GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
19. ožujka 2014. u 19:34
Papa Bear je napisao/la:

Prosinečki je precijenjen trener jednako kao što je bio precijenjen kao igrač.

Što se trenerskih sposobnosti tiče, na krilima jednako precijenjenog Bilića je dobio svoje angažmane u Zvezdi i turskom Kebabsporu ili kako mu se već zvao klub, tamo nije pokazao nekakve zavidne trenerske sposobnosti.

Što se nogometa tiče, nakon naslova prvaka europe sa Zvezdom, on u karijeri nije učinio praktično ništa, u Realu i Barceloni je bio u statusu prolaznika (gori grijač klupe od npr. Šimića u Interu i Milanu), čak je i u reprezentaciji jedan limitirani igrač poput Asanovića bio ispred njega (mada je to po meni Ćirina greška).

A ljudi mu jednostavno zamjeraju tu srpsku vezu, no to nije nešto na što je on mogao ičime utjecati, nemožeš utjecati na to tko će ti biti roditelj, niti koji će te klub željeti, a koji ne (Ćiro ga nije želio u Dinamu i protjerao ga u Zvezdu).

Vidi cijeli citat




Jel neko zna za sou "Charlie Brown"?   Kada uciteljica prica, a on samo cuje "woh woh woh woh" :

http://www.youtube.com/watch?v=ss2hULhXf04


To je kao ovaj Papa Bear.  Kada god on nesto prica, ja samo cujem:


Papa Bear je napisao/la:

I nemojte brinuti za mene, kao što sam 90-95 navijao za Hajduka, pa 95-2000 za Dinamo, pa se na vrijeme vratio Hajduku 2000-2005, a potom opet Dinamu 2005-2014, tako i sada shvaćam da je vrijeme za promjenu broda, te po prvi puta postajem navijač Rijeke (ipak će oni u sljedećem periodu drmati hrvatskim nogometom sa Miškovićem koji zna kako stvari funkcioniraju u Hrvatskoj i Volpijevim kapitalom).
Vidi cijeli citat



Sve ostalo sto pise moze biti o jabuke, o svijetski rat, o plave padjame, o bilo cemu, ali jedino sto "cujem" je ovo gore napisano. 



blue@rhapsody1911
blue@rhapsody1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.12.2013.
Poruka: 1.234
19. ožujka 2014. u 19:55
džon vejn je napisao/la:
8, 10 ili koliko ce vec na kraju biti titula za redom su jako relativna stvar...

1) dinamo od grada dobije vise nego li bilo koji drugi klub ima budzet za prvu momcad

2) mamic kontrolira suce...dinamovoj konkurenciji ponajprije hajduku, pobjednicke serije se redovno prekidaju sudackim greskama, i to greskama uvijek istih sudaca...slucajno? 

3) mamic kontrolira hns-izvrsni predsjednik hns-a je iz dinama proizasli damir vrbanovic

4) mamic kontrolira mladje uzraste reprezentacije-koordinator mladjih uzrasta je romeo jozak, takoder iz dinama proizasao

gore navedeni razlozi uvelike obezvrijedjuju te bajnoslovne serije...
Vidi cijeli citat


a jadni ljudi,
ponajprije hajdukovci  , a onda ostali klubovi , pa i naš klub što im/nam učini jedan čovjek


jedva čekam da otiđe zdravko mamić iz nogometa i hrvatske i da napokon krene pravi rivalitet klubova i da bolji pobijedi na terenu , naravno bez pomoći sudaca sa bilo koje strane
http://www.youtube.com/watch?v=e6qZMJC-PLU
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
19. ožujka 2014. u 20:02
jel soldo trenutno je bez angažmana ili nekog trenira ? definitivno uz stanića zaslužuje mjesto u klubu
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 20:05
luđak je napisao/la:
jel soldo trenutno je bez angažmana ili nekog trenira ? definitivno uz stanića zaslužuje mjesto u klubu
Vidi cijeli citat

Soldo ti je ugostitelj.
Richtung Buldog, Bogovićeva.
Hala Madrid!
blue@rhapsody1911
blue@rhapsody1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.12.2013.
Poruka: 1.234
19. ožujka 2014. u 20:08
luđak je napisao/la:
jel soldo trenutno je bez angažmana ili nekog trenira ? definitivno uz stanića zaslužuje mjesto u klubu
Vidi cijeli citat


ma stanić ima bosansko splitski naglasak , nikog nije trenirao do sada, piše kolumne ,a nije novinar i u chelseu je grijao klupu umjesto verona , tako da stanić nije za dinamo zagreb , on je baš bez veze


edit: zaboravio sam napisat da se oblači modernije kao metroseksualac i frizura mu je ono baš ono , kužiš ...

nije on za dinamo , ne može se on kandidirat
[uredio blue@rhapsody1911 - 19. ožujka 2014. u 20:16]
http://www.youtube.com/watch?v=e6qZMJC-PLU
blue@rhapsody1911
blue@rhapsody1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.12.2013.
Poruka: 1.234
19. ožujka 2014. u 20:27
Duje77 je napisao/la:
luđak je napisao/la:
jel soldo trenutno je bez angažmana ili nekog trenira ? definitivno uz stanića zaslužuje mjesto u klubu
Vidi cijeli citat

Soldo ti je ugostitelj.
Richtung Buldog, Bogovićeva.
Vidi cijeli citat


soldo ima trenersku položenu akademiju u kolnu, a ne u hrvatskoj to odmah nije dobar znak, igrao je u stutgartu a ne u bayernu , a ove prve pa jbt njih i rijeka pobjeđuje , a i labilna je osoba jer osvoji trofej sa dinamom i odmah poslije da otkaz na tv, neće se moći nositi sa pritiskom

 ne može soldo u dinamo , nije on dobar kandidat

edit : zaboravio sam napisat da soldo ima lošu frizuru, pa neće nas valjda on negdje prestavljat ,

nije on za dinamo ,ne ne
[uredio blue@rhapsody1911 - 19. ožujka 2014. u 20:32]
http://www.youtube.com/watch?v=e6qZMJC-PLU
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
19. ožujka 2014. u 20:30
http://www.24sata.hr/image/prvi-nogometni-oscar-modric-je-najbolji-hrvatski-nogometas-504x335-20130622-20130608225952-13d7d65e9046f05ed55f08af3425891e.jpg

Evo nas.
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 20:31
Lynx17 je napisao/la:
http://www.24sata.hr/image/prvi-nogometni-oscar-modric-je-najbolji-hrvatski-nogometas-504x335-20130622-20130608225952-13d7d65e9046f05ed55f08af3425891e.jpg

Evo nas.
Vidi cijeli citat

Zašto je Robi u društvu Zvone i Šimića.
Zato što zajedno čine brojku 3, pa taj svaku priliku iskoristi da isprovocira poštena hrvatskog domoljuba.
Hala Madrid!
antema
antema
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.08.2010.
Poruka: 3.040
19. ožujka 2014. u 20:32
Boban - predsjednik
Mara - sp. direktor
Šimić - odjel financija
Tomo - marketing
Bišćan - osiguranje
Mamić - časnik za navijače


Too drunk to fuck
Bergaz
Bergaz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.04.2011.
Poruka: 2.664
19. ožujka 2014. u 20:34
Kruno - trener!
  • Najnovije
  • Najčitanije