GNK Dinamo Zagreb 2013/14

zwizdan007
zwizdan007
Dokazano ovisan
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 12.095
20. ožujka 2014. u 08:47
bubici je napisao/la:
I šta trkelja?
Vidi cijeli citat


Pizdarije.

Najjači odgovor je na pitanje kako se opušta, otprilike ide ovako: "Na stadionu imamo kapelicu, pa svaki dan odem na pola sata, molim se, pričam sa sobom

#JeSuisML10 #DoćuJaGori // Prgava Familija ˃ HNS famiGLia // Dalmacija kuća od tri brata: Vlaha, Duje i Donata❤️💙// 🟧✌️👇
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.12.2010.
Poruka: 1.694
20. ožujka 2014. u 09:04
broj jedan je napisao/la:
Lovro-ZG je napisao/la:
1. Dinamo ima lovu, tj. svoje prihode, nastavit će se s tim prihodima koje naslijeđujemo od Mamića
2."Cash flow" će se ostvarit samom činjenicom da će zdrav Dinamo bez negativnih konotacija privuć sponzore te se neće imat ogromni rashodi jer niko neće izvlačit lovu iz kluba...
Vidi cijeli citat

1. Prekrasno....znači da je maminjo to dobro postavio...samo sad će doći pametniji!!!
2. Sponzori za pleme od 4 milki ljudi koje je pokoreno...i to bude...

3. Bilo tko drugi...poznavajući prilike u rh....neće izvlačiti lovu...odnosno  od danas bu sve pošteno...i murići, brodići, kovačiči, jedvaji i halili...em su nastali i pojavili se sami od sebe...em će sada htjeti ostati u Dinamu...
Vidi cijeli citat



Gle, taman da uspijemo naći nekog nesposobnijeg i manje obrazovanog od bivšeg prodavača stiropornih podmetača za sjedenje valjda ćemo se uspjeti snaći u tom HNLu i sa mrvicu manje od 100 000 000 potrošenih eura u trogodišnjem razdoblju. Ludogorci i Črnomorci nas mogu šamarati po Europi ovako i onako.

Kovačiće, Jedvaje i Haliloviće ti je isfinancirao od početka do kraja potpuno bezuvjetno grad Zagreb, a jedino kaj je Mamić imao s njima je to što im je uvalio ugovor kojim će se njemu do kraja njihove karijere na bankovni račun slijevati milijuni, i pretvorio klub u supermarket u kojem se roba nakon dvoznamenkastog broja nastupa igrača u plavom dresu smatra pokvarenom i valja je se čim prije riješiti.
Činjenica da bi ti igrači za promjenu mogli igrati za nogometni klub bi mogla mrvicu promjeniti njihove želje o ostajanju u istom, ne slažeš li se?
antema
antema
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.08.2010.
Poruka: 3.040
20. ožujka 2014. u 09:16
Hans7 je napisao/la:
Maminja za počasnog dopredsjednika.
Vidi cijeli citat

ovo je još naj bolja ideja ikada.
Too drunk to fuck
antema
antema
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.08.2010.
Poruka: 3.040
20. ožujka 2014. u 09:29
Broj 1: kratko i jasno. Ja da sam na čelu uprave dinama, imam toliko pameti da ne bih dao 700 000€ godišnje rukavini nego bih njegovu godišnju gažu podjelio na 7 (sedam) halilovića, brodića, murića... pa ako jednoga od njih prodam za 4-5 mil € pokrio sam godinu a ako se uvučem u LP nekako, jako dobro znam što bih sa 15, 20 mil € + prodaja još nekoga tko se pokazao u toj istoj LP. Tako razmišljam ja, koji nemam nikakve veze sa velikim biznisom ili vrhunskim sportom (osim nešto malo FM-a), a zamisli kakve mogučnosti i potencijale bi donio neko ko stvarno zna što radi ili nekakav tim stručnjaka iz sportskog, financijskog i marketinškog sektora...
expanding possibilities
[uredio antema - 20. ožujka 2014. u 09:29]
Too drunk to fuck
intergalaktičkimegacar
intergalaktičkimegacar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.11.2010.
Poruka: 4.445
20. ožujka 2014. u 09:31
Spahić dobija nogu u Leverkusenu. Prilika da ga se dovede...
Klerofašist!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
20. ožujka 2014. u 09:34
Rekao je da ce otici kad se nadje pravo rjesenje za klub nakon njegovog odlaska i kako je jedno od tih rjesenja privatizacija.

c/p sa forum.hr
[uredio luđak - 20. ožujka 2014. u 09:35]
smotanihaker
smotanihaker
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.11.2012.
Poruka: 2.566
20. ožujka 2014. u 10:39

Mamić o oporbi: 'Ako su oni legende, onda su Cvitanović ili Mlinarić četverostruke legende'

  •  

    Damir Krajac / CROPIX

     

Objavljeno: prije 1 h i 11 min

 
 
 
Share

'Pa Cvitanović i Mlinarić imaju više odigranih utakmica za Dinamo, nego sva petorica zajedno'

Kako su u srijedu u Maksimiru reagirali na potez bivših nogometaša koji su podržaligrađansku inicijativu Zajedno za Dinamo tražeći da se u Maksimiru provedu izbori?Predsjednik Mirko Barišić bio je bez komentara uz dodatak:

- Nemam komentara na sve ovo. Nisu u igri samo naši bivši nogometaši, ima još zainteresiranih…- kazao je Barišić

Nije objasnio “zainteresiranih za što”? Valjda je jasno zaključiti da misli na zainteresiranost za preuzimanje plavog kluba. Zdravko Mamić se nije javljao,mobitel mu je bio isključen. Nakon treninga pitali smo trenera Zorana Mamića što on misli o angažmanu bivših Dinamovih igrača.

- Svatko ima pravo raditi ono što misli da je najbolje.

Kad smo mlađeg Mamića priupitali da nam malo razjasni svoju rečenicu, nastavio je:

- Vidim da se o tim bivšim nogometašima piše kao o klupskim legendama. Ako su oni legende Dinama, onda su Igor Cvitanović, Marko Mlinarić ili Damir Krznar četverostruke legende. Pa Cvitanović i Mlinarić imaju više odigranih utakmica za Dinamo, nego sva petorica ovih o kojima bruje mediji - zaključio je Zoran Mamić.

smotanihaker
smotanihaker
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.11.2012.
Poruka: 2.566
20. ožujka 2014. u 10:41

Član IO Cvitković: Mamić doista odlazi! Ova četvorka? Ma dajte...

– Razgovarali smo o tome, imamo informacije da će navijači nastaviti s rasizmom i izbaciti nas iz Europe – potvrdio nam je član Izvršnog odbora Dinama Ivica Cvitković

970PREGLEDA

  
Član IO Cvitković: Mamić doista odlazi! Ova četvorka? Ma dajte...

Foto: Jurica Galoić/Pixsell

kolumne

AUTOR:
Robert Junaci

Zdravko Mamić i svojim je bliskim suradnicima u Izvršnom odboru Dinama rekao da nema drugog izbora, da mora otići iz kluba.

– Razgovarali smo o tome, imamo informacije da će navijači nastaviti s rasizmom i izbaciti nas iz Europe – potvrdio nam je član Izvršnog odbora Dinama Ivica Cvitković.

Je li jedino rješenje da Mamić ode?

– A što drugo? Kad nas u suprotnom žele izbaciti.

Mogu li Šimić, Marić, Šokota i Bišćan voditi klub?

– Ma dajte, pa vi ste ozbiljan čovjek... – odgovorio je Cvitković i dodao:

– Jedno je da daju novac i kupe klub, ali ovako bi to bilo igranje. Nema više socijalizma pa da novac dolazi. Dinamo je ozbiljna tvrtka i trebaju ga znati voditi, kao što ja vodim svoju. Što će biti ne znam, znam da je Mamić klub vodio jako uspješno. U ovom trenutku nismo razmišljali tko bi ga mogao naslijediti – zaključio je Cvitković.

Ode li Mamić, a s njime i cijelo vodstvo kao što je najavio predsjednik Barišić, mogući su novi izbori. Bude li ih provodio sadašnji sastav Skupštine, zapravo velikih potresa ne bi ni bilo. Skupština je dobrim dijelom sastavljena od zaposlenika kluba (Sanda Mamić, Ljubica Matanović, Miljenko Sakoman, Ankica Mezak, Vlatka Peras, Amra Peternel, Željko Kordić, Marko Vukelić, Ada Pernar... tu je niz bivših igrača plavih te uglednih ljudi iz raznih sfera života, kao što su odvjetnik Marijan Hanžeković, spomenuti privrednik Cvitković, nekadašnji predsjednik HNS-a Mladen Vedriš, ali i dobar dio Mamićevih prijatelja. Rasplet će biti zanimljiv...

Deadpool
Deadpool
Mali dioničar
Pristupio: 09.10.2009.
Poruka: 5.022
20. ožujka 2014. u 10:49
smotanihaker je napisao/la:

Pa Cvitanović i Mlinarić imaju više odigranih utakmica za Dinamo, nego sva petorica ovih o kojima bruje mediji - zaključio je Zoran Mamić.
Vidi cijeli citat

Cvitanović je ipak legenda jednod drugog kluba koji više ne postoji, rek'o sudac tako.

Man, I love duct tape. I love how it tapes, I love the sound it makes. I love saying it. Duct tape. Duct tape. Duct tape...Duct tape...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
20. ožujka 2014. u 10:51
Deadpool je napisao/la:
smotanihaker je napisao/la:

Pa Cvitanović i Mlinarić imaju više odigranih utakmica za Dinamo, nego sva petorica ovih o kojima bruje mediji - zaključio je Zoran Mamić.
Vidi cijeli citat

Cvitanović je ipak legenda jednod drugog kluba koji više ne postoji, rek'o sudac tako.

Vidi cijeli citat

po toj logici onda i mlinaric
  • Najnovije
  • Najčitanije