GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
19. ožujka 2014. u 15:26
Trebamo "zakapariti" Bobana prije nego sto ode u Milan.
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
19. ožujka 2014. u 15:28

Keep Calm

http://www.jutarnji.hr/multimedia/archive/00231/boban_231400S1.jpg

Dolazim.

KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
19. ožujka 2014. u 15:29
http://www.24sata.hr/image/dinamo-potukli-se-vuksan-i-bozina-504x335-20070313-20101019003813-1488.jpg
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.973
19. ožujka 2014. u 15:29
Duje77 je napisao/la:
OK, apsolvirali smo stav napredne družine o Robijevom velikosrpstvu i povampirenom četništvu.
No, ja još uvijek čekam na odgovor kakve ste felere našli Bobanu?
Ima li možda i on neki zalutali bizantinski eritrocit, inklinira homoseksualizmu, mlati Leu, glumi talijanskog plemića, frizura mu je neprikladna, udario je našeg milicionera onomad?
Vidi cijeli citat


Bobanov krimen

- Kada to kaže jedan pošten, čestit i drag čovjek kao što je Zdravko Mamić, moram se dobro zamisliti nad svim onim što radim, nad svim onim što živim. Ipak je to osoba koja toliko toga daje hrvatskom nogometu i voljenom Dinamu, a ništa zauzvrat ne uzima, kao što je i sam potvrdio. Takvu moralnu vertikalu moram ozbiljno shvatiti i jedino što mogu jest obećati da ću pokušati biti bolji. I pošteniji. Njegovo mučeništvo i njegova žrtva bit će mi putokaz

http://www.jutarnji.hr/boban--kada-me--pljuje--jedan-posten-i-drag-covjek-kao-sto-je-mamic--moram-se-dobro-zamisliti-nad-svim-onim-sto-radim/1018738/


Joe Strummer
Joe Strummer
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.07.2010.
Poruka: 610
19. ožujka 2014. u 15:30
klošar je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
OK, apsolvirali smo stav napredne družine o Robijevom velikosrpstvu i povampirenom četništvu.
No, ja još uvijek čekam na odgovor kakve ste felere našli Bobanu?
Ima li možda i on neki zalutali bizantinski eritrocit, inklinira homoseksualizmu, mlati Leu, glumi talijanskog plemića, frizura mu je neprikladna, udario je našeg milicionera onomad?
Vidi cijeli citat


1. On je prikriveni peder, brak mu služi samo kao paravan, a oduvijek se 'dobro znalo' kakve sklonosti ima.
2. Glumi talijančića, komentira po njihovim televizijama i ne pada mu na pamet vraćati se u Hrvatsku koja ga je stvorila i Dinamo koji mu je sve dao.
3. Opljačkao je klub kod svog transfera u Milan, uzeo je 80%, to su deseci milijuna maraka (sad cifre lupam jer se ne sjećam što je Gazda pričao, a neću guglati)
4. Metroseksualac.

Ako ima još tko kakvu neka napiše, ali mislim da je ovo sažeto razmišljanje tipičnog Mamićevog potrčkala koji radi kao dežurni pljuvač svega što je kontra sistema.
Vidi cijeli citat


A evo druži se i sa srpskim smradom Trifunovićem... Rušitelj Hrvatske 

http://www.jutarnji.hr/tarik-u-drustvu-kolege-trifunovica-i-zvone-bobana/1174781/
Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmijeh djece i radost navijača?

Josip Kuže
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.205
19. ožujka 2014. u 15:33
klošar je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
OK, apsolvirali smo stav napredne družine o Robijevom velikosrpstvu i povampirenom četništvu.
No, ja još uvijek čekam na odgovor kakve ste felere našli Bobanu?
Ima li možda i on neki zalutali bizantinski eritrocit, inklinira homoseksualizmu, mlati Leu, glumi talijanskog plemića, frizura mu je neprikladna, udario je našeg milicionera onomad?
Vidi cijeli citat


1. On je prikriveni peder, brak mu služi samo kao paravan, a oduvijek se 'dobro znalo' kakve sklonosti ima.
2. Glumi talijančića, komentira po njihovim televizijama i ne pada mu na pamet vraćati se u Hrvatsku koja ga je stvorila i Dinamo koji mu je sve dao.
3. Opljačkao je klub kod svog transfera u Milan, uzeo je 80%, to su deseci milijuna maraka (sad cifre lupam jer se ne sjećam što je Gazda pričao, a neću guglati)
4. Metroseksualac.

Ako ima još tko kakvu neka napiše, ali mislim da je ovo sažeto razmišljanje tipičnog Mamićevog potrčkala koji radi kao dežurni pljuvač svega što je kontra sistema.
Vidi cijeli citat


5. Mućkom privatizacijom njegov otac (zaslugom sina) došao do vlasništva nad najprestižnijim lencem restorana Zagrebački plavi koje je potom uništio manirom klasičnog tajkuna 90'-tih.
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 15:36
Čini se da će u narednom periodu sjedobradi udbaš imati posla na pretek.
Toliko lica za difamirati, bit će prekovremenih.
Hala Madrid!
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
19. ožujka 2014. u 15:36
ian wright je napisao/la:


Bobanov krimen

- Kada to kaže jedan pošten, čestit i drag čovjek kao što je Zdravko Mamić, moram se dobro zamisliti nad svim onim što radim, nad svim onim što živim. Ipak je to osoba koja toliko toga daje hrvatskom nogometu i voljenom Dinamu, a ništa zauzvrat ne uzima, kao što je i sam potvrdio. Takvu moralnu vertikalu moram ozbiljno shvatiti i jedino što mogu jest obećati da ću pokušati biti bolji. I pošteniji. Njegovo mučeništvo i njegova žrtva bit će mi putokaz

http://www.jutarnji.hr/boban--kada-me--pljuje--jedan-posten-i-drag-covjek-kao-sto-je-mamic--moram-se-dobro-zamisliti-nad-svim-onim-sto-radim/1018738/


Vidi cijeli citat



Rekao bi cak da je Boban to rijesio u stilu "ian wright-a."  


blue@rhapsody1911
blue@rhapsody1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.12.2013.
Poruka: 1.234
19. ožujka 2014. u 15:39
klošar je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
OK, apsolvirali smo stav napredne družine o Robijevom velikosrpstvu i povampirenom četništvu.
No, ja još uvijek čekam na odgovor kakve ste felere našli Bobanu?
Ima li možda i on neki zalutali bizantinski eritrocit, inklinira homoseksualizmu, mlati Leu, glumi talijanskog plemića, frizura mu je neprikladna, udario je našeg milicionera onomad?
Vidi cijeli citat


1. On je prikriveni peder, brak mu služi samo kao paravan, a oduvijek se 'dobro znalo' kakve sklonosti ima.

MAMIĆ JE 100% NARKOMAN I LOPOV , A PARAVAN MU JE NAŠ DINAMO ZAGREB KOD PRODAJE SVOJIH IGRAČA

2. Glumi talijančića, komentira po njihovim televizijama i ne pada mu na pamet vraćati se u Hrvatsku koja ga je stvorila i Dinamo koji mu je sve dao.

MAMIĆ GLUMI SRBINA , A PRESTAVLJA SE DA JE VELIKI HRVAT I TO GOVORI NA SVIM TELEVIZIJAMA GDJE DOĐE, A OD HRVATSKE I DINAMA UZEO JE SKORO SVE I VJEROJATNO NIŠTA NEĆE VRATITI 

3. Opljačkao je klub kod svog transfera u Milan, uzeo je 80%, to su deseci milijuna maraka (sad cifre lupam jer se ne sjećam što je Gazda pričao, a neću guglati)

MAMIĆ JE OPLJAČKAO DINAMO IZ SVIH TRANSFERA, AKO NE DIREKTNO PREKO RAČUNA , ONDA PREKO UGOVORA IGRAČA SA KOJIMA JE U DEALU, A ŠTO SE TIČE BOBAN I NOVACA , MALO SE RASPITAJ GDJE JE OTIŠAO DA LI BOBANU U RUKE ILI ...

4. Metroseksualac.

MAMIĆ JE TIPIČNA PRIMITIVNA SELJAČINA


Ako ima još tko kakvu neka napiše, ali mislim da je ovo sažeto razmišljanje tipičnog Mamićevog potrčkala koji radi kao dežurni pljuvač svega što je kontra sistema.
Vidi cijeli citat


AKO JOŠ NETKO IMA ZA NADODAT O MAMIĆU , NEKA STAVI
http://www.youtube.com/watch?v=e6qZMJC-PLU
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.12.2008.
Poruka: 5.272
19. ožujka 2014. u 15:41
veruda77 je napisao/la:

a ne ne nećemo tako,ovde ću te to pitati a ti ako si korektan ćem mi odgovoriti. 


Na što točno da ti odgovorim? Da nije  baš ništa napravio za obrazovni resor? Isrina.  I, kakve to veze ima s Dinamom? Nikakve, tuto finito što se toga tiče na ovom topicu.
u ovome se slažemo,a sada te pitam jel on ima pravo ikome dijeliti lekcije kako i što treba raditi kada sam ne radi dobro svoj posao.a baš zato što je ministar sporta i obrazovanja sam ti postavio ovakvo pitanje a vidim tvoji istomišljenici to ne kuže.
što se tiče dizača utega oduvijek sam tako pisao,nije mene nitko upozorio na to kako treba pisati niti mi to treba.
ne diskreditiram ja tebe niti tvoje istomišljenike niti se služim udbinim metodama,činjenica je da ste ga podržavali otvoreno na ovome forumu.ne znam zašto sada izmotavaš.

  • Najnovije
  • Najčitanije