GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 18:09
Cibonaš je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
HHO je ionako davno izgubio ikakav kredibilitet, otkad ga je preuzeo Čičak svi su iole vjerodostojni ljudi otišli.
Tako da je ostao samo debilitet.
Vidi cijeli citat


haha a ti si taj koji ćeš njima suditi...kako si se osilio,a samo si obično
forumsko piskaralo koje biva popljuvano čim se makne s ove teme...i daj
malo pogledaj gornje upise,Babo...svakom loncu si poklopac.
Vidi cijeli citat

Momak, ne znam koliko klonova imaš pošto vidim da dežuraš tu dan i noć i nabijaš si plusiće ali toplo bih ti preporučio jedan posjet specijalistu, tvoja opsesija nekim forumašima je stvarno krajnje nezdrava.
Godi mi što mi ruglo i klaun ovog topika laska, ali pokušaj se ipak držati nekakve replike a ne petparačkih vrijeđanja.
Mislim, kužim ja da te boli ovo sve što se zahuktava, ali opet...
Hala Madrid!
antema
antema
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.08.2010.
Poruka: 3.040
19. ožujka 2014. u 18:09
beansy je napisao/la:
CISCO je napisao/la:

Kada bi nam zvezda smetala, onda bi trebali poterati ohoho što legendi, prošlih i sadašnjih, a ne samo jednog prosinečkog.

Jelte, kada se pravimo veći katolici i od samog pape.
Vidi cijeli citat


Stari moj, vjerujem da znaš moje mišljenje o Mamiću ali šta se Prosinečkog tiče potpuno si u krivu.
Zvezdaš u duši nema šta radit blizu Dinama, naravno svaka čast na izjavi i podršci ali on nikako nesmije biti dio kluba nakon šta Mamić odjebe, nadam se da je to i mišljenje bbb/zzd jer nikako nesmijemo napraviti grešku kao šta smo je napravili kada je Dinamo vraćen.

Točno se sjećam da je poslije te pobjede vladala klima među bbb da se više nikad neće petljat u izbor ljudi koji vode klub nego samo gledati sebe tj. stanje grupe i svoje navijanje.
Sada moramo biti pametniji, prihvatiti svaku pomoć pri micanju ovog zlotvora na čelu kluba i onda izabrati prave ljude neokaljanog obraza i dokazane sposobnosti da vode klub.

Ali otom potom, prvo maknuti ove ogavne spodobe iz Dinama.

I još jednom, kapa dole svim bbb/zzd koji su unatoč svim šta je bačane protiv njih uspjeli bacit Spodobu na konce.
Svaka čast.
Vidi cijeli citat

Ok, ako se koji delija kandidira ti nemoj za njega glasovati, a ja ako želim budem. Može tako??
Too drunk to fuck
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2014.
Poruka: 777
19. ožujka 2014. u 18:21
Duje77 je napisao/la:
Cibonaš je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
HHO je ionako davno izgubio ikakav kredibilitet, otkad ga je preuzeo Čičak svi su iole vjerodostojni ljudi otišli.
Tako da je ostao samo debilitet.
Vidi cijeli citat


haha a ti si taj koji ćeš njima suditi...kako si se osilio,a samo si obično
forumsko piskaralo koje biva popljuvano čim se makne s ove teme...i daj
malo pogledaj gornje upise,Babo...svakom loncu si poklopac.
Vidi cijeli citat

Momak, ne znam koliko klonova imaš pošto vidim da dežuraš tu dan i noć i nabijaš si plusiće ali toplo bih ti preporučio jedan posjet specijalistu, tvoja opsesija nekim forumašima je stvarno krajnje nezdrava.
Godi mi što mi ruglo i klaun ovog topika laska, ali pokušaj se ipak držati nekakve replike a ne petparačkih vrijeđanja.
Mislim, kužim ja da te boli ovo sve što se zahuktava, ali opet...
Vidi cijeli citat


Klaune,prebroj broj svojih upisa u 7 dana pa mojih pa vidi tko ima klonove...Siluju te po drugim temama
pa si našao ovu za svoje obračune sa svima koji drugačije misle,sa
policijom,sa HHO...a glede opsjednutosti...imaš li ti kakvih privatnih
stvari sa Zdravkom??
[uredio Cibonaš - 19. ožujka 2014. u 18:22]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2011.
Poruka: 1.808
19. ožujka 2014. u 18:22
Duje77 je napisao/la:
Cibonaš je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
HHO je ionako davno izgubio ikakav kredibilitet, otkad ga je preuzeo Čičak svi su iole vjerodostojni ljudi otišli.
Tako da je ostao samo debilitet.
Vidi cijeli citat


haha a ti si taj koji ćeš njima suditi...kako si se osilio,a samo si obično
forumsko piskaralo koje biva popljuvano čim se makne s ove teme...i daj
malo pogledaj gornje upise,Babo...svakom loncu si poklopac.
Vidi cijeli citat

Momak, ne znam koliko klonova imaš pošto vidim da dežuraš tu dan i noć i nabijaš si plusiće ali toplo bih ti preporučio jedan posjet specijalistu, tvoja opsesija nekim forumašima je stvarno krajnje nezdrava.
Godi mi što mi ruglo i klaun ovog topika laska, ali pokušaj se ipak držati nekakve replike a ne petparačkih vrijeđanja.
Mislim, kužim ja da te boli ovo sve što se zahuktava, ali opet...
Vidi cijeli citat


A gle, lova koju klub lupa u to se mora negdje vidjeti. Makar na jednom opskurnom forumu. 
Broj onih koji žele i podržavaju izbore je ogroman, puno veći nego što bi jedan prosječan čovjek
mogao zamisliti. A bit će sve veći i veći. Drugi par rukava je taj, što je večina ljudi komot i čekaju 
promjene. Al dobro, zahvaljujući manjini koja je sve ove godine trpila, pretežito BBB i gurala priču 
u nemogućim uvjetima, i ZZD naravno, sad će "šutljiva većina" doći na svoje i moći birati i pokazati da
im je stalo do oslobodjenog dinama :).

[uredio JoškoDugouško - 19. ožujka 2014. u 18:23]
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 18:29
Cibonaš je napisao/la:


Klaune,prebroj broj svojih upisa u 7 dana pa mojih pa vidi tko ima klonove...Siluju te po drugim temama
pa si našao ovu za svoje obračune sa svima koji drugačije misle,sa
policijom,sa HHO...a glede opsjednutosti...imaš li ti kakvih privatnih
stvari sa Zdravkom??
Vidi cijeli citat





Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.02.2014.
Poruka: 712
19. ožujka 2014. u 18:37
Čitam danas malo komentare na portalima i najgori su mi zapravo komentari onih koji su protiv Mamića, ali imaju jedan drugi problem. Najpametniji su, znaju apsolutno sve o svemu i stalno ponavljaju da se ništa ne može i neće promijeniti i da je sve ovo samo još jedan spin, ističući kako su oni baš jako protiv Mamića.

I onda Barišić izjavi da ipak nema predaje, oni jedva dočekaju da bi mogli uživati u "jesmo vam rekli" tonu i sve kreće od samog početka.
Sve mogu razumjeti, ali to da si "protiv Mamića", ali je još bitnije da si "bio u pravu", to mi je toliko nerazumljivo da jednostavno nemam riječi.

Niti mi koji čitamo ili diskutiramo znamo s kim imamo čast dijeliti internetski prostor, niti će netko dobiti nagradu ako je bio u pravu ili u krivu.

Biti protiv Mamića nije neki iznimni civilizacijski doseg. Prvo zato jer je prost, neodgojen, naučen biti iznad zakona, licemjerean, dvoličan, lažljiv. Slobodno sami nastavite nizati epitete, ne možete pogriješiti.

Znači, sama činjenica da je netko uljuđen i poštuje regule koje nam ova država pa i toliko spominjana Crkva, nameće, bez obzira tko ih sve kršio, dovoljna je da budeš protiv.

Ako si ZA Mamića, onda si za neuljuđenost, za laži, kršenje moralnih i zakonskih normi i kao takav spadaš u istu tu kategoriju i tu priča prestaje. Nema tu pomoći, preodgoja, čarobne tablete koju popiješ i koja te promijeni.

Netko je u nekom trenutku zakazao i stvorio osobu koja cijeni i podržava sve to. Društvo, okolnosti, država, škola. Ne znam tko, ali dogodilo se. I to je teško mijenjati.

Međutim,  ako si čovjek, ako želiš pomoći promjeni na bolje, čemu stalno ponavljanje da nema šanse, da se ništa neće promijeniti, kad netko i odluči javno istupiti već se pljuje, bez da se poslušalo o čemu se zapravo radi, već je nacionalni problem broj jedan Prosinečki....Pa stvarno me ne čudi da je ovaj klub toliko duboko nesretan i uništen.

Pa idemo uložiti svi malo vjere u to da postoji bolje i da je to moguće ostvariti, a svoj ego, crne slutnje i vizije ostavite za po doma. Stvari se mogu mijenjati samo ako ljudi vjeruju u njih.

Dovoljno je onih koju su ZA Mamića, na moju žalost i na žalost svih koji žele drukčiji klub i drukčiju Hrvatsku. Čvrsto sam uvjerena da su ljudi koji su ZA njega ljudi koji ne žele dobro ovoj državi jer je vuku natrag, u podjele, u korupciju, u laži, u primitivizam, u zgrtanje osobne koristi, u vladavinu dvostrukih mjerila i tiraniju.

Ne moraju onda i oni koji su protiv toga, već u startu naći sto mana, sto problema i inzistirati na svom "jesmo vam rekli".
Bez obzira na okolnosti, vlade, politiku. 

Uvijek postoji i druga strana, a to je pozitivno razmišljanje, vjerovanje i upornost.

Botovi neka inzistiraju na svom tzv. razmišljanju, "ako si protiv Mamića, onda si za Jovanovića, a onda si protiv Crkve i onda si za pedere", ali zato oni i jesu botovi jer ne shvaćaju da, ako si protiv Mamića, onda si samo na strani ljudi koji su dio te udruge i bore se za ono što im pripada. I to je zapravo sve.Cijela mudrost.

Ne moramo još i mi širiti negativnu energiju, kao da je već nema dovoljno. Poslušajte malo ženske patetike i razmišljajte malo za promjenu, pozitivno. 

Prije nego opet napišete bez razloga nešto negativno, razmislite je li to baš potrebno i kako će nam to svima skupa pomoći.Pa možda odustanete.

Ja ću početi prvo od sebe, a vi krenite od sebe i odmah će svima biti ljepše i ugodnije. 

U tom žensko-patetičnom tonu se i povlačim za danas.
Volim vas sve. 
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
19. ožujka 2014. u 18:46
Silvija Lux je napisao/la:

I onda Barišić izjavi da ipak nema predaje
Vidi cijeli citat



Mora.  To je sluzbeni slogan!



Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
19. ožujka 2014. u 18:50
http://oi58.tinypic.com/10daamf.jpg




vjeko1701
vjeko1701
Dokazano ovisan
Pristupio: 16.08.2011.
Poruka: 10.873
19. ožujka 2014. u 19:08
Čitam i ne vjerujem...napadate Prosinečkog jer je prvo igral pa onda i treniral Zvezdu? Pa ste zbilja tolke 'rvatine da vam je ovo razlog protjeravanja čovjeka koji je legenda kluba, koji nogomet ima u malom prstu i koji bi sigurno mogel samo pomoći klubu.

Pa koji vam je kurac? Ko adečko je istjeran iz Dinama a pokupila ga je Zvezda, tam je napravil svoje ime. Kad je krenul u trenerske vode, Zvezda je bil jedini ozbiljniji klub koji mu je bil voljan dati šansu, kolko se sjećam ostali u igri su bili pretežito drugoligaši.

Onda čitam da vam smeta jer kao pljuje po Dinamu. Znači kad vi pljujete po Mamiću i mamićevom Dinamu onda ste navijači koji žele svoj klub natrag, kad to dela Prosinečki onda je pokvareni zvezdaš i četnik koji svojim krvoločnim zubima mrzi sve hrvatsko i hoće rušiti Dinamo (PS: Vam je poznat takav selektivan pogled?)
It's my estimation that every man that ever got a statue made of him was one kind of sommbitch or another.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
19. ožujka 2014. u 19:28

Prosinečki je precijenjen trener jednako kao što je bio precijenjen kao igrač.

Što se trenerskih sposobnosti tiče, na krilima jednako precijenjenog Bilića je dobio svoje angažmane u Zvezdi i turskom Kebabsporu ili kako mu se već zvao klub, tamo nije pokazao nekakve zavidne trenerske sposobnosti.

Što se nogometa tiče, nakon naslova prvaka europe sa Zvezdom, on u karijeri nije učinio praktično ništa, u Realu i Barceloni je bio u statusu prolaznika (gori grijač klupe od npr. Šimića u Interu i Milanu), čak je i u reprezentaciji jedan limitirani igrač poput Asanovića bio ispred njega (mada je to po meni Ćirina greška).

A ljudi mu jednostavno zamjeraju tu srpsku vezu, no to nije nešto na što je on mogao ičime utjecati, nemožeš utjecati na to tko će ti biti roditelj, niti koji će te klub željeti, a koji ne (Ćiro ga nije želio u Dinamu i protjerao ga u Zvezdu).

  • Najnovije
  • Najčitanije