GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 6.057
20. ožujka 2014. u 18:14
Simpatičan mladić je napisao/la:
KKPB je napisao/la:
i to ti je kao  potpredsjednik HHO-a 
Vidi cijeli citat

Kad ti je Čičak predsjednik, potpredsjednik ti može biti samo neko tipa Jajan iz Noćne More ili Peternel...
Vidi cijeli citat


Kolega, morat ću vas zamoliti za ispravak. Jajan je legenda TV ekrana i ministar u najboljoj zemlji na svijetu, Igorčić je mala degenerična Mamićeva kučkica.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 3.723
20. ožujka 2014. u 18:18
xavice je napisao/la:
Simpatičan mladić je napisao/la:
KKPB je napisao/la:
i to ti je kao  potpredsjednik HHO-a 
Vidi cijeli citat

Kad ti je Čičak predsjednik, potpredsjednik ti može biti samo neko tipa Jajan iz Noćne More ili Peternel...
Vidi cijeli citat


Kolega, morat ću vas zamoliti za ispravak. Jajan je legenda TV ekrana i ministar u najboljoj zemlji na svijetu, Igorčić je mala degenerična Mamićeva kučkica.
Vidi cijeli citat
 
U pravu ste kolega 
blue@rhapsody1911
blue@rhapsody1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.12.2013.
Poruka: 1.234
20. ožujka 2014. u 18:22

HOĆEMO IZBORE !!!

Ovo što je napravio Zdravko Mamić nije napravio, nitko i nikad u navijačkom svijetu, a takvu etiketu možemo slobodno reći i u vođenju nekog  nogometnog kluba.

Tko god je prisutovao na današnjem sprovodu kod Dugog, mogao se uvjeriti što je sve čovjek u stanju napravit samo da ostane u fotelji kluba. Na sprovodu su bili sve važne ličnosti što profiltrirali kroz tribinu i navijačku skupinu B.B.B. kroz godine i generacije u zadnjih 28 godina, a ono najžalosnije svaki se gleda preko oka i pozdravlja eventualno ako ga nitko ne gleda i to kriomice sa glavom dole, u nadi da ovaj drugi neće reći nikome da mu je ovaj namignuo u prolazu za one dane kad su stajali rame uz rame na istoj strani navijačke bitke i u dobru i u zlu..

Moram priznati kada sam vidio sve te ljude koji su došli zadnji put pokloniti počast svome navijaču, prijatelju i borcu, a za neke i prodanoj duši , a opet su došli, shvatio sam i došao do zaključka da zaista je Zdravko Mamić u stanju gaziti po mrtvima samo da je u našem Dinamu u našem klubu i ako treba pokušat će zavesti svakog bitnog navijača Dinama da tamo i ostane do svoje smrti.

Odgovorno tvrdim , da sva ta ekipa koja je danas bila na sprovodu i da nije rascjepljena na komade bi bila najjača navijačka grupa na balkanu i europi i žalosno je gledat meni kao jednom običnom navijaču sa istoka sa nešto više godina iskustva, koji nema veze niti sa B.B.B. niti sa bilo kojom većom skupinom, koliko smo mi ustvari jaki i močni da smo zajedno i složni , a koliko taj čovjek nema srama i spreman je uništit svaki djelić dostojanstva svakom navijaču da se prikloni k njemu dali zbog novaca, zbog legalnih i ilegalnih poslova, zbog vađenja zatvorenika na slobodu do osuđenih da ne budu nikad osuđeni, pa i na kraju da biraju što hoće u svome životu od života, jer ionako sve će to netko platit ili srediti, samo da se dobije glas pa makar i sa figom u džepu. 



Želim svim Dinamovcima povratak kluba što prije, jer ovo danas je nečija igračka sa kojom se igra kako samo on želi i on bira podobne da se igraju sa njime kada mu je dosadno u životu, a onima koji poštuju lik i dijelo svoga vođe, kojih ja osobno ne osuđujem, jer možda su i oni zavedeni kao neki pojedinci, toplo poručujem da ipak malo razmisle o svemu zašto se sve to događa u mom, tvom i našem GNK DINAMU ZAGREB.

Pozdrav i oprostite ovo sam morao izbacit iz sebe !!!

 

HOĆEMO IZBORE !!!

http://www.youtube.com/watch?v=e6qZMJC-PLU
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2013.
Poruka: 4.079
20. ožujka 2014. u 18:23
Bišćan,Marić i Šokota nemogu voditi kafić a kamoli Dinamo.Dario Šimić je druga priča on uz sportsku karijeru ima uspješnu poslovnu i djeluje fino i pristojno i njega vidim na čelu kluba.Ovi ostali mi djeluju totalno neozbiljno.Moj favorit za predsjednika je Ante Tomić(nogometaš a ne pisac ili košarkaš) koji je prije desetak godina na početku karijere bio etiketiran kao budući predsjednik.
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
20. ožujka 2014. u 18:24
Simpatičan mladić je napisao/la:
dobro je, izgleda da ste na pravom putu, SAMO JAKO  
Vidi cijeli citat



nanjušil ovaj kretenčić i mamin sinčić da onoj drolji polupismenoj od Amre visi poslić o koncu   


nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
20. ožujka 2014. u 18:34
Captain Jack je napisao/la:
Simpatičan mladić je napisao/la:
dobro je, izgleda da ste na pravom putu, SAMO JAKO  
Vidi cijeli citat



nanjušil ovaj kretenčić i mamin sinčić da onoj drolji polupismenoj od Amre visi poslić o koncu   


Vidi cijeli citat

Kakvo dno dna društvenog sloja.Oni beskućnici pijani od nula do 24 na glavnom su za njih GOSPODA LJUDI. Čuj ove koze i njene zabrinutosti za društvenu problematiku..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.04.2009.
Poruka: 3.065
20. ožujka 2014. u 18:40
jebote, kakvi kreteni su ti razni peterneli i ostala gamad..kao prvo, oni ne misle preuzet klub tj ako se kandidiraju i ako glasamo za njih, onda budu i imat će 4 godine da ispune zadane si ciljeve. ako ih ispune, vjerojatno će ga vodit i dalje a ako ne, promijenit ćemo ih. svi tu pljuju po bivšoj državi i kako nije valjalo jednostranačje a onda se nađu budale koji podržavaju jednostranačje, jednoumlje (prije bezumlje) u dinamu..

jebote, na izborima ćeo vjerojatno imat bar desetak kandidata. vrlo vjerojatno barem jednog "mamića", neke biznismene koji će obećavat brda i doline ali vjerojatno i par dinamovih bivših igrača.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.11.2012.
Poruka: 187
20. ožujka 2014. u 18:41
xavice je napisao/la:
Pa dobro, majstore, hoću li dobiti konačno taj članak Statuta ?


Vidi cijeli citat


Članak? Da ti citiram? Pa nisam ti ja Mike Ross (Suits) da zapamtim sve što pročitam. 

btw, zar nije statut "iscurio" na internet?
smotanihaker
smotanihaker
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.11.2012.
Poruka: 2.566
20. ožujka 2014. u 18:44

U Dinamu neće pristati: Ne postoji instrument koji Mamića može prisiliti na raspisivanje izbora

  •  
     
     

Autor: Robert Šola

Objavljeno: prije 1 min

 
 
 
Share

Jedno ostaje neprijeporno: Mamić ne želi izbore po sistemu jedan član jedan glas!

Priča o demokratskim izborima u Dinamu ozbiljno je krenula još 13. rujna 2010. godine kada su najzagriženiji navijači krenuli s inicijativom “Zajedno za Dinamo”. U međuvremenu su dobili veliku podršku ostalih navijača, uglavnom nezadovoljnih načinom na koji je Dinamo vođen te s jasnom vizijom kako bi svaki član kluba morao dobiti pravo na glas.

Koliko god ZZD imao članova i uspjelih akcija - kako po pitanju učlanjivanja nekoliko tisuća navijača navijača u klub (što je Dinamu donijelo i nekoliko stotina tisuća kuna) tako i po pitanju legitimnosti - dobar dio javnosti ostao je suzdržan prema njihovoj inicijativi. Vjerojatno zbog toga što se navijači uglavnom povezuju s ulicom, a nikada nije dobro da “ulica” vodi ozbiljne projekte. Dinamo, naime, nije samo ozbiljan nego je i klub od nacionalnog interesa. Ne moramo objašnjavati zbog čega...

Stoga će javna podrške petorice bivših, a vrlo istaknutih igrača Dinama - Prosinečkog, Šimića, Marića, Bišćana i Šokote - ZZD-u svakako donijeti toliko željenu dimenziju više. Hoće li to biti dovoljno da se ispune njihovi ciljevi i hoće li doista dočekati navijačke izbore u Maksimiru, pokazat će vrijeme, ali realno je očekivati da će tragom petorice igrača krenuti još neki, možda bivši igrači, možda istaknuti sportaši, ili istaknute ličnosti Zagreba i Hrvatske. U konačnici, akcija ZZD-a više neće biti samo inicijativa “ulice” nego i inicijativa ozbiljnih ljudi koji imaju težinu, ali svakako i pravo reći nešto o Dinamu.

U ponedjeljak bismo trebali saznati nešto više o ambicijama igračke petorke, ali dečki nas neslužbeno uvjeravaju kako je jedini njihov cilj dati podršku ZZD-u, kao i svima koji nisu sretni što je Dinamo danas klub s mizernim brojem navijača na tribinama, a sa sve više njih koji stoje na - barikadama. “To sve je previše tužno da bismo i dalje stajali sa strane i pravili se da to sve nema veze s nama. Mora imati, jer i mi smo dio tog kluba, u njemu smo odrasli, nešto smo mu i dali, a puno toga smo i dobili. Ovo je samo naša borba za bolji, zdraviji i sretniji Dinamo, za Dinamo koji će opet imati navijače na tribinama.”

Naravno da sve ključeve mogućih izbora u rukama drži isključivo Zdravko Mamić. Proteklih je godina mnogo toga izgovorio o Dinamu, ali jedno ostaje neprijeporno: Mamić ne želi izbore po sistemu jedan član jedan glas! Realno je kako se njegov stav neće promijeniti, jer ako ga nisu slomile toliki napadi navijača, politike, medija, onda ga neće slomiti ni istup petorice bivših igrača. Koliko god njihova imena imala težinu.

Nije mali broj onih koji čvrsto stoje iza Zdravka Mamića uvjereni kako bi s njegovim odlaskom uslijedilo potonuće kluba. Što god tko mislio o Mamićevu vođenju Dinama, činjenice su kako Dinamo već godinama živi u velikom blagostanju, redovito ima europsku jesen u Maksimiru, a kilometrima je ispred svih u HNL-u. Dinamo ima pregršt reprezentativaca, transferira igrače više nego cijela liga zajedno, dovodi neizbježne strance koji su reprezentativci ozbiljnih nogometnih nacija. Sve to je Mamić sjajno radio i na rezultatsko-ekonomskom polju kritičari mu teško mogu pronaći prave podbačaje. Je, mijenjao je trenere kao na traci, dovodio je i skupe, a promašene strance, ali sve to nije ugrozilo rezultate koji su jedinstveni u cijeloj regiji. Sve su to argumenti onih koji tvrde kako bi nakon Mamića uslijedio potop...

Dogode li se izbori i pobijedi li na njima čovjek koji će znati upravljati klubom, Dinamo će imati sve pretpostavke za još veći iskorak, a ne za potonuće. Taj bi čelnik, nemojmo zaboraviti, iza sebe imao i stotine tisuća navijača diljem domovine. Da ih Mamić ima, o izborima se nikada ne bi ni pričalo. Naravno, dopadne li Dinamo u nečije ne baš sposobne ruke, potop će uvijek biti moguć, ali onaj tko dobije podršku tisuća navijača morao bi valjda imati i nekakvu kvalitetu.

Realno je, međutim, da navijački izbori, ako ikada i zažive, neće tako brzo biti aktualni. Ne postoji instrument koji Mamića može prisiliti na takav čin. Ako i postoji, država ga još nije prepoznala, a bez države - koja je de facto vlasnik Dinama, jer klub nije privatiziran - traženih promjena neće biti.

Bergaz
Bergaz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.04.2011.
Poruka: 2.664
20. ožujka 2014. u 18:56
Gle ovog Ivana Milasa koji komentira Pedernelov status, odnekud mi je poznato takvo korištenje trotočja
  • Najnovije
  • Najčitanije