GNK Dinamo Zagreb 2013/14

CUCAK
CUCAK
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.07.2009.
Poruka: 3.054
18. ožujka 2014. u 21:27
nikoništ je napisao/la:
Od svih tih nabrojanih samo vidim da Šimic ima iskustva u menađmentu, a ovi su dibidusi. Sem toga ciju ce lovu uložiti?
Vidi cijeli citat

jel ti pises na indexu inace ? ciju je mamic lovu ulozio, svoju sigurno
Dignuo si klub u nebo, sjever bacao u trans, zauvijek bit ćeš zapamćen, jer jedan si od nas!"nisam ja za mamica, ali..."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.11.2012.
Poruka: 73
18. ožujka 2014. u 21:28
nikoništ je napisao/la:
Od svih tih nabrojanih samo vidim da Šimic ima iskustva u menađmentu, a ovi su dibidusi. Sem toga ciju ce lovu uložiti?
Vidi cijeli citat

ja ne kuzim jel neki namjerno ne zele cuti neke stvari ili se prave ludi ajmo ovako koju lovu je mamic ulozio tj. ciju ???
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
18. ožujka 2014. u 21:30
A predsjednik je kao bitan, u normalnom klubu nitko niti ne zna tko je u upravi. Bitan je trener koji će odgovarati za rezultat, sportski direktor koji će kupovati i prodavati, a predsjednnika želim vidjeti jednom godišnje za kamerom, a ne svaka dva dana zna našmrkanim presicama.
nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
18. ožujka 2014. u 21:31
CUCAK je napisao/la:
nikoništ je napisao/la:
Od svih tih nabrojanih samo vidim da Šimic ima iskustva u menađmentu, a ovi su dibidusi. Sem toga ciju ce lovu uložiti?
Vidi cijeli citat

jel ti pises na indexu inace ? ciju je mamic lovu ulozio, svoju sigurno
Vidi cijeli citat


tak onda mi koji povremeno ili cesto posjecujemo ovaj topic možemo doci i reci: dajte nam da vodimo klub. po cemu su gore nabrojani bolji od nas?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
18. ožujka 2014. u 21:32
kane šteta je napisao/la:
pa da i ode u mamić, rijeka i mišković ga čekaju otvorenih ruku
Vidi cijeli citat

Nek ode u Lokomotivu sa svojom crew77 pa tamo iskažu dominaciju nad ulicom na polju sportskog upravljanja i nvijanja.
CUCAK
CUCAK
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.07.2009.
Poruka: 3.054
18. ožujka 2014. u 21:34
nikoništ je napisao/la:


tak onda mi koji povremeno ili cesto posjecujemo ovaj topic možemo doci i reci: dajte nam da vodimo klub. po cemu su gore nabrojani bolji od nas?
Vidi cijeli citat

ako bude izbora kandidiraj se, ja ne vidim nikakav problem
Dignuo si klub u nebo, sjever bacao u trans, zauvijek bit ćeš zapamćen, jer jedan si od nas!"nisam ja za mamica, ali..."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
18. ožujka 2014. u 21:35
nikoništ je napisao/la:
CUCAK je napisao/la:
nikoništ je napisao/la:
Od svih tih nabrojanih samo vidim da Šimic ima iskustva u menađmentu, a ovi su dibidusi. Sem toga ciju ce lovu uložiti?
Vidi cijeli citat

jel ti pises na indexu inace ? ciju je mamic lovu ulozio, svoju sigurno
Vidi cijeli citat


tak onda mi koji povremeno ili cesto posjecujemo ovaj topic možemo doci i reci: dajte nam da vodimo klub. po cemu su gore nabrojani bolji od nas?
Vidi cijeli citat

Pa jel ti netko brani da se kandidiraš i tebi i bilo kome drugom? Pa ako uvjeriš ljude da si dobar kandidat..

Uostalom neće klub biti ničija prčija, tko dođe radit će pod nadzorom i kontrolom i odgovarati za odluke. Nitko nije nezamjenjiv.



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 415
18. ožujka 2014. u 21:38
namodigrebza je napisao/la:
kane šteta je napisao/la:
pa da i ode u mamić, rijeka i mišković ga čekaju otvorenih ruku
Vidi cijeli citat

Nek ode u Lokomotivu sa svojom crew77 pa tamo iskažu dominaciju nad ulicom na polju sportskog upravljanja i nvijanja.
Vidi cijeli citat

Najbrže će se to i desit, a dinamu će ostavit gubitke i svoje pozajmnice koje će naplatit.

A najgora stvar za vas šta ćete izgubit brdo mladih talentiranih igrača koji su trenutačno u Lokomotivi a vode se kao igrači Lokomotive ( Gorupec , Pjaca , Plum, Budimir , Bartolec ....)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2014.
Poruka: 777
18. ožujka 2014. u 21:39
namodigrebza je napisao/la:
A predsjednik je kao bitan, u normalnom klubu nitko niti ne zna tko je u upravi. Bitan je trener koji će odgovarati za rezultat, sportski direktor koji će kupovati i prodavati, a predsjednnika želim vidjeti jednom godišnje za kamerom, a ne svaka dva dana zna našmrkanim presicama.
Vidi cijeli citat


Predsjednik,u ustroju kluba kakav većina vas želi,je najbitniji lik.To nebi trebao biti čovjek iz sporta već netko sa jakim
menagerskim kvalitetama.Piramida kreće od njega i on ju dalje slaže.Sportski direktor mora biti stručna osoba,iz nogometa...
čovjek koji će voditi sportsku politiku...birati trenera,s njim odlučivati o igračima...ova imena koja se spominju nemaju znači
šta tražiti u klubu osim eventualno na poziciji sportskog direktora...niti jedan ne može biti predsjednik,a ni trener...sada neka mi neko
objasni šta će oni raditi u klubu...
nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
18. ožujka 2014. u 21:42
Cibonaš je napisao/la:
namodigrebza je napisao/la:
A predsjednik je kao bitan, u normalnom klubu nitko niti ne zna tko je u upravi. Bitan je trener koji će odgovarati za rezultat, sportski direktor koji će kupovati i prodavati, a predsjednnika želim vidjeti jednom godišnje za kamerom, a ne svaka dva dana zna našmrkanim presicama.
Vidi cijeli citat


Predsjednik,u ustroju kluba kakav većina vas želi,je najbitniji lik.To nebi trebao biti čovjek iz sporta već netko sa jakim
menagerskim kvalitetama.Piramida kreće od njega i on ju dalje slaže.Sportski direktor mora biti stručna osoba,iz nogometa...
čovjek koji će voditi sportsku politiku...birati trenera,s njim odlučivati o igračima...ova imena koja se spominju nemaju znači
šta tražiti u klubu osim eventualno na poziciji sportskog direktora...niti jedan ne može biti predsjednik,a ni trener...sada neka mi neko
objasni šta će oni raditi u klubu...
Vidi cijeli citat


To sam htel objasnit, i zato sam napisal za clanove na topicu
  • Najnovije
  • Najčitanije