HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027

123
...
131415
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.561
danas u 15:31

navijač11 je napisao/la:

Sami odlasci, ima li sta dolazaka?

Vidi cijeli citat

Bit će dolazaka pred kraj roka, doće nam oni koji ne budu mogli naći klub, a igra im se kakav takav profi rang

PlavaPtica98
PlavaPtica98
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.07.2021.
Poruka: 102
danas u 17:10

Boban NAVODNO u Slavoniju iz Požege. U njegovim godinama razuman potez. 

Nikad nećeš biti sama...
SokolČikaleši
SokolČikaleši
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.04.2023.
Poruka: 1.107
danas u 18:51

Grčevita borba za ostanak...

Nadam se da će ove sezone potegnuti napokon za probama igrača iz našeg bazena, barem jedna pozitivna stvar...

mojacibalia
mojacibalia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 2.176
danas u 19:41

Tadiću je jedino Karlovac došao sa ugovorom na stolu, sve drugo (Rudeš, Cibalia, Kustošija) neozbiljno.

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.561
danas u 19:52

SokolČikaleši je napisao/la:

Nadam se da će ove sezone potegnuti napokon za probama igrača iz našeg bazena, barem jedna pozitivna stvar...

Vidi cijeli citat

Ma i time se prijatelju nećemo nešto usrećit.

Od klubova u okolici poispadali iz svojih liga Dilj, Bedem, Vuteks. Kod Bedema smo ove sezone poslali jedno 4-5 naših junioraca i eto nakon 10+ godina ispali oni iz treće lige. Dilj isto katastrofa sezona

Juniori nam završili 2. u TREĆOJ juniorskoj ligi (podsjetnik da se nismo prijavili za drugu juniorsku koju su prijavili iz Slavonije; Elektra, Đakovo, Požega, Vukovar - koji su osvojili ligu).

A da iscimamo nekog iz trećeligaških klubova, jako teško i to koliko čujem nenormalne novce općine ulupavaju u plaće igrača, već smo to više puta iskomentirali

[uredio VelKoz - 25. lipnja 2026. u 19:52]
123
...
131415
  • Najnovije
  • Najčitanije