi koji pricaju protiv kluba. Jesu li i oni delije?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2014.
Poruka: 777
19. ožujka 2014. u 10:17
ian wright je napisao/la:
kad sam vec kod toga: da li se Zvezda jos uvijek mrzi (mislim uglavnom na mladje navijace)? Mislim, zadnja utakmica s njima je odigrana prije 23 godine, rivalstva odavno nema, danasnji klinci nikad nisu vidjeli niti jednu njezinu utakmicu niti znaju niti jednog njezinog igraca (ne znam ni ja), a Zvezda bi im trebala biti nesto daleko an istocnom Balkanu ko Levski ili Steaua... tesko mi je zamislit mrznju prema necemu sto zapravo u realnom zivotu ne postoji ili u najboljem slucaju postoji u pricama generacije koja je starija dvajst godina. Kuzim, mozes ih mrzit onako opcenito kao Srbe ili cetnike, ali tako mrzis i stajaznam, Cukaricki, Radnicki iz Nisa i vaterpolski klub iz Jagodine...
Vidi cijeli citat


pa te mlađe generacije se ne sjećaju ni uspješnog i uzornog Dinama vođenog od normalne uprave...početkom stvaranja
države ovdje su bili Katičić,Horvatinčić,Šoić,Canjuga,Novosel,kasnije eto Mamić....sigurno se ne sjećaju kakav je Dinamo
bio i kako bi trebao izgledati klub za koji kliču da im se vrati...
  • Najnovije
  • Najčitanije