klošar je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
OK, apsolvirali smo stav napredne družine o Robijevom velikosrpstvu i povampirenom četništvu.
No, ja još uvijek čekam na odgovor kakve ste felere našli Bobanu?
Ima li možda i on neki zalutali bizantinski eritrocit, inklinira homoseksualizmu, mlati Leu, glumi talijanskog plemića, frizura mu je neprikladna, udario je našeg milicionera onomad?
Vidi cijeli citat
1. On je prikriveni peder, brak mu služi samo kao paravan, a oduvijek se 'dobro znalo' kakve sklonosti ima.
2. Glumi talijančića, komentira po njihovim televizijama i ne pada mu na pamet vraćati se u Hrvatsku koja ga je stvorila i Dinamo koji mu je sve dao.
3. Opljačkao je klub kod svog transfera u Milan, uzeo je 80%, to su deseci milijuna maraka (sad cifre lupam jer se ne sjećam što je Gazda pričao, a neću guglati)
4. Metroseksualac.
Ako ima još tko kakvu neka napiše, ali mislim da je ovo sažeto razmišljanje tipičnog Mamićevog potrčkala koji radi kao dežurni pljuvač svega što je kontra sistema.
A evo druži se i sa srpskim smradom Trifunovićem... Rušitelj Hrvatske
http://www.jutarnji.hr/tarik-u-drustvu-kolege-trifunovica-i-zvone-bobana/1174781/