Duje77 je napisao/la:
Tomato je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
Vidi cijeli citat
Vidi cijeli citat
Vidi cijeli citat
Nadam se da nikada više neće biti dosegnuta trenutna razina upravljanja klubom jer ona podrazumijeva kriminal, korupciju i nepotizam.
A sad da li će Mamić free Dinamo biti i sljedećih 10 godina uzastopni prvak mislim da je najmanje bitno u ovoj priči.
U svakom slučaju svaka nova titula imati će itekakvu težinu, jer će biti izborena na pošten način, u poštenoj ligi i pred navijačima a ne praznim stolicama na Maksimiru.
Vidi cijeli citat
Mislin da je ovaj tvoj post suština svega. Neki maloumnici koji tvrde da mi hajdukovci navijamo da ode Mamić samo kako bi oslabija Dinamo i Hajduk bija prvak su donekle u pravu, bar ćemo u tom slučaju imat neke izglede za prvo misto, šta ne znači da Dinamo svejedno neće bit bolji i osvojit prvenstvo ili Rijeka ili naš gradski rival koji je ionako u "svemu bolji od nas osim u navijačima". Ne samo da će takva titula imat veću težinu i bit puniji stadioni nego će i europski rezultati bit sigurno bolji. Najjači su mi ovi koji broje samo titule, ja sam se npr. više i iskrenije obradova Hajdukovu preokretu protiv HD u sudačkoj nadoknadi nego onoj sprdnji od titule 2005. kad su Grgić,Fio,Štico i klika postavili Ćiru za trenera odma posli utakmice s Varteksom, a i puniji je stadion bija na nekim manjim utakmicama ove godine nego tada