GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 17:35
HHO je ionako davno izgubio ikakav kredibilitet, otkad ga je preuzeo Čičak svi su iole vjerodostojni ljudi otišli.
Tako da je ostao samo debilitet.
Hala Madrid!
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 17:36
Tomato je napisao/la:


Pa baš zbog toga me zanima koliko će vremena trebati da se na pošteni način postignu ovakvi rezultati.Jer sam uvjeren da će se MAMIĆU I NJEGOVIM PRIPUZIMA sve ovo vratiti sa kamatama.Kak se on sad iživljava tak će se i na njemu.
Vidi cijeli citat

Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.04.2013.
Poruka: 1.425
19. ožujka 2014. u 17:39
Duje77 je napisao/la:
Tomato je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
Tomato je napisao/la:
.
Vidi cijeli citat

Vidi cijeli citat
Vidi cijeli citat

Nadam se da nikada više neće biti dosegnuta trenutna razina upravljanja klubom jer ona podrazumijeva kriminal, korupciju i nepotizam.
A sad da li će Mamić free Dinamo biti i sljedećih 10 godina uzastopni prvak mislim da je najmanje bitno u ovoj priči.
U svakom slučaju svaka nova titula imati će itekakvu težinu, jer će biti izborena na pošten način, u poštenoj ligi i pred navijačima a ne praznim stolicama na Maksimiru.
Vidi cijeli citat

Mislin da je ovaj tvoj post suština svega. Neki maloumnici koji tvrde da mi hajdukovci navijamo da ode Mamić samo kako bi oslabija Dinamo i Hajduk bija prvak su donekle u pravu, bar ćemo u tom slučaju imat neke izglede za prvo misto, šta ne znači da Dinamo svejedno neće bit bolji i osvojit prvenstvo ili Rijeka ili naš gradski rival koji je ionako u "svemu bolji od nas osim u navijačima". Ne samo da će takva titula imat veću težinu i bit puniji stadioni nego će i europski rezultati bit sigurno bolji. Najjači su mi ovi koji broje samo titule, ja sam se npr. više i iskrenije obradova Hajdukovu preokretu protiv HD u sudačkoj nadoknadi nego onoj sprdnji od titule 2005. kad su Grgić,Fio,Štico i klika postavili Ćiru za trenera odma posli utakmice s Varteksom, a i puniji je stadion bija na nekim manjim utakmicama ove godine nego tada
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2014.
Poruka: 777
19. ožujka 2014. u 17:49
Duje77 je napisao/la:
HHO je ionako davno izgubio ikakav kredibilitet, otkad ga je preuzeo Čičak svi su iole vjerodostojni ljudi otišli.
Tako da je ostao samo debilitet.
Vidi cijeli citat


haha a ti si taj koji ćeš njima suditi...kako si se osilio,a samo si obično
forumsko piskaralo koje biva popljuvano čim se makne s ove teme...i daj
malo pogledaj gornje upise,Babo...svakom loncu si poklopac.
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
19. ožujka 2014. u 17:50
Ali su fakat smijesni:


http://sportske.jutarnji.hr/halilovic-stize-na-preglede/1175093/


SN prenosi sto su Spanjolci prenosili od SN.   Nije da je prvi put, ali svejedno je (i za ).


ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.963
19. ožujka 2014. u 17:55
Tomato je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
Tomato je napisao/la:
Dinamo je do ove pozicije došao Mamićevom "zaslugom" i njegovim vođenjem kluba.Jasno je da će njegovom odlaskom(kad jednog dana stvarno ode)sve to pasti u vodu ali mene zanima koliko će trebati da klub po načelu jedan član jedan glas ili kak će već izgledati dosegne ovu razinu i jel to uopće moguće.
Vidi cijeli citat
Što će točno pasti u vodu?Koju razinu?
Vidi cijeli citat
Dinamova dominacija u Hrvatskoj koja traje već 10 godina i koja će trajati još 1000 ako Mamić ostane.Na to sam mislio.
Vidi cijeli citat


koga iskreno veseli ta dominacija? Onih 250 ljudi koji dodju na zadnju utakmicu?

koliki je problem shvatit da bi danasnji okupirani Dinamo imao tih istih 250 navijaca i da igra u petoj zupanijskoj ligi s Rizom i Okijem?

u cemu je onda razlika izmedju dominacije i pete lige?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2011.
Poruka: 1.226
19. ožujka 2014. u 17:59
Cibonaš je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
HHO je ionako davno izgubio ikakav kredibilitet, otkad ga je preuzeo Čičak svi su iole vjerodostojni ljudi otišli.
Tako da je ostao samo debilitet.
Vidi cijeli citat


haha a ti si taj koji ćeš njima suditi...kako si se osilio,a samo si obično
forumsko piskaralo koje biva popljuvano čim se makne s ove teme...i daj
malo pogledaj gornje upise,Babo...svakom loncu si poklopac.
Vidi cijeli citat


To si ti Amra?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2011.
Poruka: 1.808
19. ožujka 2014. u 18:02
Duje77 je napisao/la:
KKPB je napisao/la:

Muriću ako ovo čitaš želimo te u Rijeci!  Stopama Krame i Tomečaka kreni!
Vidi cijeli citat

Vi ćete dobiti Zdravka i Zorana, s obzirom da Mišković stalno priča kako mu se divi i da želi od njega učiti.
I još vam ga damo za badava.
Vidi cijeli citat


A Mirko i Božica su im bonus, već ju vidim kak šeće u rijekinoj trenirci korzom dok ide s placa 
s vrecicama grinceka.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2011.
Poruka: 1.808
19. ožujka 2014. u 18:04
Cibonaš je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
HHO je ionako davno izgubio ikakav kredibilitet, otkad ga je preuzeo Čičak svi su iole vjerodostojni ljudi otišli.
Tako da je ostao samo debilitet.
Vidi cijeli citat


haha a ti si taj koji ćeš njima suditi...kako si se osilio,a samo si obično
forumsko piskaralo koje biva popljuvano čim se makne s ove teme...i daj
malo pogledaj gornje upise,Babo...svakom loncu si poklopac.
Vidi cijeli citat


Niko neće nikom sudit. Bit će izbori, pa nek svatko izabere svog kandidata a HaHa(h)O je tolko
nebitan u svoj toj priči, da ne kužim kaj se ga tolko spominje.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2011.
Poruka: 1.808
19. ožujka 2014. u 18:05
Rega je napisao/la:
Cibonaš je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
HHO je ionako davno izgubio ikakav kredibilitet, otkad ga je preuzeo Čičak svi su iole vjerodostojni ljudi otišli.
Tako da je ostao samo debilitet.
Vidi cijeli citat


haha a ti si taj koji ćeš njima suditi...kako si se osilio,a samo si obično
forumsko piskaralo koje biva popljuvano čim se makne s ove teme...i daj
malo pogledaj gornje upise,Babo...svakom loncu si poklopac.
Vidi cijeli citat


To si ti Amra?
Vidi cijeli citat


Nema Amra vremena piskarat po forumima. Za to plate one 4 multinacionalne 
kompanije koja je Sandica prije par godina angažirala za izradu weba, fejsa,....